Ktoré kníhkupectvo je najlacnejšie?

21. apr 2023

Ktoré je najlacnejšie knihkupectvo ?

maxalla
21. apr 2023

Myslim, ze z tych znamejsich panta rhei. Osobne mam ale radsej Martinus, alebo male lokalne knihkupectva, bohuzial velkym retazcom cenovo nemozu konkurovat.

lelelienka
22. apr 2023

Ja nakupujem v Martinuse a Pantarhei, ceny su takmer rovnake, nieco je lacnejsie v jednom, iny titul v druhom, rozdiely tak par centov az euro, ked nie je nejaka speci akcia. Ja to robim tak, ze si nahadzem do nakupneho kosika vsetky tituly, vyberiem podla vyslednej sumy a idem osobne vyzdvihnut.

marca12
22. apr 2023

Robim to tak,ze si dany titul dam vyhladat do googlu a kde mi vyskoci najlepsia cena s pripocitanim postovneho,tam kupim. Megaknihy maju vacsinou lacnejsie ako na inych eshopoch.

sun_shine_2020
22. apr 2023

Littera.sk, Knihy pre kazdeho ...ale ako pisu vyssie, je potrebne porovnavat, nieco sa oplati viac tam a nieco zas v inom..

basska_b
22. apr 2023

Urcite preskoly. Myslis kamenne, alebo aj internetove? Lebo Martinus je asi to najdrahsie, co existuje. Megaknihy su odrbavaci, uctuju si aj balne a nizsia cena je, ked sa k nim prekliknes cez google, ako ked ides priamo rovno na stranku megaknihy a hladas tam... kazdopadne, ja som teraz chcela kupit dake knihy a nakoniec som isla na knihobot, knihy su ako nove a za symbolicke ceny

beataxxx
22. apr 2023

@basska_b preskoky a litera sú super, ale s knihobotom mám opačne skúsenosti….keď ide o knihy, ktoré sa už nedajú zohnať, tak sú niekoľkonásobne drahšie ako nové….minulý mesiac som za jednu knihu zaplatila cca 50 euro, predtým za dve skoro stovku…ale nevadilo mi to, pretože som ich roky zháňala, ale nové stali necelých 20…..podstatne je, že ich mám🙂🙂🙂

loliki
22. apr 2023

Ja využívam knižnicu. Nezostanú mi plné regály kníh doma. A kupovala som cez preskoly a moja-kniha. Porovnávala som, kde čo majú za koľko.

sajmonka_1216
22. apr 2023

@marca12 súhlasí s tebou.. teraz som kupovala dcérke na 1 rok zvukové knihy .. Martinus 15€, megaknihy 8€.. tak to je dosť na jednej knihe
martinus je predražený.. ale vždy si pozriem ich eschop a potom hľadám najlepšiu cenu

maris5
22. apr 2023

Ja som minule objednavala 7 knih. Vsetci mi odporucali megaknihy, ale aj napriek nakupu za 70€ chceli odomna postovne 5€.
Tak som si nahodila do kosika v roznych obchodoch, martinus, megaknihy, pre skoly, panta rhei.... knihy, ktore som chcela kupit a najlacnejsie vyslo v Martinuse. Ale nie je to pravidlo. Kazda knihy stoji inak v roznych knihkupectvach.

x_mery_x
22. apr 2023

Ja kupujem online, cez megaknihy, sa mi lubi, ze maju poslednu dobu lacnu dopravu, nemma.na nich nic zle, ale tiez som.uz nasla ten tri preklikat sa cez google, aby bola este lacnejsia kniha, a potom este preskoly alebo najlacnejsieknihy, len nie vsetky knihy maju v kazdom

anavixy
22. apr 2023

Jednoznacne megaknihy, aj co sa taky hraciek, papiernictva, (figuriek Schleich 😄), akurat sa to tam dost blbo hlada a co uz absolutne nechapem je, ze ked si nieco vyhladas cez google a prekliknes sa na megaknihy cez ten odkaz, tak mas vacsinou cenu nizsiu ako ked si to vyhladas priamo na stranke megaknihy 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Potom este ja mam rada stranku naljacnejsie-knihy.sk, maju aj anglicke knizky, novinky aj tazsie zohnatelne 👌

lucka_ke
22. apr 2023

najčastešie nakupujem na najlacnejsie-knihy.sk, preskoly.sk, literama.sk, ale aj knihobot.sk je fajn

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaka
23. apr 2023

@loliki tiež som fanúšik knižnice. Kupujem čoraz menej, za rok tak 1-2 knihy normálne, 1-2 elektronické, všetko, čo chcem čítať si požičiavam v knižnici - či už papierové, eletronické, či audio, pri počte kníh, čo ročne prečítam by som musela pristaviť k domu, aby som to mala kde skladovať

motogirl699
23. apr 2023

knihyprekazdeho.sk