Kuchyňa Ikea - skúsenosti

13_janka_20
30. okt 2014

Ahojte. Potrebovala by som poradit. Zariadujeme byt a mame vybranu kuchynu. Z trenabu. Pocuvame na nu len chvalu tak dme na 99% rozhodnuti so snubencom. Ale teraz nam prislo do usi od znamej ze velmi kvalitne a za dobre peniaze su ak kuchyne z ikei. Mate niekto skusenosti s kuchinou z ikei??? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

natalym
30. okt 2014

@13_janka_20 Z Trenabu Ti namontujú sú to odborníci, z Ikei si montuješ sám. Keď kreslíte, v Trenabe Ti aj poradia odborníci a Ikeu ako si navrhneš, hoc aj na figu, tak budeš mať. Inak nie sú to zlé kuchyne. Toť vsjo.

13_janka_20
autor
30. okt 2014

My uz mame navrh kuchyne presne na cm spravenu v trenabe moc sa nam paci aj material 🙂 ale chcela som vediet ci kvalitou je ikea horsia? Nezacne sa folia z ikei casom bublinkovat a odliepat? Dakujeeeeeeem moc 🙂

natalym
30. okt 2014

@13_janka_20 Fólia nie, sú to kvalitné kuchyne. Prečo teda váhate nad Trenabom?

13_janka_20
autor
30. okt 2014

Boli sme uz rozhodnuti ale znami si kupili novu kuchynu z ikei a su s nou spokojni...chcela som sa blizsie informovat aj o skusenostiach inych 🙂 sme na 95% rozhodnuti ale kym nemame kupene tak sme chceli vediet blizsie info aj o ikei 🙂

natalym
30. okt 2014

@13_janka_20 My sme sa tiež kedysi rozhodovali medzi Korynou a Ikeou. Vyhrala Koryna. Mám ju veľmi rada. Trenab poznám, lebo robíme niečo podobné. Rozhodujúce je podľa mňa servis, montáž a záruka.

zitaje
30. okt 2014

Ja mam IKEA kuchynu mne vyhovuje, vyzera dobre, fajne zasuvky ma, mam ju 6 rokov a nema chybu.

liebling98
31. okt 2014

@zitaje súhlasím, tiež som z kuchyňou z IKEA spokojná. Len Ťa doplním, že tie Faktum, čo vyrábali pred 6 rokmi, už nerobia. Teraz majú nejaké iné. Takže by sa hodil možno aj názor niekoho, kto kupoval kuchyňu z IKEA za ostatný rok.

melesmeles
31. okt 2014

IKEA kuchyne su podla mna super, pekne a v porovnani s ostatymi aj cena je celkom fajn. Navrhnut kuchynu ti pomozu zamestnanci v ikea.

domin85
31. okt 2014

Mame IKEA kuchynu a musim povedat max spokojnost, aj nabuduce by som sla do nej. Planovac online, doma si mozes spravit navrh a vidis hned cenu, ak si nie si ista, v ikea su ludia na oddeleni kuchyn, co mozu nasmerovat ohladom chyb. Ano, skladas si sama, ale tiez sa da priplatit chlapov, co to zlozia, sme si aj zaplatili a stale nas to vyslo v BA ako najlacnejsia moznost- totiz mame len kut kuchynsky v garsonke a to prislo inde tak predrazene ze konecna... V IKEA kuchyniach je automaticky brzdiaci a dojazdievaci mechanizmus na skrinkach a ze ja som chcela odkvapovu skrinku a vsade na mna kukali jak puci akurat v ikea to bolo jasne v pohode ani nespominam 😉

anulienkalenka
22. mar 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Nam teda pekna tato ikea dlhsie ako par rokov nevydrzala.... teraz budeme kuchynu znova vymienat a urcite by som brala nieco kvalitnejsie! :/

zabka788
25. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@anulienkalenka my sme teda menili kuchyňu už 2x, a jednoznačne môžem doporučiť za mňa firmu Kuchyne-bmv. Máme ju robenú na mieru, spravili mi tam presne čo som chcela, čo sa v iných obchodoch veľých moc nedá, čo mám skúsenosť. Za mňa jedine takto už do budúcna 🙂

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

mate niektorá doma v kuchyni aj chladničku na víno?

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

mame ju doma, ale nie v kuchyni, v obyvačke. Je pekne osvetlena diodkami a jako doplnok je veľmi nadčasová

orsi_h
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beahavala
30. dec 2021

znama ju ma, ja mam z okay a mne pride ta moja kvalitnejsia