Kúpa auta

15. jan 2023

Potrebujem v blízkej dobe riešiť kúpu auta. Poradiť mi nemá kto, chlap v rodine nie je. Na úplne nové nemám preto Vás prosím o radu, s ktorým ste spokojné. Najlepšie veľký kufor, malá spotreba aby nebolo kazove. Viem, že niekedy je to viac o šťastí. Cenovo cca 5000-7000€. Asi chcem veľa 🙂 myslite, že ceny pôjdu dolu za auta? Ďakujem

martinmmartin
15. jan 2023

Budes chodit pravidelne aj medzimesto? Kolko km das rocne? parkovanie mas v pohode?

autor
15. jan 2023

@martinmmartin parkovanie mám svoje denne využívam auto po meste vikendy sporadicky mimo mesto

liljana
15. jan 2023

Chces vacsie, mensie, kombi, hatchback?
https://www.carsandcare.sk/vozidla-na-predaj?ka...
V tvojej cenovej kategorii idealne firemne ojazdene kombi.
nieco ako astra, focus, fabia, octavia combi? najskor najdi, co sa ti paci a potom k tomu hladaj dobry spolahlivy motor

sojorez
15. jan 2023

Skus si pozriet recenzie ojazdenych aut. Ujasni si, ci chces benzin alebo naftu, aky typ prevodovky, kubaturu motora, typ karoserie (to napriklad pekne rozoberaju tie recenzie, kde maju niekedy viac aut na porovnanie z dlhodobejsieho hladiska a kazivosti). Ci budes vozit viac ludi (ake je pohodlie na zadnych sedackach) alebo ti staci mensie priblizovadlo...

autor
15. jan 2023

@liljana fabia combi len niekde som videla že fabia konci výrobu pomaly tak neviem …. Radšej benzín ako naftu. Este sa mi pozdáva KIA Ceed ale je ich toľko že neviem. Teraz mám 1,4 HDI combi

martul
15. jan 2023

Nemáš v rodine alebo medzi kamošmi automechanika alebo aspoň niekoho kto sa vyzná v autách?

autor
15. jan 2023

@martul nie

maranco
15. jan 2023

Pozri si aj občiansky preukaz, ak máš starší ako 7/2021, tak si ho bezplatne vymeň za novší. Prepis auta cez internet stojí o 50% lacnejšie. Namiesto 33€ je za 16.50€, len potrebuješ OP s novým čipom ktorý začali vydávať od 21.6.2021.

cakambabatko
15. jan 2023

No tak prepis radšej rieš do apríla inak si môžeš prichystať peknú sumu za ten prepis.. A autá podľa mňa pôjdu dole, pretože kvôli tým novým prepisom sa budú predávať málo.. už teraz od nového roka to funguje inak než doteraz, tak radšej naozaj sa dobre poradiť s niekym kto sa vyzná, na obhliadku zobrať niekoho kto o autách niečo vie aby si nemala potom zbytočne starosti s prípadným predajom a ďalšou kúpou