Kto robí výklad kariet zadarmo?

21. sep 2023

Robí tu niekto výklad kariet? Zdarma?

tenerifka
21. sep 2023

Zadarmo ani kura nehrabe

alickapusinka
21. sep 2023

ty keby si vykladala urobila by si to zadarmo. To je čas .Zadarmo nikto nič neurobí.

0silvia0
21. sep 2023

Ja nechapem, ako moze niekto chciet od cudzieho cloveka nejaku sluzbu zadarmo.

autor
21. sep 2023

@tenerifka
@alickapusinka vy robíte výklad? Ak áno za akú cenu prosím?

nikolca
21. sep 2023

Zadarmo?prepač ale si smiešna🤣🤣🤣

jj298
21. sep 2023

Inac ja hladam kadernicku a maliara tiez zadarmo.

autor
21. sep 2023

Dobre, prosím Vás pokoj. Nechápem načo to komentujete, keď neodpovedate k veci. Ak robíte výklad ako zárobkovú činnost, tak napíšte, že robíte, ale NIE zadarmo. Tak poprosím cenu za akú robíte a ja sa ozvem do správy 🙂

autor
21. sep 2023

Ja naozaj nikdy nepochopím trápne komentáre, ktoré sú odveci. Tiež tu natrafim na veci, nad ktorými si pokrutim hlavou, ale pokiaľ neviem poradiť, nevyjadrujem sa k tomu zbytočne, nevidím v tom zmysel. Okej, nechcem službu zadarmo, iba som sa pýtala. Som ochotná aj zaplatiť.

danica2711
21. sep 2023

dievča, radšej vyhoď peniaze za niečo užitočné...

babulkomale
21. sep 2023

Naco to chces, ked to podla teba ma nulovú hodnotu?
Vyloz si sama tarot. To je najlepsie.

alickapusinka
21. sep 2023

ja áno ale nerobím už ale viem výkladať ale nerobím to.

guliver19
21. sep 2023

Ja robim vyklad zadarmo. Takze zaciname: zajtra nehod po schodoch do pivnice, bude na nich velky pavuk. Tento rok si nedopraj burciak, prezenie ta. Koncom roka sa zalubis do strasiaka v maku, bude to osudova ale bolestiva skusenost.

miska3711
21. sep 2023

Jedna pani na instagrame robi cez telefón a pošleš takú sumy akú chceš. Ja som bola spokojná. Ak chceš napíš mi dám ti kontakt.

maja22
22. sep 2023

Ak veris vo vestenie, veris v nadprirodzeno, v tom pripade ta upozornujem, aby si nasmerovala svoju vieru na Boha. Vestenie je hriechom a je to nebezpecne zahravanie sa so zlymi silami.

stanulienkat
22. sep 2023

Títo ľudia žijú z toho, že oblbujú jednoduchých ľudí, takže to ti zadarmo nebude nikto robiť. Oni žijú naivity jednoduchých ľudí. Normálny človek tomu neverí ani zadarmo.

maialeo
22. sep 2023

@maja22 😀 srandistka

maialeo
22. sep 2023

@stanulienkat aspoň netrep sprostosti

stanulienkat
22. sep 2023

@maialeo konkrétne aké??🤣🤣 Áno, stojím si za tým. Normálny, psychicky zrelý jedinec nebude tomuto veriť. Veria tomu zväcsa ľudia, ktorí chodia do kostola. Ti tiež veria bachorkam- je to jedna skupina.

maja22
22. sep 2023

Len mala ukazka zo SZ, je tam toho o vesteni viac: "14 A Pán mi odpovedal: "Lož prorokujú proroci v mojom mene. Neposlal som ich, ani som im neprikázal, ani som nehovoril k nim; lživé videnie, ničomné veštenie a výmysly svojho srdca vám prorokujú.
15 Nuž takto hovorí Pán o prorokoch, ktorí prorokujú v mojom mene, hoci som ich neposlal, a ktorí hovoria: "Meč a hlad nebude v tejto krajine." Mečom a hladom skončia títo proroci.
16 A ľud, ktorému prorokujú, bude vyvrhnutý na uliciach Jeruzalema od hladu a od meča a nebude, kto by ich pochoval; ich a ich ženy, ich synov a ich dcéry. Na nich teda vylejem ich zločinnosť."

maialeo
22. sep 2023

@stanulienkat to, či si ty psychicky zrelý jedinec je uplne jedno. Naštuduj si starý Egypt a potom rozdávaj rady, čo sú báchorky. Bez rozvoja učencov v Egypte by si dnes bola inde.

stanulienkat
22. sep 2023

@maialeo co maju spolocne ucenci s hochštaplermi, co zarabaju na ludskej blbosti?

guliver19
22. sep 2023

@maja22 😆

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kejty283
8. júl 2024

@miska3711 ahoj, dáš mi kontakt na tú pani? Ďakujem

mb_7
14. sep 2024

@miska3711 poprosím kontakt. Ďakujem

miska3711
14. sep 2024