Kto je tiež sám a je mu smutno?

26. aug 2022

je tu niekto taký ešte? kto je smutný, že je sám a je zároveň aj po rozchode?
Ako to zvládate, prežívate?

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nnnuuunnn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. aug 2022

@ramzes1980 a čo sa Ti stalo?

autor
26. aug 2022

@nnnuuunnn prečo? nedarí sa Ti nájsť si nikoho? a kamaráti?

ja teda smútim ako malá a to už som dosti stará... po tridsiatke...

lily14
26. aug 2022

Ako dlho ste boli spolu a čo sa stalo?

nnnuuunnn
26. aug 2022

Aj ja som stará, 37 😀

dkethe
26. aug 2022

Vzdy si pomysli na tisice vydatych zien, ktore sa citia same tiez 😔 vtedy si uvedomis, ze vlastne ti je perfektne 👍

lenkalea7
26. aug 2022

aj ja sa tak momentalne citim ale v poslednej dobe velmi casto....som sice len 3mesiace vydata ale rozmýšlam o úteku od muža...najlepsie najst mamicku s podobným problemom a navzajom si pomoct.

autor
26. aug 2022

@lily14 boli sme spolu necelý 1 rok, vzťah to bol náročný, on manipuloval veľmi veľa, ja som bola zaľúbená a potom som sa rozhodla to ukončiť. lenže mi aj tak teraz chýba. neviem, či len tá predstava a túžba po niekom, kto ma bude mať rád alebo mi chýba on, ale áno, chýba mi... ale chýba mi, aby bol na mňa dobrý a nerobil mi zle... aby sa s ním dalo porozprávať a prišli sme obaja ku spokojnosti, nie len on a on a zase len on.
tak v skratke...

autor
26. aug 2022

@nnnuuunnn ja 33 🙂 a vlastne ani mňa nikto nechce

autor
26. aug 2022

@lenkalea7 prečo chceš od neho odísť po tak krátkej dobe v manželstve? čo sa stalo?

drake122
26. aug 2022

No všecky ste tu staré, bieda s Vama...

amelishere
26. aug 2022

Tento piatkový večer sa cítim sama tiež, preto som sa tu zrazu ocitla🙂 a nie ste vôbec staré, to ja som tu iba také 19 ročné dieťa dieta.

bessie12
26. aug 2022

@amelishere chcela by som mat 19 rokov. Vtedy to bol bezstarostny zivot 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelishere
26. aug 2022

@bessie12 bezstarostný úplne nie je a o chvíľu už ani zďaleka nebude, ale je pravda, že sa nemôžem sťažovať na ťažšie problémy🙂. V každom prípade, s mojou osamelosťou vám každej posielam virtuálne objatie, nech už zápasíte s čímkoľvek.

bessie12
26. aug 2022

@zoro9836 tak vtedy jedno co ma trapilo bola skola. A teraz ? Musim si najst novu pracu, vyriesit dochadzanie, usetrit co najviac penazi, aby sme si mohli dovolit kupit dom, byt na SVK dat do rekonstrukcie, atd.. no je toho viac nez dost. A potom mozno budem riesit tehotenstvo, svadbu. Vzdy sa nieco najde.

bessie12
26. aug 2022

@amelishere bolo uz i horsie. Teraz je to trocha lepsie, ale stale to nie je ono 🙂 ale dakujem ❤ Ked si na to pomyslim, ake problemy som predtym mala, tak ma az striasa brr

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@zoro9836 prave preto sa budem snazit nasporit co najviac penazi, aby sme nemuseli brat vysoku hypoteku. S tym, ze tento dom, kde teraz byvame, sa preda.

amelishere
26. aug 2022

@bessie12 ono každý vek má asi svoje pro a proti, o desať rokov možno na to budete mať zas iný pohľad a budete krútiť nad problémami vášho minulého ja, to tak zväčša býva🙂. Ale myslím si, že pokiaľ cítite, že je toho na vás priveľa, skúsiť sa otvorene porozprávať s partnerom, niekým blízkym, možno sa potom budete cítiť ľahšie a získate nový pohľad na svoje problémy (prinajmenšom mne vždy pomôže porozprávať sa:dd).

bessie12
26. aug 2022

@amelishere zatial mam stale pod 30 😅 ale desim sa tej "hranice". Rozpravam sa casto ci uz s priatelom alebo s mamou. Mam ist ku kadernicke kvoli ucesu a nemam to rada, ked sa mi tam hrabe cudzi clovek. 😁 U kadernika som nebola takmer 20 rokov.

amelishere
26. aug 2022

@bessie12 tak potom viete, že v tom nie ste sama.🙂