Ktorý mobil má dobrú prednú a zadnú kameru?

xsimonkax
26. júl 2022

Ahojte poraďte mi... Aký máte mobil, ktorý robí pekne fotky, aj zadnou aj prednou kamerou. Ďakujem.

rebekamarcusko
26. júl 2022

@xsimonkax no ja mam samsung a celkom pekne,ale muz ma iphone a ten robi fakt najkrajsie fotky

xsimonkax
autor
26. júl 2022

@rebekamarcusko iphone som mala a nikdy viac😁🤪 sranda je natom, že každý vraví, že kto raz skúsi jablko iný nechce a ja som presny opak😁😁

rebekamarcusko
26. júl 2022

@xsimonkax ja som ho nikdy nemala,mam strach,ze by som si na to nezvykla

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wade
26. júl 2022

Dnes uz aj mobily strednej triedy robia velmi pekne fotky. Neviem do akej miery povazujes nieco za dobru / zlu kameru. Kazdopadne vlajkove lode Applu (Iphone 13 Pro) a Samsungu su na tom najlepsie.

andrea112255
26. júl 2022

@xsimonkax ja mam Google pixel 6 a môžem odporučiť.. Pekne ostré fotky v reálnych farbách

simca06022011
26. júl 2022

tak ja mam huawei p30 lite, ktory sa prave snazim vymenit za novsi, praskol mi a fotky robi perfektne, ani ta vyssia rada p40 pro (tu mal moj chlap) nerobi take dobre fotky a videa. Ale teraz tiez vyberam a neviem co vybrat🙂 S applom pred rokmi nebol chlap spokojny, presiel po rokoch z applu na huawei, kedze mobilom foti aj produktove fotky na eshop a neboli dobre, ja som mala predtym samsung, celkom ok bol, lebo to bol taky lacnejsi mt.

simona139469
26. júl 2022

Ja mám iPhone 13 a fotky robí veľmi pekne a kvalitne 😁

biankamaria22
29. júl 2022

@xsimonkax mám iPhone 13pro a manžel 13 mini. Obidva robia veľmi pekne foto 🙂

xsimonkax
autor
29. júl 2022

@biankamaria22

@simona139469
Môže byť, len to je uz nad môj rozpočet. Žiaľ nechcem dat tolke peniaze za mobil. Nevidím v tom zmysel, ochotná som do tých 400e. Ale ďakujem