Ktorý elektrický sterilizátor je najlepší?

freya1111
2. jún 2017

Ahojte!

Mate nejake skúsenosti s elektrickym sterilizátorom? Ktore su dobre? Tommee Tippee, Avent, Chicco?

tyelde
3. jún 2017

Hrniec a horúca voda, efekt rovnaký a ušetríš kopu peňazí 😇

autumn11
3. jún 2017

ja som mala Avent a bola som s ním spokojná. Prvé mesiace som ho naozaj využila.

evittam
3. jún 2017

@freya1111 Jedna zo zbytočnosti,ktoru som nastastie tiež nekúpila.😉

seagul
3. jún 2017

Za mna tak isto avent.

freya1111
autor
3. jún 2017

Ano viem ze sa to da aj tak hrniec horucej vody atd. Ale takto to je jednoduchsie. Ja planujem pravidelne sterilizovat flasky a cumliky. Novu elektricku by som nekupila, ale na bazary je milion pouzitych za lacne peniaze. Tak sa to oplati. Mikrvlnku by som vynechala aspon malej nechcem zbytocne skodit s tym. Tommee ma niekto?

seagul
4. jún 2017

@freya1111 ja som ju pred pol rokom pri kupe pozerala, vies oni funguju vsetky dost rovnako- das vodu, veci do "kosika" a zapnes, max maju ine rozmery a "poschodia" . U mna to bol nakoniec avent lebo ma 2 poschodia ( vies si pustit iba flase alebo iba cumle a male veci a bola nan 20 percent zlava :D.
Ale ked chces z bazara je to fakt jedno, rozdiel je medzi nimi minimalny.
Len pri kupe z 2 ruky bacha na vodny kamen, ked sa poriadne necisti vie sa tam usadit slusna vrstva, je lepsie ju vidiet na zivo.

kulumulu123
4. jún 2017

@freya1111 na som mala tomee me super maximalne odporucam ☺

freya1111
autor
4. jún 2017

@kulumulu123 dakujem 😉

freya1111
autor
4. jún 2017

@seagul rozumiem. Dakujem 😉

freya1111
autor
4. jún 2017

A ked budem kojit tiez mi bude potrebny?

seagul
5. jún 2017

@freya1111 tak do sterilky idu hlavne flase a cumle prip ak ju uz mas tak aj niektore hryzatka, lyzicky a pod.
Takze ak nepouzivas flase, netreba ti moc ani sterilizacku, lebo s nimi je najviace prace....

freya1111
autor
5. jún 2017

@seagul
Aha rozumiem. Tak pockam este a po narodeni babatka uvidime ci budem potrebovat. Zatial ma ani nenapadlo ze vlastne neviem ci budem kojit.dufam ze ano a ked ano tak mi zatial netreba. Dakujem za rady 😉