Ktorú Iqos cigaretu si vybrať?

scarletka34
3. feb 2020

Chcem prejst s beznej cigarety na iqos len neviem, aky model iqosu si vybrat ci 2 alebo 3-ku. Ake mate skusenosti poradte

fiafia
3. feb 2020

@scarletka34 ziadnu 😊 ale tak neznela otazka 😊 ja ako silny dlhorocny fajciar mozem povedat, ze zit sa da aj bez toho. A nech mi nikto nepovie, ze to tiez nieje bordel

sapetka
3. feb 2020

@scarletka34 ziadnu. Radsej ostan pri normalnych , toto je este vacsie svinstvo

bayuska
3. feb 2020

3 ma lepsiu vydrz baterie + jednoduchsie sa odklada "cigareta" do puzdra. Teda hovorim o klasickej 3ke nie o multi, tu manzel nema, takze neviem poradit. Ale co sa tyka chuti je to to iste, manzel pouziva 2jku aj 3jku na striedacku + 3jka ma aj lepsie cistitko

scarletka34
autor
3. feb 2020

@sapetka ale s iqosu clovek tak nesmrdi ako s beznej cigarety a ani prsty o to mi hlavne ide

sapetka
3. feb 2020

@scarletka34 ale niekde som citala ze je to viac skodlivejsie. Ale uz ako chces. Radsej smrdiet ako toto. Alebo? Prestat. To by bolo najlepsie👍

miiceencoovaa
3. feb 2020

@scarletka34 ja mám dvojku a úplne stačí, batéria vydrží dlho, nabijala som pred cca 2 týždňami a je vybitý len napoly 🙂 ale ak chceš si priplatiť za luxus, tak ti odporúčam trojku 🙂

scarletka34
autor
3. feb 2020

@sapetka Ked sa tak na to pozriem tak dnešnej dobe všetko škodí. Mikrovlnka , mobily a aj to co jeme. A dokonca aj zelenina lebo je umelo vypestovana. Aj voda čo si kupujeme v umelých plastoch a dokonca aj vzduch ktorý dýchame je škodlivý pre to všetky možné choroby dopadaju na nas. Viac vecami sme obklopení čo nám škodia ako čo nie. Cigarety len to nie su. Veľa ľudí zomrelo na rakovinu a v živote nepilo nefajcilo. Žena ktorá sa zdravo stravuje ma problém otehotniet a fetacka beha po ulici s tehotenskym bruchom. Tak vážne, aka to je spravodlivost a čo je dobre a co zlé....
Jedno je isté čo nám bolo dané do vienka to nás skôr či neskôr dostihne. 😊

miskahryzka333
3. feb 2020

@scarletka34 ja mam tu starsiu a som spokojna ,nesmrdi to to mi vyhovuje lebo uz su aj kaviarne prisposobene na to.
Len mna napr.dost vysusuje v hrdle.

macka9
3. feb 2020

@scarletka34 ,ja mam 2ku a manzel najnovsou , mne staci uplne 2ka , kedze nefacim 2 naraz , takze vyhoda je len to ze mozes zasebou fajcit 2 heets naplne.Mozno škodi ale ja som uplne prestala kaslat a normalne cigarety ma zahlienovali napriek tomu ze fajcim velmi malo.

lenuliatko84
3. feb 2020

Ja mam 3 ku
Fajcim ju od maja a nezapalila som si normalnu.

koniarova
3. feb 2020

@scarletka34 toto isté som aj ja tvrdila. Stačil jeden RTG pľúc a názor som veľmi rýchlo zmenila.

fiafia
3. feb 2020

@koniarova mozem sa.spytat mate nalez na rtg? Mne tiez nebolo vsetko jedno ked ma poslali na plucne ked som mala tazkosti. Taky strach ako pred timi dverami som nemala nikdy. Tolko x som si nadala ako som zbytocne riskovala. Hej je pravda aj prispevok vyssie, ze uz pomaly vsetko skodi ale to v malej miere mozeme ovplivnit a fajcenie je krok do hrobu a to mozeme ovplivnit. Teraz ked mam dieta a.viem co som pred tym ignorovala v zivote by som uz cigaretu do ust nedala.

koniarova
3. feb 2020

@fiafia áno.Kontrolné CT už bolo čisté. Doteraz neviem, čo to na tom RTG bolo. Ale taký strach som v živote nemala. Najmä, keď som sa doma pozerala na deti. Ale, to naozaj človek pochopí, až keď to zažije. Odvtedy dom si nezapálila.Fajcila dom 20 rokov.

fiafia
3. feb 2020

@koniarova som rada,ze je to pribeh so stastnym koncom. Veru, ked nas to zdravie riadne naplasi potom si clovek uvedomi. Dufam, ze aj ja budem pribeh so stastnym koncom

koniarova
3. feb 2020

@fiafia ja tiež dúfam. Ale odvtedy sa furt študujem. Nejde mi to do hlavy a stále si hovorím, co ak to ct zle vyhodnotili a podobné fantasmagoricke scenáre.

koniarova
3. feb 2020

@fiafia tiež si mala nález?

fiafia
3. feb 2020

@koniarova mam ist po vysledky z ct, tak ktovie? Ak je ct v poriadku nebala by som sa. RTG nieje take spolahlive, mohlo to byt cokolvek.

koniarova
3. feb 2020

@fiafia myslíš? Ďakujem za povzbudenie. Kedy máš výsledky?

scarletka34
autor
3. feb 2020

@fiafia myslis ze to je kvôli iqos ?

fiafia
3. feb 2020

@scarletka34 to sa zrejme nedozviem. Jedno aj druhe je bordel a hnevam sa na seba, ze som dobrovolne nicila to jedine zdravie co som mala.

fiafia
3. feb 2020

@koniarova urcite. Vysledky uz su len neviem co na nich. Musim k dr. No mam choru dcerku tak neviem kedy sa tam dostanem.

katka26041989
27. okt 2020

Ktore heets

taruma
19. mar 2021

Je i qoss škodlivé?

ingrid16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingrid16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingrid16
23. apr 2022

IQOS, celkom dobra cena momentalne, ak niekto uz azure and kupou 😉
za nákup registračnej sady IQOS 3 DUO alebo lil SOLID s Mojim kódom ziskate body alebo voucher v hodnote 10 EUR. Len do 15. 5. 2022.
Kod : MGM-uq0dUmuC