Ktorému obuvníkovi v Bratislave si chodíte meniť opätky?

kvett
16. jan 2014

Ahojte žienky, pytam sa preto, pretoze mam divnu skusenost s obuvnikom, co mame pri dome a verim, ze to tak nerobia vsade...Jedna sa mi o to, ze tento obuvnik jednoducho stary opatok stiahne a KLINCEKMI nabije namiesto neho kusok gumy. Bezne si to nevsimnete, ale ked sa pozriete blizsie na tie topanky, tak proste je vidno, ze to nie je normalny opatok. A o zvuku pri chôdzi ani nehovorim. Ten klincek vidava cinkot a mne to vadi. Davala som si tak menit opatky aj k inemu obuvnikovi a vyriesil to tak isto. Boli to normlane topanky znacky Tamaris, takze ziadne cinaky. To uz sa nevyrabaju normalne nahradne opatky, ze tam ti obuvnici musia davat gumu s klincami? Teraz som si kupila dost drahe cizmy a mam strach, co sa stane, ked sa mi opatky zoderu...prosim, dajte tipy na kvalitneho obuvnika. Dakujem.

paskolinka
16. jan 2014

v petrzalke v tescu robili dobre (davno som tam nebola, ale snad to ostalo). su sice drahsi, ale vzdy som bola spokojna. opravili mi aj to, co ini "majstri obuvnici" pokazili 😉

melesmeles
16. jan 2014

my chodime na Pansku ulicu (v meste) a su aj na Sancovej ulici. Ja som maximalne spokojna, zatial som s nimi nemala zlu skusenost. Aj baby od nas z prace tam chodia 🙂

opatok
8. aug 2014

V prvom rade musím povedať, že predpokladám, že hovoríte o celoplastovych - teda aj kolíky.
Problém je v tom že veľa výrobcov a čo výrobca to iný rozmer a tvar. A potom nesedia kolíky, potom ich musia odstrihnuť. Následne pribiť alebo prilepšiť.
Preto radšej si vystrihnu a pribiju lebo je to časovo menej náročné.
Skúste si to vyrezať sami a prilepiť. Lepidlo bežne dostupné: v tubě chemopren - priehľadné - obuvnícky a opätkovy materiál tu link: http://www.nahradneopatky.wbl.sk/Doplnky-k-opra...
Tu je link na opätky nastrkové s kovovým tŕňom: http://www.nahradneopatky.wbl.sk

opatok
8. aug 2014

Oprava textu:
...Následne pribiť alebo prilepiť...
Ospravedlňujemsa za preklep.
😉

tana85
8. aug 2014

nechodim, bola som len raz a to na spitalskej pridvoch levoch ako sa hovori 🙂 a spokojna som bola, opatok bol urobeny poriadne, ale nie su uplne lacny.

caoli
8. aug 2014

na autobusovej stanici je, tam nosim uz roky.