Kúpele Trenčianske Teplice.

tamara87
21. jún 2019

Ide niekto do kúpeľov Trenčianske Teplice

natuska87
21. jún 2019

Prečo a kedy?👦

tamara87
autor
24. jún 2019

@natuska87 idem od zajtra tak či sa s niekým stretnem

natuska87
24. jún 2019

@tamara87 Jáj, ja až na jeseň...😎

gabika2001
16. sep 2019

@natuska87 ahoj a kedy ideš? Ja mám termín od 15.10 do 12.11

janul4835
14. okt 2019

@tamara87 Ahoj, no ako bolo, pochváľ sa..😉..ja zvažujem medzi Trenčianskymi a Turčianskymi Teplicami......

maajak
16. jan 2020

@tamara87 kde si bola ubytovaná? spokojnosť??

gigi13
22. aug 2020

Prosim o info, bol niekto v kupeloch na A preukaz v Tren. Tepliciach?Ak ano, kde a ci bol spokojny. Dakujem.

maajak
22. aug 2020

@gigi13 ja som bola r.2018, august/sept., ubytovanie PAX- doplácala som, lebo moja poisťovňa tam neubytuje. Neľutujem, budúci rok by som tam išla opäť. Procedúry, kaviareň,Krásny park, akcie- pivný festival, jarmok, koncert, kino... neviem čo by ťa ešte zaujímalo.

gabika2001
22. aug 2020

@gigi13 ja som bola október-november 2019, ubytovaná som bola vo Viktorii a neľutujem, procedúry boli super, doplacala som minimum, s jedlom som bola tiež spokojná - na stravu som chodila do Eskulapu

maajak
22. aug 2020

@gabika2001 prosím ťa, ake su tam dvojky izby? velkosť, cistota, wc je na izbe? Zvonku ta budova bola ošarpana...

gabika2001
22. aug 2020

@maajak ja som bola ubytovaná v podkroví, bola som sama na izbe, možno aj preto že som bola v takom období, izba bola veľká, nové wc aj kúpeľňa, konvica na kávu bola na chodbe, akurát čo mi vadilo tak bola malá tv na izbe, ale čo som bola pozrieť na iných izbách tak tam boli už normálne veľkosti 😃 , upratovačky chodili každý deň, 3x mi prezliekli posteľ za tie 4 týždne

marion09
22. aug 2020

@gigi13 ja...v Hoteli Pax,kludne by som sa tam nastahovala navždy

gigi13
30. aug 2020

@maajak Dakujem pekne za info. Ja zvazujem Krym. Idem 1.krat do kupelov, tak som novacik. Som po uraze a operacii cleka. Trojita zlomenina. Tak by som chcela liecebny dom kde by bolo ako sa hovori vsetko pod jednou strechou. Teda proced.a jedalen.

gigi13
30. aug 2020

Ma niekto skusenost s liecebnym domom Krym? Prideluje Krym vseob.zdrav.poist.na A poukaz? Dakujem.

kagobl
4. jan 2021

@gigi13 ahoj chcem sa spýtať ako sa ti páčilo v Trencianskych Tepliciach? Aký hotel si mala? Idem prvý krát teraz v apríli a zisťujem skúsenosti, rady atď

gigi13
4. jan 2021

Ahoj. Idem tiez az v aprili do liecebneho domu Krym. Takze bohuzial neviem poradit.

kagobl
4. jan 2021

@gigi13 ahá 😊 aj ja som najprv mala Krym, ale potom som si to zmenila na Pax tak dúfam že bude dobre

maajak
5. jan 2021

@kagobl PAX je super.

gigi13
5. jan 2021

@kagobl Dobre rano. Chcela by som sa spytat v com je Pax lepsi v porovnani s Krymom? Tiez som bola v dileme , ktory liecebny dom si vybrat. Dakujem.

gigi13
5. jan 2021

@maajak Dobry den. Mate prosim vas skusenosti aj s liecebnym domom Krym? Zaujimalo by ma, ake ma pripadne vyhody alebo nevyhody v porovnani s Paxom. Dakujem pekne. Pekny den.

