Ktorá veštica veští aj cez Facebook?

4. mar 2024

Pozná niekto dobru vešticu ktorá vyvešti aj cez FB a netreba k nej ísť na sedenie ?

martul
4. mar 2024

Ale no tak, fakt toto potrebuješ a veríš tomu? Poznám viaceré, ale nie z vlastnej skúsenosti, chvalabohu. Manipulatori a výborní rozpravači, nič iné.

stanulienkat
4. mar 2024

To fakt? Mas nad 70 rokov , si veriaca a dementna? Inak nerozumiem...

ana82
4. mar 2024

@stanulienkat no veriaca by k veštici, práve kvôli viere nemala ísť, to bude to druhé🙈
autorka ak nevieš čo s peniazmi podpor nejakého napr onko pacienta, takto akoby si ich do rieky hodila

egonsk
4. mar 2024

kazda, ktorej posles dostatocny obnos pred vestenim. Ja vsak poznam uz aj vysledok vestenia - ty lahsia o eura, ona bohatsia o tie eura, ty spokojna s vestbou online ona spokojna s lahkym zarobkom. ... vysledok win-win.

stanulienkat
4. mar 2024

@ana82 najviac veria paranormálnym javom a hlúpostiam veriaci ľudia. To mám vypozorované zo svojho okolia. Ja viem, že je to paradox.

yelena159
4. mar 2024

Keď máš dosť peňazí na rozhadzovanie, využi to na niečo užitočné. Nie dávať peniaze šarlatánom.

guliver19
4. mar 2024

Ja ti vyvestim srdecne. Mam vysoku skolu vestecku v Plzni, akreditaciu na online vestenie. Vidim aj cez aj za monitor. S doverou sa na mna obrat. Prve sedenie je 50 eur. Potom dalsie v pripade tvojej spokojnosti 55 e

nyusika
4. mar 2024

kludne aj ja. poprosim 50 eur vopred na ucet, IBAN mam 😀 😀

candii
4. mar 2024

Poviem ti vlastnú skúsenosť. Mala som ťažšie životné obdobie a moja kamarátka ma namotala na veštice. Nič nevyšlo čo povedali a to som ich skúsila asi 4 alebo 5. Buď to boli nepriame odpovede alebo totálne od veci. Keď sa spätne na to pozriem, nič nevyšlo čo mi tie ženy natrepali. Zbytočná strata peňazí. Už by som nedala ani cent. Kamarátka doteraz fičí na vesticiach, však keď na to má. A tiež jedna jej povie tak, druhá tak a v globále vychádzajú len z toho čo daný človek o sebe povie. Keď nepovieš nič dostanes nepriamu odpoveď.

martinmmartin
4. mar 2024

Kaspirovskyj vestil aj cez telku. V 90 rokoch to bol aky hit

martul
4. mar 2024

@stanulienkat toto by si povedala aj svojim rodičom? Akože nemusela si starších a veriacich uraziť.

nyusika
4. mar 2024

@martul kebyze moja mama chodi po vesticiach, poviem jej aj horsie, ver mi 😀

martul
4. mar 2024

@nyusika no to ti verím, už len podľa toho ako sa tu vyjadruješ v niektorých témach.....smutné.

stanulienkat
4. mar 2024

@martul Samozrejme, že by som im povedala, že je to hlúposť a normálny človek tomu neverí.

nyusika
4. mar 2024

@martul smutné je mať zlý vzťah s rodičmi.
Našťastie, my ho máme super a preto si to môžem dovoliť takto riešiť.
A ešte smutnejšie je robit si kartoteku užívateľov MK a pravidelne vyťahovať na svetlo Božie to, čo kde napísali.

martul
4. mar 2024

@nyusika ale to je ok, mať dobrý vzťah s rodičmi. Ale akým spôsobom, to je podstatné.

nyusika
4. mar 2024

@martul
Odkiaľ vieš, ako komunikujem s rodičmi ?

majlo1234
4. mar 2024

Uz ma tu predbehli ine vestice s ponukami, ak by nahodou, ja ti vyvestim za 45 eur, vyber socialnej siete je na tebe😂

cacianka
4. mar 2024

@majlo1234 dnes mám akciu, vestim za 40

vorkola
4. mar 2024

To kto v tomto storoci hovori, ze vescice hovoria pravdu,Tak nepotrebovala by vesctit, keby z jej samej pre seba vestenia by si vyvestila vyhru trebars v sportke,nebudte naivne taketo kadejake praktiky nielen vestenie, ale hocico trebars numerologia, vykladanie kariet z rky ,to vsetko su podvody a spada to do okultizmu,co je nebespecne na psychoku, je to spolupraca so zlymi silami,ma to neskutocne zle nasledky ,zo zaciatku nie, ale po case

vorkola
4. mar 2024

@guliver19 No ked dokonca mas kvalifikaciu z vestenia, tak co si sama sebe nevyvestis nejaku mega vyhru trebars v sportke,a nemusis ponukat za par eur tu, ponuky a klamat

cacianka
5. mar 2024

@vorkola 🤦🤷🤦

janulik2008
5. mar 2024

@vorkola vieš čo znamená irónia?

vieronika14
5. mar 2024

Odporucam
zuzanazezeme.cz

cacianka
5. mar 2024

@janulik2008 evidentne nevie

guliver19
5. mar 2024

@vorkola si ty normalna? Ci tiez ti svitori v budke😀😄

ana82
5. mar 2024

no dobre po ceste z roboty som si kúpila guľu, čo treba už som tu😉

cacianka
5. mar 2024

@ana82 cena ? 😉

ana82
5. mar 2024

@cacianka ja to robím z lásky k bližnému 😀 jedine, žeby chcel niekto kvalitné vínko poslať, to zlepšuje kvalitu veštenia😉