Kto skladá piesne pre Daru Rolins?

18. jan 2024

Ahojte ženy,

Taka prkotina, googlom si neviem pomoct. Ale neviete kto sklada piesne pre Daru Rolins? 🙂

Dakujeeeem

babulkomale
18. jan 2024

Ona má nejaké piesne? Idem googlit.

autor
18. jan 2024

Taka somarina, ale bavime sa o jej koncerte,ktory bude mat buduci tyzden v Prahe a prisla debata kto jej sklada piesne a nevieme 😆

jana_eyre_2
18. jan 2024

https://www.google.com/search?q=dara+rolins+aut...

Tak tu som našla že autorom je ona sama, určite sa dajú vygooglit aj ostatné piesne.. ja jej hudbu rada nemám, maximálne tu vianočnu keď bola dieťa..

babulkomale
18. jan 2024

@jana_eyre_2 ja vidím autor hudby Tomi Popovič

ivanakal
18. jan 2024

pise piesne, sklada hudbu... Pisat si ich moze sama, ale hudbu robi v tomto pripade Popovic.. ale ci vsetky pesnicky.

ibrunova
18. jan 2024

kedysi jej skladala sestra, sa mi zdá.

bloger
18. jan 2024

Asi si ona sama skladá. Vôbec by ma to neprekvapilo. Je veľmi šiková a hlavne úžasná speváčka.

autor
18. jan 2024

Joj zeny dakujem. Budete sa rehotat,preco to hladam. No mame "kolegynu" bajkarku, ktora sa prisla pochvalit,ze ide na jej koncert ...a ona pre nu sklada texty piesni 😆
Tak akoze to hladame....nasli sme len,ze vydala novy album po 6 rokoch.
Ale kto jej sklada piesne uz nie

heidi4
18. jan 2024

😂😂😂😂😂😂👏👏👏 wow
@autorka
Spytajte sa jej, kolko platila listok, iste zabudla a nenapadne jej, ze ako "VIP osobka" ho ma od Dary zadarmo, aj pre celu rodinu 10 ks navyse 😂😂 s VIP vstupu do zakulisia aj s fotenim s Darou a pod. 😂😂😂
Pobavilo, dakujem. :D

heidi4
18. jan 2024

@babulkomale ved tam je biele na ciernom "Autor TEXTU: Dara Rolins"

babulkomale
18. jan 2024

@heidi4 ale otazka "kto sklada piesne" je u mna o hudbe. Preto pisem ze Popovic.

heidi4
18. jan 2024

@heidi4 *za listok, *vstupom

heidi4
18. jan 2024

@babulkomale jaj aha, moze byt, ze myslela hudbu, pardon, ja som to takto na rano pochopila, ze sa pyta na texty

jana_eyre_2
18. jan 2024

@babulkomale hudba je hudba (Popovič).. text je text (Rolins).. pieseň je celok, takže autormi sú obaja 😏

"pieseň 1. krátka hudobná skladba s textom určená na spievanie"

isis234
18. jan 2024

Ona je autorkou väčšiny textov.
Hudbu skladá skladateľ- to sú tóny pesni. Nie samotný text

babulkomale
18. jan 2024

@jana_eyre_2 si ma akoze poucila? 💪
Bola si niekedy na zivom koncerte?
Vzdy sa interpret vyjadruje, ze piesen zlozil ten a ten uzasny a otextoval ten a ten uzasny.
Nikdy nespada do skladania piesne text.
Takze "kto sklada piesne" pre Daru sa tyka melodie piesni.

jana_eyre_2
18. jan 2024

@babulkomale nie nikdy som nikde nebola, nič nepoznám, nič neviem.. ešte že si tu ty, ty vieš vždy všetko najlepšie 😘 také tu treba..

babulkomale
18. jan 2024

@jana_eyre_2 to nechávam na iné...

walentina7
18. jan 2024

V detstve sestra jej skladala. Vtedy sa to este aj dalo počúvať.

yvanielka
18. jan 2024