Kto súhlasí so Šimkovičovou?

13. aug 2024

Ahojte, poznáte niekto alebo súhlasíte niekto so Šimkovicovou? Napr Fico má dva tábory. Aj s ním súhlasia aj nie. Ale na ňu počuť len negatíva. Je niekto kto je s.nou spokojny ?

andreakotesova
13. aug 2024

Pozri sa na FB. Väčšina anonymov s nou súhlasí...

carolynka
13. aug 2024

Tak volilo ju myslim okolo 30 tisic ludi, co je zalostne malo. Asi ich vela na MK nebude

princkrason
13. aug 2024

zo 4,3 miliona ju zvolilo 30 tisic a je ministerka?
ako sa hovori .....
Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. To je trestom za neochotu podieľať sa na politike."
Platón (428 - 328 pr. n. l.)

viestta
13. aug 2024

Relevantnu vzorku jej priaznivcov najdes va diskusii pod reportazou o vcerajsich protestoch na Pravda.sk (neodporucam citat s plnym zaludkom, ak by si to predsa riskla, tak maj lavor po ruke)

banderaska29
13. aug 2024

keby tvoja obvodná lekárka ta vyšetruje a predpisuje lieky a pritom nemá lekárske vzdelanie, súhlasila by si s ňou, alebo nie ? pretože to isté je Šimkovičová. ona nemá vzdelanie, cit, vedomosť, ona nemá s kultúrou nič spoločné. ani do moderátorského kresla nesadla ako vyštudovaná moderátorka. je to obyčajná dosadená bábka. a tá jej čierna ceruzka okolo očí dotvára všetko to hrozné, čo pácha.

kiki68
13. aug 2024

Preboha len to ne, ako moze nejaka taka osoba byt vo vysokom leveli kultury a umenia… ved na to nema ziadne skusenosti, nema na to ziadny cit. ale hlavne nejaka markiza ako mainstream neda nikomu know how na vysoke umenie. Ja som v umeni robila dlho, tu drahu som si vybrala v 6 rokoch a obetovala tomu vsetko. A aj tak som sa stale mala co ucit prave v tom vyssom leveli, ked som do ruky dostala privatnu galeriu. A ona jedine, co robi je to, ze redukuje umenie a kulturu na prizemne veci. Pritom je to velmi rozmanite spektrum.

petronelag
13. aug 2024

Umelci sú ako pozorujem zvláštna skupina ľudí, myslia si že sú nenahraditeľní, ľudia ich neviem ako obdivujú a keď som počúvala po minulé dni v MHD tak ešte aj dôchodcovia si medzi sebou rozprávali, že si mysleli, že šéfka SNG je ktovie aká reprezentatívna, idúca s dobou a keď videli Kusú, tak boli prekvapení, že je tam takáto osoba. Tam určite zmena neuškodí.
A ona nie je celé ministerstvo kultúry, tam je dosť ľudí, ktorí majú skúsenosti.

kleopatra114
13. aug 2024

@banderaska29 okrem toho, že je úplne nekompetentna viesť ministerstvo, tak ma tiež zaujali tie otrasne čierne linky okolo oči. Keď už je teda na takom reprezentatívnom poste, nemala by mať aspoň nejakých poradcov ohľadne vizáže? Lebo ju sa nedá nielen počúvať , ale ani sa na ňu pozerať .

vanilkovazmrzka
13. aug 2024

@andreakotesova anonymovia su plateni zamestnanci z trolich fariem

viestta
13. aug 2024

@kiki68 ona je ministerkou NEkultury
V kazdom pripade myslim si, ze skutocna kultura sa nikdy nedala porazit mocou, nikdy si nedala nalinkovat pravidla. Takze o kulturu ako taku sa nebojim, ta je v nas, medzi nami a my ju tvorime a konzumujeme. Akurat po tej normalizacii co sa deje v kulturnych instituciach to aj ti co kulturu tvoria aj my, konzumenti kultury to budeme mat tazsie, ale kultura ako taka tu je aj bude a nikde neodide

nickpick
13. aug 2024

@petronelag ano, lebo vyzor sefky SNG je to podstatne a nie dlhoroca praca ktoru odviedla, nezda sa ti tvoj komentar prizemny? prezrad nam bola si v novej SNG? kecy nejakych dochodcov v MHD su naozaj to cim by sa mali vsetci riadit, to su tie relevantne odborne a vysokokvalifikovane nazory..

bosorkabb
13. aug 2024

Ja poznám zopár ľudí ktorý s ňou súhlasia. Nie 100% ale súhlasia. Práve cez víkend sme mali debatu.
Zase je to krava a nie moc inteligentná ale je to politický nominant to je všetko.
A tiež si myslím že je to len zástupná téma. Takto nikto nerieši iné kauzy.

banderaska29
13. aug 2024

@kleopatra114 to je jedno, čo jej daju na tvár, ako ju namalujú alebo nenamalujú. to, čo ju robí hroznou, je jej charakter a zlo. to jej vyráža von cez xicht.

hiro
13. aug 2024

@vanilkovazmrzka Obavam sa ze nie. Oni su radi ze kazdy dobry odbornik je vyhodeny. Ked je niekto inteligentny, robi svoju pracu dobre, posuva Slovensko dopredu, reprezentuje tak to je pre nich urazka. Ludsky odpad ktory si dovolil byt iny ako oni. Ze to niekde dotiahol, ze sa mu nieco podarilo. To je "umelec" "inteligencia" ktoru treba dat dole k lopate a nahradit ich ludmi ktori su podobni ako oni - hlupi a neuspesni.

viestta
13. aug 2024

@petronelag a vyzor pani ministerky je v poriadku? Je dostatocne reprezentativny na taku funkciu? A nie je to tak, ze o kompetentnosti cloveka hovori jeho praca a nie vyzor?

iwesska
13. aug 2024

@petronelag Vsak toto,ze "vdaka" dochodcom nam vladne to,co vladne🙈 Aha,takze oni su ta reprezentativna vzorka SR🤔 Ale Kusa nema jamky,to je fakt,to ma hned minusove body😂

banderaska29
13. aug 2024

@petronelag tak ty mas s umením tiež tolko spoločného, ako ja s jadrovou fyzikou. môžeš si s pani ministerkou podať ruky. ak to aj nie si ty, pani Šimkovičová.

ja som umelec, tieto bludy maju s pravdou 0 spoločného.

iwesska
13. aug 2024

@viestta Vsak len kvoli vyzoru ju volili,si necitala komentare po volbach? Ani sa netajili tym,ze by ju inak nevolili,keby nebola pekna.

anonymous87
13. aug 2024

@iwesska ona je pekna? 😱 mozno kedysi davno. Ja uz som to pisala, keby malo zlo tvar a podobu, tak by malo prave tu jej…

viestta
13. aug 2024

@iwesska ano, to uz musi byt aka sexualna podvyziva, ked sa niekomu pri pohlade na nu odkrvi mozog a povazuje ju za pritazlivu az do tej miery, ze ju aj zakruzkuje na volebnom listku. Simkovicova ako predmet mokrych snov jej volicov je priam desiva

andreakotesova
13. aug 2024

@vanilkovazmrzka ved to sú najväčší hrdinovia...

sissy27
13. aug 2024

@petronelag ano, umelci ako skupina ľudí sú nenahraditeľní. Ja viem, že niektorí jedinci dokážu prežiť celý svoj život bez toho, aby čo len raz išli na predstavenie do divadla alebo si vypočuli orchester, či pozreli sa na obraz v galérii. Že im stačí v tv Farma alebo Výmena manželiek a už majú pocit, ako si rozšírili obzory a koľko toho vedia o svete a o živote... a potom tak aj vyzerajú výsledky volieb, že nám vládne táto banda nevzdelaných arogantných a nenažraných indivíduí...
Śimkovičová síce je "len" ministerkou kultúry a nie celé ministerstvo, ale tým, že takáto puča má moc a nemá zábrany ani zvyšky zdravého rozumu, tak tam o chvíľu nezostane nikto príčetný, všetkých vyhodí.
A že pani Kusá nevyzerá podľa teba reprezentatívne? No vieš, ona nie je "rosnička" v tv ani sa neuchádza o titul miss, ona je vzdelaná, inteligentná žena a jej úlohou bolo ešte donedávna viesť SNG, a to sa jej celkom slušne darilo. Nebyť tejto kauzy, tak široká verejnosť netuší ani jej meno a nie ešte ako vyzerá, čo je naozaj úplne irelevantné.

suptdi
13. aug 2024

S pani ministerkou Martinou Šimkovičovou súhlasím v drvivej väčšine jej vyjadrení.
Pridávam aj jeden článok:
https://christianitas.sk/pani-ministerka-simkov...

lienka.7
13. aug 2024

Oproti takej Dolinkovej je Martinka este stále taky neškodný učníček👌

0silvia0
13. aug 2024

@anonymous87 presne, pripomina mi zlu kralovnu v Snehulienke

andreakotesova
13. aug 2024
deti95060810
13. aug 2024

ja teda nepoznám nikoho... ani neverím že taký niekto ozaj existuje....
na nete ľudia popíšu kade čo, len či by ju obhajoval aj v skutočnosti...

suptdi
13. aug 2024

@andreakotesova každý z nás má nejaký vkus, pre mňa je nevkusná a nedôveryhodná napríklad práve stránka konšpirátori.sk

viestta
13. aug 2024

@suptdi nastastie este stale mame dost kulturnychh institucii, kde pani ministerka NEkultury nema ziaden dosah. Je sice hanbou, ze vsetky kulturne institucie s privlastkom Slovenske a Narodne tato pani bude "normalizovat" podla svojej ideologie. Je smutne, ze nstitucie, ktore by mali byt vykladnymi skrinami slovenskej kultury ako takej budu poplatne ideologii tych, ktori o kulture a umeni nevedia nic, budu riadene hlupakmi bez vkusu s citu. Ale my skutocni milovnici kultury aj vsetci neskorumpovani umelci s chrbtovou kostou si do tych inych institucii cestu najdeme. A verim, ze pride cas ked budu vsetky institucie riadene statom budu kulturnymi stankami pre vsetkych a nie len pre vas "vyvolenych". Takze si rychlo uzivajte tu vasu totalitnu kulturu v instituciach, ktorych sa ti vasi zmocnia. Ta skutocna kultura sa bude diat inde a bez vas. Nastastie