Ktoré celebrity sú vám nesympatické?

11. jún 2023

Ahojte, maté nejakú celebritu ktorá je vám nesympatická? Ak áno, tak prečo?

dagmarovita
11. jún 2023

Kto patri pod celebrity..herci, spevaci, módny návrhári, modeli, niekto koho pretlacaju mediá kto este?
Miro Jaroš je celebrita? Tak on.

autor
11. jún 2023

@dagmarovita Tak ľudia ktorí sú verejne známy sa už prakticky za celebrity považujú čiže áno, Miro Jaroš je celebrita😅

sisa_s
11. jún 2023

Čirova 😀 taka naoko dokonala spevacka, manzelka, matka, vsade vzdy vyskerena, ale moc jej to neverim 😀

marianarem
11. jún 2023

Vsetky, na ktorych vidno, ze im slava stupla do hlavy a citia nieco viac ako.ostatni.

dzulli1980
11. jún 2023

Helena Krajčiová ... strašne preafektovaná mi príde.

domka222
11. jún 2023

Nízlové. Neupútali spevom, tak pútajú inak

queen_mary
11. jún 2023

Aj mne Cirova😀 potom smatanova, pociskova

autor
11. jún 2023

Inak baby zabudla som dopísať, že to nemusia byť len slovenské celebrity kľudne môžte aj zahraničné😅

stanulik123
11. jún 2023

Za mna Studenkova, je neskutocne preafektovana. V Dunaji hrala samu seba 😁😁😁

walentina7
11. jún 2023

Máziková, pošahaná. 😄

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hederamonstera
11. jún 2023

Ja neznesiem Morovu a Bicana. Na Vinczeovi mi nieco nesedi. Inak mi asi nevadi nikto.

jesenzima
11. jún 2023

Duo Gaborik-Valabik, tak trápne niečo 🤦

muminka27
11. jún 2023

@queen_mary presneee Cirova a Pociskova, dokonale spevacky, tanecnicky, modelky, matky... a vsade su a hlavne su naoko skromne, PS: nezavidim 😉

zuzanaokasova
11. jún 2023

Diana Morova a Zuza Fialová na mňa veľmi preafektované...

limoncino
11. jún 2023

Pocisková, totálna múmia, Studenkova, Smatanová, večne nadržaná Mórová, Fialová, samozrejme Nízlove, Sajfa, Vincze
A zo zahraničných Messi, Shakira
A nespomeniem si už 😁

ivik4
11. jún 2023

Pociskova

cindy22
11. jún 2023

Silvia Kucherenko 🙈neviem či ju teda môžme nazvať celebritou

mimikarol
11. jún 2023

Schwarzenegger a Tom Cruis, nevidela som nikdy žiadny film kde hrali ty dvaja. Z našich Bican

veronykacs
11. jún 2023

kovesova 😂

yvanielka
11. jún 2023

Svarinska s jej monotónnym hlasom a jedným výrazom, áno je objektívne krásna ale ako herečka nerozumiem ako sa presadila... Rovnako ako Smatanová ako speváčka, tá tak škrieka...ale zase ako osoba je sympatická aj texty má dobré. Len ten hlas 🫣

doriiis
11. jún 2023

Mamba Dáša Sarkoziova.....niekedy som ju sledovala na ig,ale potom mi začalo liezť na nervy jej neustále sťažovanie.

lavender94
11. jún 2023

Bičan a Marcel Forgáč, inak zaujímavé, že tie ktoré ste tu väčšina menovali, ako studentkova, Máziková, Ostrioňová, sú mne veľmi sympatické 😄
Zo zahraničnych Kim, zo zosnuleho Lagerfelda sa mi otváral nožík vo vrecku a Bieberovcov

nenisom
11. jún 2023

Gabriela Marcinková

limoncino
11. jún 2023

@nenisom hej, na tu som zabudla, strašne mi lezie na nervy

lenka.25
11. jún 2023

Skrúcaný , Plačková a ten jej podarený mužíček , tí sa ozaj dlho hľadať nemuseli 😂 a tie dve zdegenerovane od malicka už svojimi rodičmi - takze asi za to ani nemôžu ale sú , ktoré keď jedna vierny fták tak aj druhá potrebuje čiernu bakulu , to už aj škoda komentovať

beata_k
11. jún 2023

Sajfa. Ten jeho "humor" mi velmi nesedi.

sasa2
11. jún 2023

Jasmina.

bublinka1426
11. jún 2023

jasmina, plackova, DANO DANGL, adela ani jej muza nemusim....bican....je ich vela
sajfa, Baca co uvadzal to pecenie...ani toho forgaca nemusim,,,,cekovsky je v kazdej riti pichnuty....

bublinka1426
11. jún 2023

@limoncino vecne nadrzana Morova 😂