Kto má Orange?

27. jún 2024

Kto ma prosím vás Orange paušál alebo internet tv. Prihlásila som sa do tej stránky Orange, chcela som si pozrieť moje výpisy, faktúry, tak som sa overila rodným číslom, a stále mi tam napíše že stránka nie je k dispozícii. Majú nejakú chybu alebo čo ? Už tri dni to nejde 😡

alenamihal
27. jún 2024

MY mame internet a mne to nikdy neslo...

henikap123
27. jún 2024

Ide mi to. Ale prihlásila som sa telefónnym číslom a prišla
SMS.

tanyan
27. jún 2024

Ja sa tiež zvyknem prihlasovať cez sms kód, ale teraz mi nejde načítať stránku.

patka06
27. jún 2024

Teraz som vyskúšala, mám paušál. Prihlásenie cez sms kod - všetko ide ako má.

autor
27. jún 2024

Ja sa overujem rodným číslom. Nejde už tretí deň. A najhoršie na Tom je, že keď im chce človek zavolať tak si dosť vysoké poplatky účtujú za to 😡 ach keby som to skôr vedela nikdy nejdem k nim 😪 budem rušiť paušál. Len za poplatok pýtajú neviem presne 160€

tanyan
27. jún 2024

Skús chat na stránke.
Máš viazanosť podpísanú alebo prečo taký poplatok?
Číslo sa dá aj preniesť, nemusíš rušiť - ale tiež si treba zistiť podmienky.
Ja mám orange a som spokojná...

lukbe
27. jún 2024

Všetko mi ide. Napíš na zakaznicku linku, cez whatsapp, vždy reagovali. Rodné číslo by som nepísala.

autor
27. jún 2024

@tanyan viazanosť je asi 2 roky

lukbe
27. jún 2024

Precitaj si zmluvu, tam je uvedene, aký je poplatok za odchod v čase viazanosti.

miskamisiq
27. jún 2024

Hovor máte za 1,50 eur a môžete byť na linke koľko potrebujete. Bezplatná forma komunikácie je online cet, messenger alebo whatsup. Stačí si len vybrať, čo vám viac vyhovuje.

autor
27. jún 2024

@lukbe je to cca 150€

autor
27. jún 2024

@miskamisiq 1.50 ale za minútu asi. Na WhatsApp som im ešte neskúšala písať

lukbe
27. jún 2024

No, s tým nič neurobíš, buď vyplatis, buď počkáš alebo skús , či ti iný operátor s tým nepomôže.

miskamisiq
27. jún 2024

Tarifa je 1,50 eur za hovor. Cenník https://www.orange.sk/cennik?oskpricelist[tag]=...