Kuchyňa z Poľska

ssiinnkkaa
23. okt 2017

Prosim mate skúsenosť s touto stránkou? Meblekuchenne.pl
Chcela by som odtiaľ objednať kuchyňu len chcú platbu predom a to vsetky peniaze na stránke som nenasla žiadne recenzie tak skúšam tu ci náhodou niekto nema skúsenosť dakujem

3009
23. okt 2017

@ssiinnkkaa no to by som určite nerobila, aby som zaplatila za kuchyňu celú sumu dopredu. Oni budú mať peniaze a ty tŕpnuť čo z toho bude a či niečo vôbec bude. Nikdy platiť celú sumu dopredu. Max. polovicu, ak nie tak kupuj niekde inde.

fialka13
23. okt 2017

@ssiinnkkaa ahojky ja mam kuchynu z polska ale z tonixmeble.pl....zavolala som im a oni si to prisli vsetko vymerat k nam domov a platili sme okolo 150€ zalohu...

ssiinnkkaa
autor
24. okt 2017

@3009
@fialka13 no neviem co s tym lebo to je skor take ako internetový obchod napr tempo kondela len s tym ze si naskladam skrinky a a kupim jednu tuto jednu hentu a takto to neni ze prídu vyberať zamerať berú zálohu a az potom na tých skrinkách pracujú tam je to uz spravene Joj sla by som aj osobne len to je cca 450km daleko musím to dajak vymyslieť teda

3009
24. okt 2017

@ssiinnkkaa to 450 km tam a ďalších späť, to je dosť peňazí. Teraz čo ak ti niečo nesadne, nebude dobré, to zas tam pôjdeš osobne reklamovať? Keď si napočítaš 2x450 km minim. ak nie 4x450 km a koľko ťa vyjde cesta, tak to kľudne by som radšej išla si vyskladať kuchyňu do Ikei a tam to aspoň môžeš 2 roky reklamovať. Možno ti to príde nateraz lacnejšie, ale ak si všetko napočítaš - tú cestu, tak zistíš, že v konečnom dôsledku to vôbec nevyjde lacnejšie.

fialka13
24. okt 2017

@ssiinnkkaa ja ked som objednavala kuchynu som nikam nemusela ist...oni prisli z polska k nam domov...vsetko si pomerali...vybrala som dekor...uchytky a tak podobne...kuchynska rohova linka + so stolom 6 stolickami ma vysla 1500€...to bolo pred 6rokmi...v tom uz bola ratana aj doprava...skrinky mi priniesli uz zmontovane...radsej by som isla do niecoho takeho ze mas aj nejaky ten kontakt s tymi ludmi...vidis ten pristup...takto by som urcite nekupila...tonix meble byva aj na vystave v nr takze myslim ze maju dobre referencie...odtial mame ich katalog

stojkamarcel1
8. feb 2018

Podľa mňa je blbosť kupovať Poľskú kuchyňu... Už len čo dáš za dopravu a kvalita. Ja som kupovala https://www.drevona.sk/kuchyna-na-mieru-lex a sme spokojní. Naozaj si myslím že toto je niečo, do čoho sa oplatí trochu investovať a kúpiť kvalitnú Slovenskú kuchyňu, ktorá aj niečo vydrží. Poprípade ak máte stolára niekde nablízku tak podporiť toho. Nechcem ti to rozhovárať ani nič len môj názor. Ako sa hovorí ,,niesme tak bohatí, aby sme si kupovali lacné veci.'' 🙂

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kuchyna ako kuchyna. Uvarite na nej rovnako ako na ktorej kolvek inej. My sme si nechali tu našu naplánovat v Sconte, viz odkaz a sme spokojní https://www.sconto.sk/produkty/kuchyna-laser-1.html