Ktoré reklamy vám lezú na nervy?

fifina75
20. júl 2022

Ktoré reklamy v TV vám uz poriadne lezú na nervy? 😀

viestta
20. júl 2022

Všetky, už roky

patka06
20. júl 2022

Kvôli reklamám nepozerám TV naživo, len z archívu, aby som ich mohla pretáčať.

elizabet173
20. júl 2022

@fifina75 TV takmer nepozerám a ak áno, tak dokumenty, tie väčšinou nebývajú prerušované reklamou, nemajú vysokú sledovanosť. Ak reklama je, vypnem zvuk, takže mi to je jedno.

0silvia0
20. júl 2022

@fifina75 samozrejme tie s s tym cervenym chlipnym erotomanom s pripravkom ne erekciu🙄

domini404
20. júl 2022

Rozhodne vysmiaty Roman, ktorý chodí s MHD do práce, vždy keď vidím tú reklamu mi stúpne tlak...

nikha2809
20. júl 2022

Zelený zmrd ktorý vkuse škrieka, v živote som z Alzy nič nekúpila a ani nekúpim len kvôli nemu a ešte Atilla

panelacikova
20. júl 2022

@patka06 my si sťahujeme seriály taktiež z netu alebo pozeráme takto. presne pre toto. alebo pozeráme kanály, kde reklamy nedávajú... ako napríklad joj cinema. ak tam teda dajú niečo, čo stojí za to pozrieť 🙂

lesana25
20. júl 2022

Najväčší fail sú všetky reklamy na VÚB s Polnišovou.

liusa82
20. júl 2022

Vždy ked ide reklama vypinam aspoň zvuk.A zapnem až ked začne znovu film.Teraz večer ma najviac otravuje tá vzdychacia reklama od durex a ešte ten ružový slon.

eeffka
20. júl 2022

Pozeram len archiv

moonlight1210
21. júl 2022

Reklamy na youtube sposobili, ze cokolvek tam vybehne, okamzite mam na tu znacku averziu.
Ked ju potom niekde zbadam a nahodou maju nieco, co by som aj chcela, tak zacnem hladat, ci inde nemaju ekvivalent toho.

Proste ju obchadzam.

Jedine ju zachrani, ze ma ta reklama z mojho pohladu prijemny hudobny podmaz. Vtedy som o 50% menej averezne naladena.

hermiona12
21. júl 2022

Reklama s Lidla. Potom v hlave tato hudba celý deň hra no ďakujem pekne 😅

tykat
21. júl 2022

@fifina75 …u mna jeden politik predbehol reklamy 😀

majka35
21. júl 2022

nepozerám reklamy, ale niekedy sa stane, že nejakú zazriem, zaujala ma reklama Kauflandu, ešte s tým nebohým hercom, krátka, výstižná, nevtieravá, ale teraz táto nová s Kandráčom poletujúcim s husľami nad stolom a so Skrúcaným mi doslova pokazí deň... jedna obyčajná katastrofa bez nápadu ... a Lidl detto ...

martinka13
21. júl 2022

V TV nepozerám, ale na PC Alza. Hlavne teda na TA3. Hrôza

janetinka27
21. júl 2022

@fifina75 kvoli reklamam uz mnohe kanaly takmer nepozeram, pozeram iba tv, kde nie su reklamy

brembo
21. júl 2022

@fifina75 všetky. Kooperatíva mala vtipné,ale vidieť to x krat denne. Joj už nepozerám a Markízu som odinštaloval. Mám slušný počet kanálov,takže nie som odkázaný na naše reklamné kanáli.

jana_eyre_2
21. júl 2022

Reklamy som nevidela.uz dlhé roky, nepozerám televízny program.. ale pamätám si na opice čo mali hemeroidy alebo škaredého chlapa čo si dal niečo na erekciu z čoho bola nadržaná nejaká slečna.. to boli reklamy na grcanie.. 🤔

derdia
21. júl 2022

@fifina75 ano a nekupim aj tak nic uplne zbytocne...

basska_b
21. júl 2022

@moonlight1210 Mna sa na youtube po 20 reklamach opytali, ze aka je pravdepodobnost, ze si kupim jedlo cez Bolt alebo FoodPanda. Som odpovedala NULA 🤣

janickacrazy
21. júl 2022

@basska_b ja keds si predstavím usmaženú pandu, hned ma chuť prejde 😀

reni666
21. júl 2022

@fifina75 všetky, už roky pozeráme iba online alebo netflix a pod.

luccija
21. júl 2022

Vela...hlavne tie na erekciu a, ked vidim toho Radima Uzla ako uz zle vyzeral a este ucinkoval v reklame:(a teraz ten Kaufland a lietajuci Kandrac hanba na mraky, detto tanecnica Vondrackova

solida1
21. júl 2022

Dievčatá, ja teda nechcem provokovať, ale mne nevadia reklamy. Síce tomu tak nebolo vždy, ale posledné roky je to tak. Jednak pozerám málo telku, ale hlavne viem, že s tým nič neurobím, tak som sa nastavila na to, že mi nevadia. Môj manžel toto nedokáže pochopiť, lebo jemu vadia všetky 😁

hefo
21. júl 2022

@jana_eyre_2
"Pán sused, dole stojí nejaká pani. Vraj či môžete."
"Samozrejme, že môžem, teraz a rovno tu!"
"Pán sused, vy ste ale diabol!"

moonlight1210
21. júl 2022

@basska_b no mne tam obcas vybieha anketa, na ktoru z danych firiem som reklamu este nevidela. 🙂

elizabet173
21. júl 2022

@nikha2809 presne názor môjho syna, že z Alzy nikdy nič nekúpi pre túto debilnú reklamu, tiež nič z Dedolesu,