Kto mi napíše niečo na Facebook?

29. sep 2020

Hladam aspon 5ludi ktori mi na fb nastenku napisu vety typu: rip, budes chybat...navzdy v mojom srdci, odpocivaj v pokoji atd
Chcem aby si jeden clovek myslel že som zomrela.
Dakujem

veronikaszabova
29. sep 2020

Inak si akoze OK? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

zlostitko
29. sep 2020
nika82
29. sep 2020

si myslis ze ten clovek je taky *ebnuty ci co

jaskolka
29. sep 2020

A čo tak isté príslušné oddelenie v nemocnici? 🤔🤔🤔

avril299
29. sep 2020

pride mi to teda mega detinske, ale no daj FB teda😀

luulinkaa
29. sep 2020

Vieš si predstaviť co si ten človek o tebe pomyslí keď zistí, že to nie je pravda? Je to úplne detinské.. A myslím si, že aj tak tomu neuverí keď ti to tam zrazu úplne cudzí ľudia začnú písať..

acrobaleno
29. sep 2020

Zaspievam ti to.."tebe jebeeee tralala, tebe jebeeeee hopi hop". Čo si myslíš, že si bývalý frajer vstúpi do svedomia a bude ti plakať nad hrobom? 😂

taga
29. sep 2020

A to nebude napadne, ze ti budu na nastenku pisat ludia, s ktorymi si dve minuty kamaratka, ze navzdy v mojom srdci?
Dieta zlate, chod sa prebehnut, daj si studenusprchi, kludne si poplac a obrat list. Ale nerob zo seba takehoto blazna!

drozdajkahra
29. sep 2020

Potrebuješ pomoc ale odbornú 🤦‍♀️

kittykat22
29. sep 2020

daj nam tu tvoj FB nick, my to tam uz poriesime 😀 Nechaj to na nas.

suzie26
29. sep 2020

Neboj sa keď ťa neľúbi nebude mu ľúto že tu už nie si 😁

stanulienkat
29. sep 2020

Toto by chcelo psychiatra.

milanm_
29. sep 2020

Morbidny SPAM

alexandraalexandrova
29. sep 2020

Mna by zaujimal dovod...preco chces aby si niekto myslel ze si mrtva? Obtazuje ta niekto?

sissy27
29. sep 2020

Som si myslela, že strop je vymyslené tehotenstvo, kúpený pozitívny tehotenský test a následne fiktívny potrat, ale tuším sa dá zájsť ešte ďalej 😂

biela_sova
29. sep 2020

@alexandraalexandrova Ahoj, ako pise Alexandra.
Bud potrebujes oznamit, ze uz nie si medzi zivymi, lebo sa niekoho bojis a obtazuje Ta. V tomto Ti fb nepomoze, stalker (prenasledovatel) ma dobre zmapovane Tvoje kroky. Obrat sa radsej na pribuznych, ptiatelov a policiu.
Ak ale chces zaposobit na city byvaleho stylom, ze "clovek si uvedomi, co mal az vtedy, ked o to pride"... tak to bohuzial tiez nezafunguje.
Iba sa utvrdi v tom, ze je len dobre, ze takehoto detiskeho cloveka nechal.
Naopak mysli na tych nevinnych zvysnych, co tomu mozno uveria a budu zbytocne zarmuteni.
Ak o Teba nema zaujem, nechaj to tak. Laska sa neda zakazat ale ani vynutit :/