Ktorú žehličku na vlasy odporúčate?

tlmocnicka
7. dec 2011

Môžte mi niekto poradiť aká žehlička na vlasy je dobrá? Počula som, že remingtonky, tak neviem?

gabuci
7. dec 2011

No ja už ani kvalite neverím,v lete som si kúpila pre dcérku drahšiu,vydržala asi 2 týždne a išli sme reklamovať do Tesca,no v tom problém nebol,uznali to,poslali naspäť a kedže sa to nedalo opraviť dali peniažky.Akurát vtedy mali v Planeo elektre akciu Sencor stála len nejak 4 eur a na centíky sa nepamätám,kúpili sme,krásne funguje,no len akurát stupen teploty sa nedá korigovať..ale nevadí,vlasy vôbec nemá zničené,a od augusta to funguje.Takže ja už fakt hovorím niekedy to meno neznamená nič.

sashabb
7. dec 2011

Ja som určite za remington 😉

nonika
7. dec 2011

Ja mam Remington, Oravu a Rowentu...no na Remington sa nechyta ani jedna, ja si ju neviem vynachvalit...je to este strarsi typ S-2014 ale je super....a uz ked chces zehlit velmi dobre je pouzivat tuzidla, spraye na vyrovnavanie vlasov 😉 😉 😉

ajca123
7. dec 2011

Remington jednoznacne 🙂
Rowenta a ine znacky su na nic 🙂

ciusinka
7. dec 2011

Ja mam tiez Remington a odporucam ju 🙂 moja ma dokonca v tych platnickach aj nejake vitaminy ci co, aby to tak nenicilo vlasy 😀

azarijka
7. dec 2011

Ja mam tiez tu z planeo elektro za 4€ a funguje super, ale ja si casto vlasy nezehlim takze neviem ci pri castom pouzivani nici vlasy alebo nie.

ivett1
7. dec 2011

bráchova priateľka má rowentu a podľa nej je super...žehlí si vlasy každý deň...ja mám nejakú obyčajnú kúpenú v akcii...v tescu ...a tiež je zatiaľ fajn 😉 ..ale ja si teda vlasy žehlím len príležitostne...

lili777
7. dec 2011

jednoznačne remington🙂

adrianai
7. dec 2011

ja som tiež za Remington, mám síce Philips (kupovaná narýchlo a nemali už Remingtonky) a som s ňou aj spokojná, ale žehlím si vlasy minimálne 😉

angua27
7. dec 2011

ja som tiež za Remington. mala som prvú Remington, vydržala cca. 4 roky, potom sa mi rozpadol kábel, ale mojou vinou. chvíľu som mala požičanú Rowentu a nič moc. vlasy za pár týždňov dosť utrpeli. kúpila som si v lete znova Remington, nepamätám si typ, ale má v sebe čiastočky periel v tých platniach. dá sa regulovať teplota, má dlhý kábel, ... žehlím každý druhý deň a vlasy super. 😉

zuzkalenka
7. dec 2011

ja mám Philips HP 8310 /00 SalonStraight Active ION
a som s nou spokojná 🙂 a to si žehlím vlasy veľmi často

penelope2066
7. dec 2011

Jednoznačne Remington, ja mam doma S1031 a som velmi spokojna...Ale mam ju uz vyse tri roky tak mam v plane kupit novu. Remington Shine Therapy

katka3012
15. dec 2011

Ja mam znacky Eta uz 5 rokov a som maximalne spokojna,a to si zehlim vlasy ,kazdy den 😉

mirka414
14. nov 2012

dievcata mam 6 rocnu dcerku mozem jej raz za tyzden vyzelit vlasky aby ich mala rovne?ma ich dlhe ale hore ma kazde rano take haro,neviem ako to vyrovnat :(.