Kto v autoškole nič nevedel?

3. okt 2023

Ahojte je tu niekto taký kto v autoškole nevedel vôbec nič ? Ja som bola dnes na ďalšom trenažéri a inštruktor ma urážal že chudák ten čo somnou bude mať jazdy. Všetko mi išlo fajn len v obci alebo v meste mi to nejde, keď som vyšla mala som slzy v očiach že sa to nikdy nenaucim a že nespravím ani skúšky že som strašná a budem mať problém sa to naučiť …..

rebrambora
3. okt 2023

Cisty kkt.
Dalsia vec je, ze trenazer sa s realnou jazdou neda absolutne porovnat.

yelena159
3. okt 2023

Pre mňa bol trenažér nočná mora. Už ani neviem koľkokrát som nabúrala, nestíhala som reagovať na značky, preradzovanie mi robilo problém. Sedieť v skutočnom aute a riadiť ho bolo oveľa pohodlnejšie. Aj keď som bola v ozajstnej premávke, cítila som sa istejšie. Samozrejme, začiatok bol nie veľmi dobrý, mala som problém s rozbehovaním. Ale keď som sa do toho dostala, žiadny problém. Test som napísala na plný počet, cvičisko som spravila na prvýkrát bez problémov, jazdu takisto.
Trenažér je otras v porovnaní s reálnym autom. Neboj sa, dáš to.

cyberk
3. okt 2023

Chod za nadriadenym, platis si za sluzbu a predsa ocakavas pro pristup, tento chumaj tam nema co robit.

monikkatt
3. okt 2023

Ked som isla na trenazer tak som nevedela ani ktore je brzda a ktore plyn.. kukal na mna ten instruktor jak na zjavenie ze skoro vsetci vedia aspon zaklady 🙄😄 tak mu hovorim sak mi to vysvetlite, na to ste tu. Cela autoskola bola pre mna utrpenie ale nejako som ju dokoncila. Dnes milujem soferovanie, samozrejme na automate 🙊😄

isadoraisa
3. okt 2023

Aký mantavy musí byť človek aby ani trenažér nezvládol

ariannazara
3. okt 2023

Ja som minule stretla inštruktora po 12 rokoch na benzínke a pýtal sa ma ci som furt taka splašena😂😍😍😍😍😍

yelena159
3. okt 2023

@isadoraisa Som taká neskutočne mantavá, že jazda reálnym autom mi išla lepšie. Nechápem prečo trenažér vôbec je. Je to zbytočnosť.

yoxinka
3. okt 2023

Ja som nič nevedela. Prvýkrát som sedela za volantom v autoškole. Mala som inštruktora podobného debila. Furt ma džubal, nadával … Jedného dňa som mu na križovatke na červenej vystúpila z auta s tým, že keď na budúcej jazde nebudem mať normálneho inštruktora, bude mať sakra problém. Ja neznášam konflikty, ale toto sa nedalo inak. Na ďalšej jazde ma čakal v pohode inštruktor, ktorý ma naučil také veci, že aj dnes si spomeniem a jazdím každý deň.

oslo1
3. okt 2023

Ja som nevedela nic, ale ze vobec nic. Ani to, ktory pedal je na co. Instructor ma ucil od startovania vsetko. Dnes denne jazdim.

olimuc
3. okt 2023

Ja som trenazer nemala, ale rovnakeho debila so skodou 120 kde radiaca paka ostala v ruke …viac som sa do autoskoly nevratila a isla do druhej, nastastie mali feliciu a instruktora, pre kt bolo dolezitejsie obehat Body A,B,C do konca lekcie bez ujmy na zdravi … takze sa snazil “vycvicit”soferov v klude. Spravili sme vsetci na 1 krat.

