Ktorý mobil vydrží viac ako 3 dni pri malých deťoch?

cuki
4. júl 2016

Našla som tento, vyzerá odlne, za dobrú cenu, má s ním niekto skúsenosť?

https://www.youtube.com/watch?v=omWE-YZkWsI
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
4. júl 2016

@cuki ak ti deti ničia telefóny, tak nie je chyba v deťoch, ani v telefóne, ale v tebe ako rodičovi... nie je to hračka a nepatrí do rúk deťom... jednoduché...
alebo teda ak to mala byť reklama na telefón, tak blbý pokus...

worker_falcon
4. júl 2016

hlúpa reklama. odolných mobilov je viac, ako by niekto čakal. a ešte ak sa pozriete na čínske stránky, tak ešte viac.
tak či tak, dieťa sa nemá čo dostať k mobilu, pokiaľ nevie, ako sa s ním zaobchádza a aké sú hranice.

dominika6
4. júl 2016

hlúpa reklama na hlúpe mamy

margarita
4. júl 2016

s tymto veru skusenost nemam, ja mam historicku Nokiu este tlacitkovu, a mam ho uz stvrtu matersku v pohode, do vody ho zatial nemam v plane hadzat, a ked aj padol na zem, prezil zatial vsetko.....

fakt nechapem, ci to chces pre deti ci pre seba?

kazdopadne, ak vydrzi len 3 dni, tak to kup taky plastovy hrackarsky u cinana, a mas to za euro 😉

nyusika
4. júl 2016

to je vazne jedno z kriterii na vyber mobilu aj to, ci ho decko neznici ? 🙂

@margarita
no vacsina smartfonov/iphonov nevydrzai ani tri dni, pokial je normalne pouzivany...tie velke displeje su pozierac energie.
ale nevidim problem v tom, ze si dam vecer mobil na nabijacku...ja ho rychlonabijem za cca hodinu 🙂

amairim
4. júl 2016

no mna ta reklama pobavila. odhliadnuc od predavaneho produktu....ta sterilita pri dvoch detoch...rukavicky 🙂 nazehlena "uniforma" na utieranie prachu....aspon keby sa troska posnazili.
Ale ak nejaku zienku naozaj zaujima taky mobil a nemysli to tak, ze aby vydrzala 3 dni baterka, ale aby 3 dni prezil. Tak mozem ten svoj vychvalit do nebies, mam ho uz stvrty rok, odkedy som zostala doma s dcerkou. TLACITKOVA NOKIA, ziaden hladkaci mazlicek 🙂 je nesmrtelny, uz okusil, bazen, kupel vo vani, pady z vysky su na dennej rutine. 😀 ja ze kupim druhy, keby tento pojde do vecnych lovist a uz ho nepredavaju. ☹ Novy ma stal pajcku 🙂

margarita
4. júl 2016

@nyusika
veru hej, cim viac pixelov a tristoosem aplikacii, co sa samovolne priebezne aktualizuju, tak to Ti baterka naozaj vydrzi par dni...ja nabijam moj tak raz tyzdenne, a to je zapnuty nonstop den aj noc 😉

ale so smartfonom nedokazem drzat jednou rukou dieta na preliezke a druhou smskovat kamoske, kde som 😀

nyusika
4. júl 2016

Pre mňa je dôležité, aby mi telefón slúžil ako počítač, mal megadobrý fotoaparát...a bol pekný 😃😃
Mám Samsung Galaxy S6 a spokojná som maximálne.

@margarita
Tak miesto správy pošlem fotku 😃

dreamer8
5. júl 2016

Moto X Force, ma zaruku 4 roky na displej, nerozbitnost garantuju asi ako jedini, no lacny nie je.

https://www.youtube.com/watch?v=JJWmBFV2GHM

Dalsou moznostou je lacny mobil s extra zarukou, myslim ze v nay taku maju/mali, pri rozbiti vymenia za novy.