Kto mi vyrobí takúto posteľ v Košiciach?

timea1985
16. jan 2018

Caute baby,neviete,kto by mi vedel tuto postel vyrobit?neaky sikovny stolar v Ke? 😊

lavieenrose
16. jan 2018

ja ti odporucim kupit z bonami alebo tak..lebo my sme hladali stolara v ba..a este aj najlacnejsieho a aj tak ta potielka nie je dobra, vrzga , asi preto ze rost tam je napevno priskrutkovany..inac stolar si zapyta priblizne tak isto...a je sanca ze z bonami pride v demonte a vy ju pri predaji po rokoch zdemontujete...my mame ten domcek zosrobovany a aj zlepeny...no nie je sanca ho rozobrat

timea1985
autor
16. jan 2018

@lavieenrose ahaa,no ja ho chcem bez rostu,su aj taketo a zvazujen,ze si ju vyrobim sama 🙂vies mi ju prosim ta pofotit..myslim,ako su spojene casti jednotlivee.vdaka

erika_smile
16. jan 2018

Spýtaj sa modrej streche, tam sa ti skôr niekto ozve, poprípade aj rovno nejaký stolár 🙂

lavieenrose
16. jan 2018

no ja ti to mozem odfotit ale chalanisko sustruzil kritky na sroby a neviem ake spoje robil na sikminach , to doniesol v jednom kuse, ja som 4 roky v skole aj na sustruhu aj normalne opracovavala drevo ale doma by som si to netrufla na kolene spravit , mas nastroje, mas dielnu ?

ajbka
16. jan 2018

Nám veľmi pomohol p. Truhan , býva v ke pri stanici. Robí z dreva. Kľudný, flexibilný, lacné

ajbka
16. jan 2018

Máme dakde číslo, ak chceš pošlem do ip , ku večeru

timea1985
autor
16. jan 2018

@ajbka mas aj neake cisielko nan?

veonka
17. jan 2018

Aj ja by som mala záujem o túto posteľ, tiež som zvažovala, že ju s mužom zmajstrujeme, tak ak by niekto mal nejaké info, uvítam 🙂