Kto financuje pobyt Geissenovcov na Slovensku?

katarinamichal
7. máj 2022

Len sa chcem spýtať.. Kto financuje pobyt tejto rodiny na SK? Naše dane? Možno sa mýlim, len to neviem vypátrať...

zirafienka
7. máj 2022

@katarinamichal 👍 správna otázka, videla som asi jedno vysielanie v minulosti, keď ich dávala tá naša TV žumpa, mala som ich dosť a teraz ich nešťastnou náhodou vzhliadnem v upútavkách, či reklamách? A už kočujú po Slovensku????? Otras!!! Bohužiaľ odpoveď som ti nedala. Prepáč, ale otázka ma zaujala🙂

beata_k
8. máj 2022

@katarinamichal Nie, nie je to z nasich dani.

lilope
8. máj 2022

@beata_k ako vieš, že nie? Myslím si, že až takí hlúpi, aby prišli natočiť diel toho ich programu kde budú propagovať Slovensko, zadarmo, teda nie sú.
Buď to robia za štátne, za cudzie alebo za Sulíkove pekné oči 😀 (zadarmo). Zamyslite sa či by ste vy išli propagovať krajinu zadarmo a ešte si aj platili pobyt. Ako sa hovorí, ani kura nehrabe zadarmo a nie to ešte títo žgrloši.

salome123
8. máj 2022

@lilope akože propagovať krajinu zadarmo? Veď je to šou, oni propagujú seba, svoj životný štýl a točia o Tom šou, za ktorú dostanú peniažky. Zase sa hľadá problém tam, kde nie je.

nafka0483
8. máj 2022

@katarinamichal Neboj sa, maju tolko, ze si to mozu 10x zaplatit sami. Plati im to produkcna spolocnost, ktora toci show ;)

mirkava
8. máj 2022

@katarinamichal oni nám tu ešte chýbali a už máme všetko 🤣

annamalaga
8. máj 2022

Neboj sa. Oni nato majú, aby si to zaplatili. Ale asi spoločnosť, čo ich točí. Nechápem, čo to ľudí vytáča stále. Ja ich rada sledujem. Cestujú, mňa baví cestovanie. Aj vďaka ním, môžem vidieť kopec krajín, kde sa ja nedostanem. Sú úspešní podnikaví ľudia. Slováci úspech proste neznesú. Čítam to aj v komentároch.

marca12
8. máj 2022

@katarinamichal Ak tocia tu svoju sou,tak im to plati produkcia. Co s tym maju nase dane? Ved ich nepozvala vlada.

maris5
8. máj 2022

Vela veci im plati televizia, ktora to vysiela. Niekde raz bolo pisane, ze oni ani nemaju lod (uz si nepamatam presne, co to malo byt), ze to prenajimala ta televizia, ktora to vysiela a oni to mali vydavat za svoje. Zjavne je vela ludi co to pozera a maju z toho krasne peniaze.

mirkava
8. máj 2022

@marca12 no ja mam info, že ich Sulik pozval 🤣 neviem čo je na tom pravdy...

riamia91
8. máj 2022

Ani by mi nenapadlo, že naše dane, ale dobre som sa na ráno zasmiala 😁😁😁🙈🙈🙈. Hľadať problém tam, kde nie je, och!

sona96
8. máj 2022

@mirkava čo znamená "ja mám info"?

soldi
8. máj 2022

@mirkava ano. Vybavil to sulik. A mozeme mu za to pekne podakovat, spropaguju nasu krajinu, po covide pozdvihnu cestovny ruch. Bolo to od neho sikovne.

soldi
8. máj 2022

@katarinamichal
@zirafienka dezolatky 🙂 slovaci to urcite neplatia, to sa triast nemusite. Mozeme tym iba ziskat

diewcatqoo
8. máj 2022

Urcite Soros, kto iny 😉

katka164
8. máj 2022

@katarinamichal to čo je tu chvíľu,ľuďom aj tebe vadí...ale na dlhodobo vyžierajúcich dane poplatníkov nemá nikto odvahu pýtať sa,,dokedy"???

sasa1310
8. máj 2022

@katarinamichal ty, jedine ty financuješ

mirkava
8. máj 2022

@soldi jasné poďakuje mu 😉 za všetko čo pre našu krajinu "urobil"

mondolina
8. máj 2022

nekoluje nejaký hoax prečo sú Geissenovci tu? toto len tak nebude 🤣

lilope
8. máj 2022

@salome123 ja problém nehľadám. Len silno pochybujem, že z čista jasna sami od seba objavili Slovensko, ktoré je pre Nemcov zapadák a podradná krajina, sú to snobi a tu by sami nikdy neprišli.

soldi
8. máj 2022

@lilope ale to nebolo z cista jasna. Sukik sa s nimi stretol ked propagoval vodikove auto a halusky. Urobil svk taky marketing az sa geissenovci rozhodli prist na navstevu. Su to volne dostupne informacie, avizoval to par mesiacov dozadu ze pridu

beata_k
8. máj 2022

@lilope Plati to tv spolocnost, ktora toci serial. Tak to byva v takych realityshow.

matkahelka
8. máj 2022

@katarinamichal plati im to produkcna spolocnost. a je fajn, ze tu prisli, urobia nasej krajine vybornu reklamu, ved ich show je velmi uspesny format. my ich doma pozeravame. su to uspesni ludia, ktori nic nepodedili, nic neukradli a vlastnou sikovnostou su bohati a slavni. a kedze tiez vela cestujeme, tak sa od nich inspirujeme, napriklad na restauracie v zahranici.

iwesska
8. máj 2022

Podla mna ich plati Šoroš 🤣🤣🤣

kinderzwillinge
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
8. máj 2022

@kinderzwillinge hovori len to, co sa mohol docitat kazdy - Sulik ich po navsteve nasho pavilona na Expo v Dubaji pozval na Slovensko. A neviem, co je zle na tom, ked si mysli, ze trochu zviditelnia nasu krajinu. Musi tym hned Sulikovi robit PR? Aha, uz si komentar stihla zmazat...

martinkatinka
8. máj 2022

Kedy to budu vysielat? Ja ich nepozeram, ale kde na SR boli a ako to vnimali, to by som kukla.

cawes
8. máj 2022

@matkahelka
@beata_k
@marca12 baby TV show nataca Geiss TV ktorou majitel je Robert Geissen 🤣

niekto2hy
8. máj 2022

@annamalaga Ked rada cestujes.. https://1url.cz/yrzI4

lienka.7
8. máj 2022

@katarinamichal uprimne, je mi jedno kto to financuje, to, ze to roooooooobert zaplati svojou platinovou kreditnou neznamená, ze mu to nebudu refundovat. skôr je smutne ze v súčasnej situácii je top pre p.ministra nejaký p. Geissen.
Inak mam pocit, ze v začiatkoch bol článok na pluske (urcite sa da vyhľadať, nechce sa mi😁) ze je toto cele pretvárka, kopec veci im platila tusim RTL. Prenajimali im veci, ani jachtu vtedy nemali. Vsetko sou proste. Ako teraz, netuším.