autor
3. okt 2023

Ale práveže som nebola taká že neviem vôbec vôbec nič napríklad na kuželoch som ani jeden nezhodil 8smičky úplne v pohode. Ja na aute naštartujem aj sa rozbehnem s priateľom bez problémov nikdy mi to neskape mám cit v nohách, mne robia problémy tie veci že všetko naraz a je toho veľa. Potom podradenia z napr 4 do 2ky mi robí problém a hlavne kedy to musí byť, proste takéto veci su pre mňa problém tie že všetko naraz a neviem kedy prečo načo. A cúvanie to bude pre mňa čistý horor

tetapetra
3. okt 2023

To je znova trenažér? Robila som vodičák pred 9r a nič také som neabsolvovala. A aute som okrem toho, že má vpredu volant nevedela nič

ma77
3. okt 2023

@monikkatt Ty si presne môj pripad autoškolu som nenavidela chodila do nej s odporom inštruktor čista katastrofa pod jeho vedenim sme nikto neurobili skušky ale nakoniec som to dala a milujem šoferovanie ale sama a s automatom😉

ma77
3. okt 2023

@isadoraisa Ty si fakt dala autorke pozitivny koment myslim že toto nechcela čitat🙈

pkgirl30
3. okt 2023

trenažér je totálna blbosť, vôbec necítiš silu toho auta, je to ako počítačová hra, vzdialenosť a rýchlosť je úplne niečo iné ako reálne na ceste. Keď som chodila do autoškoly nášho inštruktora to absolútne nezaujímalo raz nás k tomu nechal sadnúť a povedal stačilo ide sa do auta.

taminka1986
3. okt 2023

Klidek,ja som trenazer ani nevidela. Mna rovno posadil instruktor na 1.jazde do auta,vysvetlil zakladne veci a isli sme do mesta. Odvazny chlap😅🤭

mamamasama
3. okt 2023

Čo je trenažér? To je nejaký simulátor auta? Mám vodičák, ale hneď sme šli do auta. 🤔

guiseppinka
3. okt 2023

Mila autorka, pokial nemas vodicak, tak startovat a jazdit s priatelom je na dobry pruser - zobratie jeho vodicaku a pre teba uz neviem presne by bolo...

Ak ti robi problem preradovat z 2 do 4, tak preraduj z 2 do 3... niektori by ti hnes povedali, ze sa to nesmie. Preradovanie a podradovanie je podla otacok. Optimum cca 2000, vsetko nad - auto ti huci, ides hore. Ak mas pod 1500, auto vrci a skapina a ides dole... cely zaklad radenia... casom sa naucis aj z 2 do 4 a aj z 2 do 6😉🤭

yoxinka
3. okt 2023

@guiseppinka
Kamošku načapali policajti s frajerom na parkovisku ako ju učil šoférovať. Pýtali si od nej OP/VP, kamoška chcela byť za vtipnú a dala, že ona VP nemá, že ona si tam len niečo skúša. Chalanovi dobre zredlo. Každopádne, bola dobrá konštalácia, chalan policajtov ukecal a tí zas mali dobrú náladu, tak ho len napomenuli, ale už to potom nikdy neriskovali.

guiseppinka
3. okt 2023

@yoxinka ved toto, za to vie byt dobry pruser.. nie som si ista, ze ci by ona nedostala aj zakaz na par rokov...

mikadooo
3. okt 2023

Bože čo sú to za "učitelia"????? To aby sa ti lepšie učilo, tak ťa čo najviac poníži? To musí byť iný chudák. Trenažér je dosť divné zariadenie oproti autu. Moc sa to nedá porovnávať. Inými slovami, to, že ti nejde jazda na trenažéri, nemá žiaden vplyv na to, ako ti to pôjde v aute. Žiaľ učiteľove slová na to majú veľmi negatívny vplyv...

ketrint
4. okt 2023

Pýtaj si vymeniť inštruktora, ved ich tam byva dosť a nie je to nič nezvyčajne, že Ti nejaký nesadne.
Len tak mimochodom - ja som tiež menila, ale až keď to zašlo daleko a odchádzala som z jázd so slzami v očiach a vystresovaná do maxima. Čuduj sa svete, ta zmena bola uplny zázrak a dodnes banujem, že som to nespravila skôr. Drz sa 💕

sunnyfunnygirl
29. jan 2024

@isadoraisa aký úbohý musií byť človek, aby toto napísal niekomu, komu nejde niečo, čo sa ešte len učí...nie každý sa narodil tak dokonalý, ako vy, že viete asi všetko najlepšie😉🙃