Ktorý odžmolkovač je naj?

aivill
11. nov 2012

Zvažujem kúpu odžmolkovaču, vedeli by ste mi nejaký doporučiť, resp. ktorý je najlepší v pomere cena - výkon, podľa vašich skúseností 🙂

kmkke
12. nov 2012

@aivill Ja mám tento: http://www.electroworld.sk/product/do-domacnost... a nedám naňho dopustiť. Baterky sú väčšie a tak vydržia v pohode, má väčší záber, neupcháva sa, ľahko sa čistí, dobre sa drží v ruke a aj cena je super 😀

aivill
autor
12. nov 2012

@kmkke díky za tip, a tento konkrétne je na aký druh materiálu...? svetre, flís aj bavlna ?odstráni žmolky do hladka - rez je ostrý ? nepoškododí oblečenie?

kmkke
12. nov 2012

@aivill Ja s ním žmolkujem všetko, aj svetre, aj flis, najnovšie sa chystám posteľné oblečenie, lebo dajako zožmolkovatelo. Netvrdím že odstráni žmolky na 100%, to neurobí žiaden, miniatúrne ostanú, ale ja som spokojná. Oblečenie mi zatiaľ nepoškodilo, takže super 😀

pasteleria
22. jún 2013

ahojte, tak aby som zasa nezadavala duplicitnu temu...hm...tiez chcem kupit odzmolkovac, u nas som nasla paradny second hand, pekne veci, len niektore vidno, ze su take akoby preprane. tak neviem, ci by to odzmolkovac spravil. a kde zozeniem najlepsi? nemaju ho aj v lidli? ako to funguje?