Kto sa vyzná v snoch?

31. okt 2021

Je tu niekto kto sa "vyzná" v snoch?čo znamená ak vidíte vo sne liezť potkana a myš..(okrem toho že napíšete pozri výklad snov😏)

jankapepe
31. okt 2021

treba opísať celý sen. plus pocity, myšlienky aké si pri ňom mala.

stanulienkat
31. okt 2021

Znamena to, ze sa ti snivalo o potkanovi a mysi. To je asi cele.....

asia83
31. okt 2021

Pozrela som v snári. Potkan-zákernosť. Myš biela-úspešná svadba. Myš sivá-ste otrokom vlastnej domácnosti.

autor
31. okt 2021

@jankapepe (akoby to bolo v nejakom starom schatranom dome)..videla som ako lezie po nejakej late ktorá bola pri stene postavená na jednej strane myš na druhej potkan...pocit hnusilo sa mi od pohľadu..myšlienky že ako to tam všetko vyzerá..bordel..

jankapepe
31. okt 2021

Tvoj dom? Cudzí? Niekoho konkrétneho?

autor
31. okt 2021

@jankapepe cudzí

mamusa34
31. okt 2021

To isté aj ja sen .potkany fuj vyskakovali namna bledé a cudzí dom ale.bola tam aj moja mama a niekto ..a mne sa chcelo s toho vracať .a potom biely had išiel po mne och .a zobudila som sa lebo ma syn buchol .skoro som sa dosrala

san_dra11
31. okt 2021

Niekedy to nema nejaky odkaz alebo akoby som to povedala. Casto je to o nasich strachoch.

jankapepe
31. okt 2021

Vnimas okolie, možno niekoho konkrétneho ale ak to bol cudzí dom, tak skôr všeobecne spoločnosť. Robíš si starosti o budúcnosť, chudoba, bieda, choroby, zlá situácia. Napravila by si to, ale nemáš ako. (iné by to bolo ak by si ty tie myši chytila ci zabila, alebo ak by si ten bordel upratala)