Ktoré kryptomeny sa oplatí teraz kúpiť?

6. jan 2024

Byzna sa niekto v crypto menach? čo sa teraz oplati kupovat?

martinmmartin
6. jan 2024

uz len takto polozena (a este k tomu na tunajsom fore) otazka jasne hovori ze si niekto kto by nemal v ziadnom pripade investovat do cryptomien

autor
6. jan 2024

@martinmmartin iba skušam , nikdy clovek nevie kde najde odbornika, samozrejme vyhladavam aj ine weby stranky a fóra

martinmmartin
6. jan 2024

Ak si uvedomis ze prachy ktore v investicii do crypta ziskas ako plus musel vzdy niekto do toho priniest a prist o nich. Ludia co nemaju presne informacie a svetu kryptomien nerozumeju na 109% su idealny kandidati na odovzdanie svojich penazi tym co tomu rozumeju. A hadaj ako takemu ako ty bude niekto radit - aby to vyhovovalo jemu alebo tebe?

lizatko1009
6. jan 2024

@martinmmartin asi tak... Môj s tým robí a teraz som mu vravela, aby ma zasvätil, že chcem sama do toho a hneď ma stopol, či si myslím, že to funguje ako rádio expres

autor
6. jan 2024

@lizatko1009 tak ale naučit sa to snaď dá, ked tomu niekto rozumie napriklad manžel, tak to vie snaď vysvetlit aby to človek cele pochopil, nie?

lizatko1009
6. jan 2024

Áno, ale ja z časového hľadiska, nie som vhodný kandidát a nie je to len o zisku, je to aj o strate a investovani a takto zadarmo ta to nikto nenaučí

morusha
6. jan 2024

Za mňa bitcoin, sú aj bitcoinove komunity na Slovensku, ktoré o tom robia osvetu.

vlado818
6. jan 2024

Ano kupte Solanu pri 9€ kus aspon za 100 000€ a ked bude 110€ kus tak to predajte. Pomohlo? Info bola zdarma...

buberova
6. jan 2024

Kľudne si kupuj Bitcoin...

autor
6. jan 2024

@buberova ma to zmysel ešte? Nieke to už “mrtve” teda že už jeho slava skončila

autor
6. jan 2024

@morusha škoda že nieke vysoka škola na toto :D

buberova
6. jan 2024

Ale keďže je to najväčšie a najznámejšie krypto, aj keď spadne, snáď sa rýchlo spamätá 🙂 porovnaj si market cap a koľko sa ho denne otočí v porovnaní s Ethereom a nejakou Solanou alebo Darom 🙂

morusha
6. jan 2024

Netreba vysoké školy 😁info sú dostupné

autor
6. jan 2024

@morusha ano ale infa je velmi vela a vela z toho su nepresne alebo nespravne, takze to je pre laika tazke zacat

autor
6. jan 2024

@buberova pravda no podla mna ten bitcoin uz taku slavu aku mal nezažije, škoda

buberova
6. jan 2024

No veď ako chceš... Ja som ti skúsila odporučiť niečo čo je relatívne bezpečné - každý mesiac prikúpiť trošku Bitcoinu na Binance..

Hlavne pozor na sľuby typu že táto kryptomena v spolupráci s Airbnb bude uvedená na burzu v máji, predpredaj spustení, nakúpte za dobrú cenu kým sa dá! Väčšinou sú to podvody, kupuj len kryptomeny ktoré sú na Binance.

Ak chceš niečo čo za mesiac spraví + 1 000% veľa šťastia so špekulovaním.

morusha
6. jan 2024

No veď preto treba skúsiť napr. tie komunity, mávajú aj prednášky o tom, určite to má budúcnosť, lebo už aj komerčné banky sa začínajú zaujímať o kryptomeny 🙂

niekto2hy
6. jan 2024

Napr.tu https://www.xtb.com/sk/ponuka/informacie-o-ucto... si mozes otvorit demo ucet

buberova
6. jan 2024

@niekto2hy ale pozor na XTB sú dosť veľké poplatky a nie sú to kryptomeny ako také ale CFD

dibaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buberova
21. aug 2024

@dibaby pri investovaní nikdy nič nie je zaručené ty špekulant