maajak
5. jan 2021

@gigi13 Ahoj. Nie nemám, v Kryme som bola iba na kávu 😀 výhoda je, že má ten vonkajší bazén, tak si to prejdete v župane. My sme mohli iba na hodinu denne.

gigi13
5. jan 2021

@maajak Dakujem pekne za info. Ja mam termin nastupu v aprili. Tak uvidime ako korona rozhodne. Pekny den.

kagobl
5. jan 2021

@gigi13 Zdravím vás, ja som porovnávala cez internet tieto dva hotely a akosi mi ten Pax je tuším taký útulnejši.

kagobl
5. jan 2021

@maajak Áno? Jeej tak to som rada,pozerala som si ho len cez internet a tiež sa mi páči tak snáď bude dobre keď tam mám byť 28dni 🙈

gigi13
5. jan 2021

@kagobl Dakujem za odpoved. Ja uz som sa zaregistrovala v Kryme. Tak po skonceni pobytu mozem zhodnotit spokojnost. Tiez 28 dni. A zaujimala som sa aj o fitko. Vraj v Kryme sa nachadza. V Paxe neviem. Vzdy je vlastna skusenost najlepsia. Tak uvidim, ci moje rozhodnutie bude k spokojnosti. Nevyskušaš, nevieš, ako sa hovori. Pekny vecer.

kagobl
5. jan 2021

@gigi13 Áno presne tak ako píšete, skúsite, uvidíte 😊 Ja som po operácii chrbtice tak som na fitko nepozerala, ale pokiaľ mi lekár doporuči a teda dovolí tak snáď sa bude dať niekam ísť 😊 Lebo fitnes bol môj život pred operáciou

gigi13
6. jan 2021

@kagobl Dakujem za odpoved. Iste s cvicenim problem nebude. Ja som zacala pred par dnami zvazovat, ci vobec na tu liecbu nastupit. Teda ci poukaz nevratit. Zneistila ma pandemicka situacia. Neviem si predstavit 28 dnovy pobyt s prisnymi obmedzeniami. A situacia podla odbornikov potrva min.do jari. To je ale len predbezny odhad. Viem si predstavit liecebne procedury atd. Ale potom sediet na izbe, a vobec si neviem predstavovat ani sposob stravovania, welnes atd. Takze ma nejako elan opušťa. Takze asi toko o mojich pocitoch. Pekny vecer.

kagobl
6. jan 2021

@gigi13 Áno tiež váham či ísť alebo čo urobiť, pretože si to neviem predstaviť tých 28dni, keď sú takéto obmedzenia a teda situácia je stále vážna ☹

gigi13
7. jan 2021

Tak uvidime ako sa situacia "vyvrbi".

gigi13
10. mar 2021

@gabika2001 Dobry den. Prepacte, ze sa na vas obraciam opatovne s prosbou. Chcela by som vas poprosit o info ohladne kupelov. Spominali ste, ze ste boli ubyt. v LD Viktoria. Mohli by ste mi povedat ako ste boli spokojna s ubyt.a so stravou? Izby boli prijatelne?Nebol vo Viktorii hluk z ulice? Ja som si myslela, ze tí, co su ubyt v Atlantis,Eskulap, Pramenny dvor, Viktoria ze sa stravuju v jedelni Gurman. A nie v Eskulape. Mam to pomylene? Ja som povodne mala nastupit uz par tyzd.ale zmenila som si termin. A spekulujem ze nenastupim do Krymu ako som povodne chcela, nakolko nevidim v tom az taky rozdiel, ked su pre pandem.dovody rozne obmedzenia. A financne je v tom podstatny rozdiel. Prosim vas mate trosku prehlad, asi na akej urovni je LD Atlantis, prip. ktory liec.dom by ste vedeli doporucit z tych finan.menej narocnejsich. Dakujem pekne. Prajem pekny den.