Kto sa vyzná v snoch?

25. jún 2024

Je tu niekto kto sa vyzna a vyklada sny?snival sa mi sen,ze som porodila krasnu dceru.videla som ju,usmievala sa.povedali mi,ze si ju musia nechat na pozorovanie.na druhy den mi volali,ze im je luto ale dcerka zomrela.zacala som kricat a plakat a strhla sa zo sna.
Som bezdetna,velmi tuzim po dietati ale uz to nieje mozne mat dieta.
Co tento sen znamenal?stale na to myslim a neviem si to vysvetlit.alebo mi to dava znat,ze sa mam zmierit s mojou situaciou?a zacat zit inak?

viestta
25. jún 2024

Sny su pokracovanim toho, cim sa nasa mysel zaobera v bdelom stave.

larinka552
25. jún 2024

Ja si myslim, ze tvoje podvedomie riesi tuzbu po dietati, tak preto sa ti to snivalo. A vo vacsine nasich snov su negativne emocie, tak sa vyrovnavame s problemami v realnom zivote, ze to prezijeme vo sne. Tieto nase strachy, obavy, problemy atd.

autor
25. jún 2024

@larinka552 to je pravda.velmi trpim.dusevne.ale nechapala som preco zomrela ked bola zdrava,krasna.mam ju pred ocami ako sa usmievala.ked som sa strhla som si riadne poplakala.

i_vu_li_cek
25. jún 2024

Dobrý večer. Neviem, ako ste na tom s jazykmi, ak však ovládate nemčinu alebo ste ochotná si stránku preložiť, skúste sa pozrieť na nasledujúci link. Ja stránku používam už dlhšie a vďaka nej lepšie rozumiem svojmu podvedomiu a sneniu: https://traum-deutung.de/

autor
25. jún 2024

@i_vu_li_cek dakujem za link.

larinka552
25. jún 2024

Negativne emocie v sne, nic za tym nehladaj. A ak sa uz dlhsie trapis, tak odporúčam cam terapie.

sisska96
25. jún 2024

Nič neznamená. Proste stále na to myslíš a spracuje ti mozog. Nič viac. Keď ma trápilo niečo a veľa som na to myslela, tak aj mne sa snívalo s tou vecou.

babulka3110
25. jún 2024

Aj ja som dnes celá bez seba zo sna 🤣 snívalo sa my že som zbierala pri kontajnery detské plienky niektoré boli čisté niektoré použité. Neviem prečo som to tam robila ale robila aj spolu z mužom

marianarem
25. jún 2024

Tak povedala by som, ze to moze byt symbol toho, ze ti zomrela nadej na dieta. Tuzila si po detoch, urcite si si aj predstavovala, ake by to bolo pekne, no a potom si sa s tym snom musela rozlucit.

ysseba
25. jún 2024

Tiez by som si to vysvetlila tak, ze ti zomrela nadej na dieta. Je mi to luto ked to tak mas- ze tuzis po dietati a nebolo ti umoznene byt mamou 😢 a preco to uz nie je mozne? Kvoli veku? Ci zdravotne problemy?

deti95060810
25. jún 2024

@babulka3110 použité plienky...videla si aj ho*no? ak áno to sú peniaze... prídeš k peniazom.
možno vyhráš v športke, alebo prídeš k dedičstvu...
sen sa splní o 3-4 týždne.

deti95060810
25. jún 2024

@ysseba tiež si to myslím...a to ja poznám význam snov.
mne sa sny aj plnia.

babulka3110
25. jún 2024

@deti95060810 peniaze nechcem. Chcem byť zdravá ako dakedy žiť skromne pri mojom milovanom manželovi, mať naše vytúžené bábätko a som bohatá 😑

autor
25. jún 2024

@marianarem presne toto si myslim aj ja..dakujem za tvoj koment.

autor
25. jún 2024

@ysseba ano aj kvoli veku.snazili sme sa 6r..bolo aj IVF kde som bola tehotna ale zial v 11tt som bol MA.zamlcany potrat.s tym som dlho bojovala.spamatat sa.bolo aj darcovstvo ale tam ani tuk.a teraz sa to uz neda.

ysseba
26. jún 2024

To mi je velmi luto 😢 prajem ti vela sil 🩷

autor
26. jún 2024

@ysseba dakujem ❤️