Ktorá jazyková škola na angličtinu v Bratislave je dobrá?

breslerka
15. jan 2015

Ahojte, pred 8. rokmi som si urobila statnu skusku z angliny na Palisadoch, 6 rokov som bola na materskej, teraz mi zacala druha dcera chodit uz do skolky, ja idem na 2 dni do roboty od februara, chcela by som sa ale dostat znovu do anglictiny, idealne v doobednajsich hodinach dajaky kurz aspon 2 krat do tyzdna, ale dajako netusim, ktora skola je na to fakt dobra, vedeli by ste mi poradit?Iba podotykam, na deti sme sami, stari rodicia su daleko, organizacne to musime vykryt, manzel robi dlho, organizacia rodiny je na mne:O)

tdz
15. jan 2015

@breslerka ja som chodila do jazykovky empire, majú výborných lektorov ale prístup spoločnosti ako takej je strašný, takže som si vyhádala vrátenie peňazí za kurz čo bola hrozná peripetia a už sa tam nemienim vrátiť, odporúčam royal school, lektori výborný, priestory príjemné a ceny sú tiež primerané

breslerka
autor
16. jan 2015

@tdz ..dakujem, aj som rozmyslala nad empire, ale pocula som rozne nazory veru....o royal som nepocula, pozriem na nete,

sharlotta
16. jan 2015

Akademia vzdelavania. Trvaj na kurze s native speakerom. Osobne prilis Callanovej, resp. direct method neverim.

tdz
19. jan 2015

@breslerka ja osobne by som už do empire nešla, prihlásila som sa na kurz s tým že prvé dva týždne nemôžem chodiť či by mi to mohli odrátať z ceny kurzu ( inde to nie je problém) oni mi to s cený neodrátali, tak som si povedala že nevadí prihlásila som sa aj tak, všetko prebehlo vp oriadku na konci som sa prihlásila do dalšieho levelu, kurz sme museli zaplatiť tri týždne pred začiatkom tak som zaplatila, prišla som na hodinu a v polke som zistila že ma prihlásili do iného kurzu ako som si dala prihlášku, prišla som na recepcii arogantná slečna, že čo sa mi na tom kurze nepáči, že nevadí že je tá istá úroveň ktorú som mala že aspoň si to zopakujem, keď som si nárokovala vrátenie peňazí nechceli vrátiť, at'd no hrozne opletačky nakoniec som si vyhádala vrátenie peňazí, nebudem predsa navštevovať kurz ktorý nechcem a ešte k tomu inú úroveň ako mám, vrátenie trvalo 6 týždňov pretože ich pán riaditeľ bol na dovolenke, no proste katastrofa. EMPIRE UŽ NIKDY!

breslerka
autor
19. jan 2015

@tdz ..uff, tak to je teda dost zle

breslerka
autor
19. jan 2015

@sharlotta ..Dakujem, tam maju aj native speakerov??To som nevedela....

sharlotta
19. jan 2015

@breslerka prave som pozerala, ze akademia vzdelavania uz v Bratislave skoncila, na ich stranke neukazuje pobocku 😕

roboas
11. okt 2016

Ahoj no nepoznám žiadnu školu v BA ale skúsil by som toto : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... Je to zaujímavo spracovaný online kurz a učí decká rozmýšlať priamo v angličtine a nerobiť tú klasickú chybu : prekladanie slov v hlave ;)

kickac
25. júl 2018

Ak hladate jazykovku s native speakermi a individualnym pristupom v Bratislave tak: https://flyinglanguage.sk/