Ktoré vlaky sa otvárajú tlačítkom?

kiqusiq
22. máj 2013

Dobrý deň, prosím Vás mohli by ste mi poradiť, či sa niekde dá zistiť, ktorý prípadne ktoré vlaky na Slovensku sú na otváranie dverí tým tlačidlom?? 🙂 Budem totiž cestovať a nerada by som išla vlakom, ktorý sa otvára kľučkou alebo iným spôsobom pretože tieto dvere na vlaku nedokážem otvoriť, jednoducho to neviem a nerada by som sa odviezla niekam inam ☹ Ďakujem 🙂

kattrin5
22. máj 2013

Juuj tak toto asi nikde nezistis...mozno IC vlaky tie su novsie ale zasa nestoja na vsetkych zastavkach..ale tak ak nedokazete otvorit poprosite nejakeho cestujuceho a iste Vam pomoze🙂 ja som cestovala do skoly vlakom a tiez som mavala sem tam problem otvorit ale vzdy sa nasiel niekto kto pomohol🙂 a ak sa tak velmi bojite tak by som zvolila iny cestovny prostriedok

luciask
22. máj 2013

Ak mas problem s otvaranim, mozes poprosit niektoreho zo spolucestujucich, ci by ti nemohli pomoct- ja som mala velmi velku batozinu a nevedela som ju ulozit do kupe, tak mi ju nalozili, aj zlozili aj pomohli zlozit z vlaku- dokonca som nasla gentlemana , co mi ju preniesol k dalsiemu vlaku, co som prestupovala.

doliva
22. máj 2013

všetky najnovšie sa otváraju tlačítkom,ale sa opýtaj si pôjdeš kúiťlístok si to over do predu 😉 šak učený z neba nespadol 🙂

ivett1
22. máj 2013

No... tak nastúp tam, kde sú už otvorené dvere a keď budeš vystupovať, tak prejdi vlakom cez vagóny, kde budú vystupovať ostatní ľudia😉 ... ako... cestovala som vlakom od 14 rokov a SAMA (bez rodičov) a nikdy som s týmto nemala problém ... ak si náhodou fyzicky indisponovaná (myslím máš nejaký zdravotný "handicap"), tak ti pomôže aj sám sprievodca ... dúfam, že si nerobíš z nás "dobrý deň..." 😅