Ktoré smart / fit hodinky by ste odporučili?

2. sep 2022

Ahojte, máte niekto smart/fit/ hodinky a vedeli by ste nejaké odporučiť (hlavný účel - počítanie krokov) - ktoré sú podľa vás najpresnejšie, s ktorými ste spokojné? 😊 Ďakujem

doriiis
2. sep 2022

Najpresnejsie neviem ci su ...ja mam huawei watch fit

autor
2. sep 2022

@doriiis idem ich pozrieť 🙂 lebo keď so to skúšala cez rôzne aplikácie tak vždy bol iný výsledok, rada by som bola max tých 100 krokov rozdiel 😄

doriiis
2. sep 2022

Ak chces appku na mobil ktora ti rata kroky a este aj mozes zato ziskat vecne ,,darceky" tak si stiahni ,,sweatcoin"

palicka
2. sep 2022

Asi celkom záleží od toho, čo od nich čakáš. Pokial len kroky, to stačí aj náramok. Pokial mieniš športovať, tak niečo kvalitnejšie. Garmin?

autor
2. sep 2022

@palicka anoo nieco take ako naramok by bolo super ☺️ vdaka!

marca12
2. sep 2022

Z naramkov su take lepsie xiaomi mi smart band 6 a hodinky takej priemernej ceny a aj dobre funkcie,vyborna vydrz baterky huawei watch gt2

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaol04
2. sep 2022

@marca12 tie huawei watch gt2 mam ja su super. 👌Ak daju dole cenu na trojky isto si ich kúpim. Mam tie s tým,, zlatým "naramkom. Vyzerajú úžasne

nananka
5. sep 2022

@martinaol04 k týmto huawei môžeš mať mobil xiomi?

niekto2hy
5. sep 2022

@nananka Mozes mat aj Samsung... Aplikaciu si stiahnes z webu Huawei,nie G.PLAY.

niekto2hy
5. sep 2022

@nananka https://consumer.huawei.com/sk/support/article/...
Riesil som to s huawei watch fit2 a telefon Samsung.Vsetko funguje.

mirka414
31. dec 2022

Za mna sú veľmi dobre hodinky watch od Apple .Sama ich používam už roky a môjmu otcovi zachránili aj život keď mu privolali rýchlu zdravotnú pomoc keď nebol schopný si ju privolať sám .Lekár povedal že to bolo naozaj v hodine dvanástej

ysseba
31. dec 2022

Ja mam od apple a som spokojna. Mne na nich uplne najviac vyhovuje, ze nimi viem zaplatit. Krokomer je spolahlivy.
@mirka414 fiiiiha to vazne? To dom ani nevedela ze maju taku funkciu, to ktory typ? Ja som videla/pocula video, ze v cechach iphone 14 privolal pomoc pri tazkej nehode kedy vodic neodpovedal. Presne suradnice dispecingu nadiktoval…

mirka414
31. dec 2022

@ysseba áno stalo sa to pred rokom otec ma model watch 5 ..ja som bola s maminou v Grécku sestra v obchode a otcovi prišlo zle nemohol sa postaviť a meral si EKG a stihol stlačiť gombík sos a prišla sanitka a medzitým hodinky poslali aj správu sestre do obchodu že je v kontaktoch pod červenou hviezdou a tak jej posielajú správu že k otcovi ide prvá pomoc .

ysseba
31. dec 2022

@mirka414 Waw, našťastie mal hodinky... Veľa ľudí je proti smart hodinám a celkovo proti najmodernejším technológiám, ale v takejto situácií by boli vďační 🙂