Kto sa venuje výkladu snov?

mesiacikluna
12. feb 2023

Ahojte, je tu niekto kto sa venuje alebo ho zaujímajú výklady snov?
Môžeme si napísať súkromné správy tu na MK 🙂
(jedná len o moju zaujímavosť)

paulinam99
12. feb 2023

Koľko platíš (si ochotná zaplatiť) na hodinu ? (aj každú začatú) ?

mesiacikluna
autor
12. feb 2023
paulinam99
12. feb 2023

@mesiacikluna TAk snáď si nemyslíš, že Ti bude túto službu niekto robiť ZADARMO iba kvôli Tvojim modrým očiam ...

mesiacikluna
autor
12. feb 2023

@paulinam99 modrým očiam?

paulinam99
12. feb 2023

@mesiacikluna Ak si to ešte nepochopila, pointa nie je vo farbe Tvojich očí. Tak čo, koľko si ochotná zaplatiť za výklad Tvojich snov ?

Alebo je to iba ďalšia FLAME téma, aby bola a aby bola sledovanosť MK ? Ach jaj.

mesiacikluna
autor
12. feb 2023

zaujímavé odpovede :D

akiana
12. feb 2023

@mesiacikluna Nikto seriozny. Usetri si peniaze.

mesiacikluna
autor
12. feb 2023

@akiana som myslela niekto ako lajk (len ho to proste zaujíma, čisto zo zvedavosti ), tak ako na všelijakých debatách tu niekto reaguje na MK, jednoduchá rýchla odpoved

akiana
12. feb 2023

@mesiacikluna Jaj tak potom v poriadku, ved ludi bavia aj horoskopy a vestenie. Len by som urcite na tvojom mieste neplatila za to nejakemu sarlatanovi ako za sluzbu. To, ze sny maju nejaky vyznam, si psychologovia mysleli pred 100 rokmi, odvtedy to bolo milionkrat vyvratene.

mesiacikluna
autor
12. feb 2023

@akiana Preto som napísala sem. A u mňa nejde o to, že tomu verím, len ma to zaujíma zo zvedavosti, tak keby sa tu nájde niekto kto by lajicky napísal, čo môže byť ten sen zač

julka828
12. feb 2023

@mesiacikluna sny to su velakrat veci na ktore myslis cez den. Podvedome sa ti dostanu v noci do snov akoby si to spracovavala. Potom su aj take na ktore nemyslis ale nemaju ziadnu pricinu zmysel ani dovod. Kedysi sa napriklad vravelo ze ked sa ti sniva ze ti vypadnu zuby ze niekto z rodiny zomrie. Snivalo sa mi to uz niekolkokrat a nikto nastastie nezomrel 🙂 alebo sa ti sniva s niekym mrtvym tak proste ti chyba. Niekto zas vravi ze s mrtvym sa uz neporozpravas vo sne ze je to nemozne no ja som sa rozpravala. Poslednou dobou sa mi pomaly kazdu noc sniva o mojej byvalej triede zo zakladnej skoly su tam skoro vetci spoluziaci stale niekde sme nieco robime. Vzdy sa zobudim s usmevom boli sme ta najlepsia partia ☺️

oli18
12. feb 2023

@mesiacikluna chcela si napisat "laik,laicky" 😉

mesiacikluna
autor
12. feb 2023

@oli18 znie mi to ako anglicizmus občas neviem ako to poslovenčiť :D

zuzinabila
12. feb 2023

@akiana nemas pravdu.sny ktore sa casto opakuju a/alebo su nabite silnymi emóciami maju pre cloveka vypovednu hodnotu.nie je to ako snar🙃my psychologovia s nimi vieme pracovať,teda s klientom samozrejme..ale ako bolo spominane vyssie,ani ja to nejdem robit zadarmo na MK😀robi sa to v ramci poradenstva alebo terapie nielen tak zhurta v diskusii😁

akiana
12. feb 2023

@zuzinabila Predstav si, ze aj ja mam vystudovanu psychologiu a robim si PhD. Ani v DSM-5, ani v modernej metodike sa vyklad a praca so snami davno nespomina. Updatni si vedomosti.

zuzinabila
13. feb 2023

@akiana tak,myslim,ze profesor Heretik a jeho manzelka psychiatricka su o level vyssie,prepac:https://www.martinus.sk/?uItem=786217

zuzinabila
13. feb 2023

@akiana a snad si nemyslis,ze hovorim o nejakom vyklade podla snara.praca so snami ma v psychologii svoje miesto ,tak neviem aku psychologiu studujes ty ..

moonlight1210
13. feb 2023

@mesiacikluna laik je z latinciny.
Anglictina ma celkom dost slov z latinciny, lebo do nej presli ako z jazyka ucencov, hlavne pocas stredoveku.
No a z latinciny mame take slova i my, tiez ako z jazyka ucencov pocas stredoveku.

Preto obcas cloveka (milo) prekvapi, ze oba jazyky pouzivaju pre nejaky vyznam rovnake slovo. Len niekedy s jazyku prisposobenym zapisom, a niekedy v oboch jazykoch s rovnakym zapisom. Ako u ktoreho slova.

zuzinabila
13. feb 2023

@akiana ked si das do vyhladavaca praca so snami v psychoterapii,vyskoci ti tisice odbornych clankov a odkazov .updatni si vedomosti aj tu:https://www.aktuality.sk/clanok/841425/psycholog-anton-...

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka828
21. jan 2024

@evasvecova to teraz potrebujete davat do kazdej diskusie o vesteni ? Tak si robit reklamu ?

sisi2212
10. feb 2024

Vedeli by ste mi poradit s vykladom snu? Snivalo sa mi ze som dostala od manzel nove auto, cerveneho fiata 500, prvykrat som s nim isla a hlasili v radiu premnozene medvedov, aj som nejakych po ceste videla a zrazu ma jeden zacal nahanat, nakoniec som mu usla a sla som potom domov inou cestou, aby som ich uz nestretla, ďakujem