Kto mi upečie malú tortu v Bratislave?

noemikatka
28. jún 2020

Ahoj maminy za chvíľu ma moja chcela Narodeníny chcela by som jej dat upiecť menšiu tortu keďže budeme len tak mi rodina doma asi 8 ľudí nic veľké niečo do 2kg z oplátkou viete mi niekoho odporučiť z Bratislavy 😊 ďakujem

daganov
28. jún 2020

@noemikatka do 2 kg asi nikoho, lebo práca je s ňou rovnaká, ako so 4 kg, nie je tam žiadny rozdiel, len pár eur na cene za suroviny. Chápem, že netreba veľkú, keď vás je málo, ale tak dá sa dojesť aj na druhú deň. Skús na stránke www.tortyodmamy.sk

noemikatka
autor
28. jún 2020

@daganov raz mi jedna mamina urobila taku menšiu pre 12 osôb neviem kolko vážila 🙈😊 možno sa najde niaka mamina co doma pečie a pri vyrába si 😊

daganov
28. jún 2020

@noemikatka veď preto som ti dala link na tú stránku, ale tá cukrárka robí presne tie isté úkony pri tej 2 kg ako aj pri 4 kg, tak asi bude chcieť takmer rovnakú sumu, aj keď je torta menšia. Veď skús, nech sa zadarí

tinqua
28. jún 2020

@noemikatka a keby si skusila upiect sama? Viem ti dat recept na korpus co sa urcite podari, alebo teraz su velmi popularne torty z medovych platov, pavlovky...krtkova torta, vsetko velmi jednoduche veci...ja teda nie som ziadna cukrarka, ale vsetko toto robim sama

daganov
28. jún 2020

@tinqua tiež by som to asi tak riešila, ale chce oblátku na vrch, tak tá sa nedá dať na každú

petulda333
28. jún 2020

Ja som najmensi davala robit 2,7kg. Ak si trufas tak urob sama, oblatku objednaj a polozis na tortu. Resp ja by som skor ako oblatku dala vytlacit obrazok na fondan a pod neho staci maslovy krem a mas. Ja som takto robila. Tato mala cca 2kg. Obrazok je na fondane

tinqua
28. jún 2020

@daganov ano za to vravim ze jednoduchy korpus zo 4 vajec viem dat recept, ze ma napecene za hodinu, naplnit hore oblatka a hotovo...usetrene peniaze a vie co do toho dala

tinqua
28. jún 2020
noemikatka
autor
28. jún 2020

Rada by som ale momentálne mam pokazenu trubu 😢

danielak84
28. jún 2020

Takuto som robila dcerke,uplne jednoducha.

noemikatka
autor
28. jún 2020

@danielak84 krásna ale ked mne nejde trúba nemam ako piecť :(

danielak84
28. jún 2020

@noemikatka tak kup hotovy korpus a napln ho.

noemikatka
autor
28. jún 2020

@danielak84 viete niaku dobru plnku? Aby chutila aj malej?

ukulela
28. jún 2020

@noemikatka určite máte v okolí nejakú cukráreň kde ti upečú aj dvojkilovu. Moja kolegyňa pečie a úplne v pohode aj jednoduchú jedno poschodovú. Len my sme 250km od ba. Pohľadaj cukrárne, resp také, kde aj pečú a predávajú a choď sa popýtať

petulda333
28. jún 2020

@noemikatka 220g cokolady (aku chces, ak farbim pouzivam bielu) 200ml smotany na slahanie, 250g mascarpone. Zohriat smotanu a pridat nasekanu coko, premiesat a potom vmiesat mascarpone, vyborna je. Na tortu pouzit dvojitu davku

daganov
28. jún 2020

@tinqua ja si tiež pečiem sama, ale každého to nebaví a píše, že má pokazenú rúru, no hádam niekoho zoženie

evita2222
28. jún 2020

@noemikatka korpus sa dá kúpiť, stačí naplniť dobrým krémom, ovocie

zuzka102
28. jún 2020

Pozri Floril, pečú aj menšie torty a robia aj dovoz do BA.

daganov
28. jún 2020

@evita2222 tak kupeny korpus som vyskusala raz, prvy aj posledny

laila22
28. jún 2020

@noemikatka nejakú...