Kto bol u veštici a vyšlo mu to?

27. feb 2024

Ahojte je tu niekto taký kto bol u vestici a vyšlo mu čo mu vyvestili?

natalia2007
27. feb 2024

Ak sa taky najde, tak to bola iba nahoda ze to vyslo.

ornela_tn
27. feb 2024

ja som bola u jednej veštici v Trenčíne a vyšlo mi všetko... ešte teraz niekedy si spomeniem, že je to už možno aj 15 rokov a stále niečo vychádza... mám aj kolegyne, ktoré sú na tom rovnako

pkgirl30
27. feb 2024

áno

natalia912
27. feb 2024

Nebola to "originál" veštica, ale vyšlo

dorinecka45
27. feb 2024

Ano bola som, 16 rokov dozadu. Bola som asi v 14tom tyzdni tehotenstva,nic nebolo videt. Hned prvu kartu mi obratila dieta, a uz sypala... po tych rokoch zatial vsetko sedi aj ked uz si nepametam detaily. Musim povedat ze som nechcela verit lebo robila nacierno, mala plny byt ludi co na nu cakali.na kazdeho mala vyhradenych cca 10 min.ale nepytala nic, sama som jej dala kolko som vtedy uznala za vhodnde.celu dobu sa pozerala akoby cezo mna, povedala mi par veci aj z minulosti. No napriek tomu poznam ludi ktory tvrdia ze vedia vestit,jedna pani co ju poznam velmi dobre to robi cely zivot a sama mi povedala ze je to len taka psychologia.ze ti ludia ti vlastne sami povedia co chcu pocut.takze neviem 🤷‍♀️ mozno aj ja som podvedome "povedala" vestici co som chcela pocut

wishes
27. feb 2024

ano

cosmic_origin
27. feb 2024

Komu/čomu veštici a koho/čoho vešticE.

zuzana9393
28. feb 2024

@ornela_tn nebolo to lotus centrum?

ornela_tn
28. feb 2024
mandzula
28. feb 2024

Ked sa hovori o vesticiach, vzdy si spomeniem na Kocnera...

beataxxx
28. feb 2024

To nebola vestica, ale pan, ktory vedel diagnostikovat- presiel mi rukami cca 10 cm od tela celu postavu a presne mi diagnostikoval, kde budem mat v buducnosti zdravotny problem a ono sa to vsetko splnilo….po vela rokoch……keby som to sama nezazila, neverila by som, ze je take nieco mozne
Nebol liecitel, nezivil sa tym, mal uplne inu profesiu, ani za to nebral peniaze, stretla som ho na nejakej oslave