Ktorá značka krmiva je najlepšia pre mačku?

lolita555
6. okt 2021

Ahojte potrebujem poradiť,tie z vás ktoré máte doma mačku,ktorá značka krmiva je pre vás najlepšia?granule,konzervy?máme síce len zachránené mača z ulice ale už u nás ostane ,tak chcem aby mala dobrú stravu okrem iného,dakujem

janulik2008
6. okt 2021

Dávame Carnilove

zuzanaam
6. okt 2021

Treba pozrieť stránky kde predávajú krmivo a preštudovať zloženie. Kupujem aj podľa akcií. Medzi dobé značky patrí Applaws, Yoggies. Mali sme aj Feringa, Animonda, Greenwoods, Taste of wild. Kupujem také, kde sú bezobilninové receptúry. Tá Animonda má výborné konzervy, či ako to nazvať, lebo ten obal je mäkký. Ale aj taký Brit nemá najhoršie niektoré granule, z tých lacnejších značiek. Kupovávala som od nich I am living outdoor, len to potom už nemávali, mačke to chutilo.

lavender273
6. okt 2021

Ja davam macke sashimi kvalitu tuniaka, hovadziu panenku, jahna 🤣 raz za tyzden. Ma rada mlete maso, hovadzie alebo jahnacie. Z konzerv jej davam ziwipeak, aj granule tie bez roznych prisad co tam nemaju byt. Zivot gombicka ta nasa mačka.

lintu
6. okt 2021

Študovala som to tiež nedávno. Medzi mačičkármi sa najviac skloňujú granuly Carnilove, Brit care, Ontario, Applaws, ND.... a konzervy Animonda carny, Bozita, Mac´s, Cosma,.... Prípadne sa dá kŕmiť aj mäsom. Treba preventívne počítať s tým, že niektoré mačky pri jedle rady vymýšľajú a to, čo chutí jednej, druhá nemusí. My momentálne kŕmime Feringou.

0silvia0
7. okt 2021

@lolita555 krmim applaws a premrazenym masom

vladimir47
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolita555
autor
7. okt 2021

@vladimir47 veľmi vtipné ,tvoj príspevok je asi ako tvoje myslenie ,netreba sa nad ním pozastavovat,alebo ako povedala moja babka nebohá ,aj hlúposť je dar boží 🤭😉

margaretka_
7. okt 2021

Ja mam tiez 2 macky a nam sa najlepsie osvedcilo krmit masom, aj kosti pochrumu

janulik2008
7. okt 2021

@vladimir47 komentár hodný "idiota"

h2
7. okt 2021

@lolita555 Nech už sa rozhodneš pre akékoľvek priemyselne spracované krmivo, občas je dobré dať mačke aj mäso, alebo vnútornosti. Ja niekedy dávam aj vaječný žĺtok, moje mačičky ho milujú.
Dosť často majú aj kapra, ale to im varím.

kikazoe
7. okt 2021

noooo, čo je najlepšie a čo bude žrať- to sú dve rozdielne veci 🙂 kupila som už čokolvek ( naštastie su aj vzorky, aj mimo SR som si dala doniesť) ale mladému pánovi iba Felix a granule Whiskas. inak aj 3 dni nebude žrať. samozrejme že čerstvé mäso, zeleninu ( milujem mrkvu), vajcia a má aj trávu v kvetinači na obžieranie.

terkaaa248
7. okt 2021

@vladimir47 teba treba vyhodit do kosa

lolita555
autor
7. okt 2021

@h2 A mäso surové?

h2
7. okt 2021

@lolita555 Áno. Ja vždy keď kúpim mäso pre nás, tak odrezky idú mačkám. Zvyknem im odrezať aj viac, než by bolo nutné 😊, idú sa za tým pobiť.

lolita555
autor
7. okt 2021

@h2 ďakujem kedy môžem začať dávať ono má vlastné necelé dva mesiace

lolita555
autor
7. okt 2021

@kikazoe ďakujem vajcia surové?

0silvia0
7. okt 2021

@lolita555 mačkám sa odporúča mäso premraziť, to znamená že ho treba dať do mrazničky min. na 24 hodín a rozmraziť. Ja dávam kuracie srdcia.

h2
7. okt 2021

@0silvia0 Srdiečka sú super, na tie som aj zabudla. Tie majú fakt veľmi radi.

0silvia0
7. okt 2021

@h2 ja som minule dala tej našej cice kuracie prsia a neráčila ich papenkať, počkala si na srdiečka potvora jedna...

lolita555
autor
7. okt 2021

@0silvia0 ďakujem za radu určite to tak budem robit

kikazoe
7. okt 2021

@lolita555 áno, surové

jaja8_9
7. okt 2021

@vladimir47 teba tak vyhodiť do koša a je o jedného debila na svete menej 👍

mijunik
7. okt 2021

@vladimir47 a prečože tak sprudka? 🧐😡🤬

lolita555
autor
7. okt 2021

@mijunik milovník zvierat čo je zrejme aj z profilovej foto

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palisko
7. okt 2021

Krmivo značky myš.

lolita555
autor
7. okt 2021

@palisko 😔 ďalší komentár na dve veci

palisko
7. okt 2021

Tak dobre. Kupujeme v lidli v takých modrých vreckách. Suseda zas celé balenia desiatových párok. Ale tie by som nedal ani mačkám, nieto ešte človeku😝

zuzanaam
8. okt 2021

@palisko tak tá suseda kŕmi podobnou kvalitou ako vy, takže nadradený komentár na jej adresu nie je na mieste. Pravdepodobne v tých párkach bude dokonca viac mäsa, resp. odpadu živočíšneho pôvodu, ako v reťazcových sójovo-kukuričných granuliach.

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz