Kto som? Čo vlastne chcem?

fronculka
11. dec 2019

Zdravím mám divne obdobie zamýšľam sa vlastne kto som prečo je niekedy niečo tak ako to je čo vlastne hľadám a čo má naplní. Čo by má v živote naplnilo. V hlave mám veľa krát stop voči láske voči tomu aby som začala nejaký vzťah. Príde mi že nič neni to ono čo hľadám na čo cakam už 3 roky od rozchodu s otcom môjho syna že už nedokážem byt pre niekoho byt tým človekom ako som bola pre neho. Aj keď som kedysi si myslela že to bude okay a prejde to stále hľadám alebo aj nehľadám alebo nechcem? Chcem? Nerozumiem sama sebe neviem byt šťastná neviem byt spokojná s ničím ak áno tak len na pár dni. V každom mužovi vidím množstvo chýb v sebe nie len v chlapovi. Som omnoho nervóznejšia mám veľmi veľa zodpovednosti na hlave. Náročnú prácu na psichyku mám pocit že všetko musím dosiahnuť sama že nechcem byt závislá na nikom pritom viem že by som pomoc miestami potrebovala strašne tvrdohlavý nervak ostal zomna pritom viem že mám v sebe city a dala by som všetko zato aby sa iný mali dobre napĺňa má pomáhať zatiaľ čo sama v sebe sa nemôžem nájsť a to má ničí. Už neviem ako z toho von čo mám robiť a kde začať 😔

luciannka83
11. dec 2019

@fronculka čo tak navštíviť psychológa, ktorý by ti pomohol sa nájsť? Myslím, že tu ti nikto nebude vedieť odborne poradiť.

matapo
11. dec 2019

...odborne mozno nik neporadi, ale niekedy pomoze aj to vedomie ze nie je clovek sam s takymito problemami. ja mam tiez taketo stavy, myslim ze pricina je nie v celkom funkcnom vztahu, ked zena nema po boku chlapa kt. by jej bol oporou v comkolvek. Deti vedia potesit a robit v zivote radost ale nie je to to prave orechove pokial tam chyba laska medzi dvoma dospelymi ludmi, toto prazdno tazko nieco ine vyplni ☹

simdob
11. dec 2019

toto nie si sama, čo má takéto pocity, možno by bolo dobré vyhľadať psychológa, ale myslím, že veľakrát v takýchto prípadoch pomôže len čas a kamoška tá napríklad keď mala takéto problémy si pochvaľovala, že chodila behať, vyčistila si hlavu 🙂

sueevelynka
11. dec 2019

@fronculka začni u seba

sueevelynka
11. dec 2019

@fronculka viem čo prežívaš lebo si tým prešiel

adriana1312
12. dec 2019

Som na tom podobne ako ty. Kludne popis IP.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fronculka
autor
15. dec 2019

@luciannka83 moc rada problém. Je trosku v tom že žijem v skotsku a v angličtine nebudem vedieť vyjadrit presne to čo cítim. Z domu som odišla lebo každý na mna ukazoval prstom že aha už jej život skončil sama ostala s deckom isto ho podvádzala a neviem čo pritom vzťah som ukončila ja

fronculka
autor
15. dec 2019

@sueevelynka nemám sa od čoho odpichnúť neviem ako začať to je ten problém

1andrea111
5. feb 2020

@fronculka ako sa máš?