Kto sa pridá na koncert Placebo v júni?

mamusa22
8. apr 2017

HLADAM MAMINU,KTORA BY SI RADA ODDYCHLA OD RODICOVSKYCH POVINNOSTI A ISLA BY SA ODREAGOVAT NA KONCERT SKUPINY PLACEBO-JUN.
Malokto ma rad takuto hudbu,preto som vytvorila toto forum,lebo som zatial nikoho nenasla,kto by stravil tento koncert so mnou...Ak mas podobne zaujmy,rada privitam spravu co najskor,listky sa rychlo predavaju.
Dakujeeeeem)

miku1
8. apr 2017

@mamusa22 Keby si hľadala ocina, tak ti "požičiam" môjho manžela. Ten Placebo miluje 🙂 Hádam niekoho zoženieš. Držím palce 🙂

mamusa22
autor
9. apr 2017

haha to je zaujimave...ako chlap by sa mozno daky ak nasiel,len teda ty by si ho pozicala?

mamusa22
autor
9. apr 2017

alebo je to tatino tvoj?)

miku1
9. apr 2017

@mamusa22 Môj muž je taký hanblivý, že by nešiel, aj keby som ho pustila 🙂 Ale je aj taký šetrný, že keď si porátal, čo by nás stál koncert, ubytko, cesta, .... tak ho chuť na koncert aj prešla 🙂

mamusa22
autor
10. apr 2017

No mohli ste si spravit vylet..skoda((,ale dakujem za zaujem.
Pekne napisane.No tak snad priste.
Pekny den

miku1
10. apr 2017

@mamusa22 Úprimne, ja som rada, že ho to prešlo, lebo Placebo teda fakt nemusím 🙂 A koncert by bol premňa asi hotové utrpenie 🙂

petulik1991
10. apr 2017

Ahoj, ak je Placebo v Bratislave, rada pojdem s tebou 🙂 Placebo mozem!

mamusa22
autor
10. apr 2017

Ahoj!,je v BA ano a budem velmi rada teda ak by si isla,no neverim ze sa niekto nasiel)

mamusa22
autor
10. apr 2017

Tak sa mozme neako dohodnut,ja som z Trnavy ,no uvidim ci zozeniem kde by som prespala po koncerte,lebo ty pojdes asi domov ked si hned z BA.Ale teda pocitam s tebou.Mozme kupit listky 👏

petulik1991
10. apr 2017

@mamusa22 Ja som tiez nan chcela ist, ale nebolo s kym 🙂

mamusa22
autor
10. apr 2017

tak super..)

mamusa22
autor
12. apr 2017

Ahoj,tak isla by si teda na ten koncert?Ja len kvoli listkom,aby sa nevypredali.Je to tusim 26.6

petulik1991
12. apr 2017

@mamusa22 podla mna v maji sa este budu dat zohnat 🙂 Ano isla by som, len este nechcem kupovat listok koli tomu, ze v juny mam ist na tyzden do rakuska a este sme sa s maminou (babkou)neodohodli, ze kedy. Ale asi v polovici 🙂 Co stoji ticket?

mamusa22
autor
13. apr 2017

ok teda,ak budes vediet blizsie,tak sa mi ozvi a listok stoji okolo 40eu myslim.

mamusa22
autor
12. máj 2017

Ahoj,len sa chcem pripomenut,ze ako to vidis s tym koncertom Placebo?Daleko od toho neni a treba aj listky kupit a ak by si nesla,skusit najst niekoho ineho.Ak sa podari.
Dakujem)