Kuchyňa, pmôžte mi s výberom

drozdajkahra
26. jún 2019

Baby máte tu niektorá kuchynskú linku vrch maslový/slabo hnedý a spodok gaštanovo hnedý? Ak áno aký máte obklad? Alebo aký by sa podľa vás hodil? Linka je lesklá, zrkadlová. Za odpovede vopred ďakujem, prosím zadržte sa komentára "hľadaj inšpiráciu na Google" ďakujem

gabuliacik
26. jún 2019

Nemusis obkladat. Daj zastenu rovnaku ako je prac.doska. My to tak mame,sice ina far.kombinacia,ako mas ty,ale nicim to nerusi...

jamatkaroka
27. jún 2019

@drozdajkahra máme rovnakú farebnú kombináciu a my máme tmavú zástenu v rovnakej farbe ako spodok a bielu prác. dosku. No už som to mnoho krát oľutovala. Vidno tam každý šmuh. Neviem ti však povedať čo by som tam dala, len to čo už nie 🙂

pralinka86
27. jún 2019

Mame opacne, sporok svetly, vrch drevo, prac doska je ako vrch-drevo, zástera ako spodok-svetla

drozdajkahra
autor
27. jún 2019

@pralinka86
@jamatkaroka
@gabuliacik
Ďakujem krásne 🙂

jamatkaroka
27. jún 2019

@drozdajkahra Mne sa veľmi páči tento farebný obklad. Neviem či by sa to k tej tmavej hodilo, no veľmi mi to učarovala. Tak pre inšpiráciu 🙂

martina_malacky
27. jún 2019

@jamatkaroka ten je kraaaaaasny

drozdajkahra
autor
27. jún 2019

@jamatkaroka áno ten je úžasný len neviem či na toto mám odvahu :D a či sa to hodí

martina_malacky
27. jún 2019

Tiez mam rovnaku dosku aj zastenu. Nemusela som riesit a ladit ziadne obkalacky.

martina_malacky
27. jún 2019

Bordel si nevsimaj

rumba01
27. jún 2019

@martina_malacky to je velmi pekne. mne sa moc taketo prirodne a cisteš linie pacia. @drozdajkahra bolo by podla mna fajn, ak by si sem dala fotku kuchyne

drozdajkahra
autor
27. jún 2019

@martina_malacky super to vypadá, neviem ale dala som sa nahovoriť na dvojfarebnú, vrch rovnaký a spodok gaštanovo hnedý, pracovná doska svetlá ale je na nej nejaký vzor už sa presne nepamätám aký lebo ich bolo milión na výber a samozrejme po hodinovom rozhodovaní som vybrala prvú 🙂 ale je to svetlo hnedá s takým mramorovým vzorom asi :D
@rumba01 ešte fotku nemám, lebo ešte len včera nám to bol vymerať a vybrali sme farby, až na druhý týždeň budem mať návrh

drozdajkahra
autor
27. jún 2019

A baby ešte otázočka, z čoho je tá zástena? A s údržbou je to ako?

erickatt
27. jún 2019

@drozdajkahra zastena je tenka asi 8 mm doska, kvality ako pracovné dosky

gabuliacik
27. jún 2019

@martina_malacky krasna linka

lenzas
27. jún 2019

Aj my mame tak, a obklad mame svetly (kachlicky) nablizeny ku svetlej pracovnej doske. Kedze mame tmu v kuchyne (a je aj dost mala) a samotna kuchynska linka gastanova (svetlu som nechcela), tak tmavy obklad by sa tam nehodil, svetly rozjasnil trochu samotnu kuchynu.

gabuliacik
27. jún 2019

@drozdajkahra nasa je takto

blackcat8885
27. jún 2019

Aj my tak máme a obklad svetlohnedy ale chceli by sme časom tmavý tak ako je spodok linky nakoľko obklad síce farebné sedí ale je už starší ako linka

drozdajkahra
autor
27. jún 2019

@gabuliacik tiež super to vypadá, ďakujem za inšpirácie baby snáď to už dajak dobojujeme a vyberieme niečo lebo zúfalá som a nerozhodná hlavne, no a blbá, lebo stále som myslela nato, aby sa to páčilo ostatným, ale už kašlem sto ľudí sto chutí

river_song
27. jún 2019

My mame linku taku hnedú nejaku, par skriniek biele, pracovnú dosku a zastenu rovnakú - orech..

ertlovik18
28. jún 2019

@gabuliacik jejo to je krasne! Paci sa mi, ze je to take svetle pekne 🙂

etnatn
28. jún 2019

alebo taketo daco myslis?

drozdajkahra
autor
28. jún 2019

@etnatn ahoj áno taká kombinácia ale lesklá, zrkadlová, presne som rozmýšľala nad bielou zastenou a vypadá to super, ďakujem za ďalšiu inšpiráciu

gabuliacik
28. jún 2019

@ertlovik18 jeeeej dakujem😍

kamlicek
28. jún 2019

@drozdajkahra biela zastena je fajn a pri takejto kombinacii ja by som sa nebala ist aj do nejakej smotanovej alebo bledohnedej, to tiez moze dobre ukazat 🙂

gloria31
25. júl 2019

@jamatkaroka a vieš poradiť kde sa toto farebné dá zohnať a co stoji kus alebo m2???

jantato
4. okt 2019

@gabuliacik ahoj, prosim ta ten obklad mate aky material? udrzba je v pohode? ja mam kuchynsku linku orech macadamia už dlhsie ale planujem obklad menit s pracovnou doskou a rozmyslam aky material pekne ukaze ale aby zas nebola tažka udrzba. dakujem

gabuliacik
4. okt 2019

@jantato to je to iste co prac.doska. A udrzba super

jantato
4. okt 2019

@gabuliacik a kde si prosim ta kupovala? dakujem

gabuliacik
4. okt 2019

@jantato robil nam ju stolar na mieru

gabuliacik
4. okt 2019

@jantato odtien prac dosky je sahara. To najdes aj na nete😉