Kríza vo vzťahu

se_bi
6. jún 2017

Ahojte. Mam 22rokov a priatel tiez sme spolu 4roky. Prejdem k problemu nas vztah sa dost zmenil cely den pracuje ked vecer pride ja uz na polku spim posledne 3-4mes spavame spolu len cez vikend aj to mozno len 1-2x :(
Byvame v 1izbovom byte a chcela by som sa prestahovat do vacsieho no priatel nechce :(
Neviem co mam robit

caroline_
6. jún 2017

Ahoj a ty robíš?

se_bi
autor
6. jún 2017

@caroline_ ahoj momentalne nie ale moj prijem je do 300e

dominika6
6. jún 2017

@se_bi načo chceš ísť do väčšieho..aby ste spali oddelene?

se_bi
autor
6. jún 2017

@dominika6 rada by som aby syn mal svoju izbu

wolfin
6. jún 2017

a myslis, ze to prestahovanie vyriesi? zrejme nie ste financne tak dobre, aby sa to mohlo realizovat a hlavne chlap uz teraz robi dost vela... ak pracuje skutocne kazdy den tolko co pises. zarabas dost malo na to, aby ste utiahli vacsi byt... a hlavne, ak ste takto bez sexu a neznosti a vzajomnej spolocnosti, netreba si sit bic vo forme velkeho spolocneho bytu, ak si vo vztahu nestastna. co hovori priatel na to, ze ste tak malo spolu?

se_bi
autor
6. jún 2017

@wolfin vasi mu to ze nie sme spolu ale peniazky treba. On by tiez chcel ist do vacsieho ale stale hovori ze nato nemame tu platime 150e a tam by sme 280

trdelnik234
6. jún 2017

@se_bi
A preco nepracujes aj ty? Mala by si tych svojich 300 eur + vyplatu a zilo by sa vam lahsie.

se_bi
autor
6. jún 2017

@trdelnik234 rada by som ale tu u nas su dokopy 6obchodov

wolfin
6. jún 2017

tak preco tlacis, ked na to nemate???

janka31174
6. jún 2017

... no a potom by prišli nezhody a hádky kvôli financiám, to býva častý klinec úrazu vo vzťahoch, tak radšej si premyslieť čo bude lepšie, a počkať si v menšom na lepšiu finančnú situáciu a potom zvažovať do väčšieho, tvoj príjem 300€ je naozaj dosť málo

marcelik88
6. jún 2017

Asi by som v prvom rade poriesila vas vztah, aby bol ok a potom by som rozmyslala nad vacsim byvanim. Vies si predstavit ak by ste sa teraz niekam prestahovali, ako by to po case dopadlo. Hadky by boli castejsie a ozaj by se uz len spavali kazdy v inej miestnosti😒

alaguema
6. jún 2017

@se_bi snáď máš aspoň tušenie, čo spôsobilo vaše odcudzenie. Hádate sa, žiarliš, alebo žiarli on, alebo máš pocit, že už sa mu nechce s tebou tráviť čas, alebo sa nezhodnete na financiách, možno je unavený z toho, že platí všetko sám...Neviem, ale ak čakáš nejakú radu, alebo názor, tak je treba popísať trochu viac. Syn je spoločný? Prečo nie je sex? Odmieta ťa on, alebo ty jeho?

se_bi
autor
6. jún 2017

@alaguema nie je to odcudzenie bavime sa atd vsetko v pohode len cez tyzden vydno ze je unaveny vecer lahne a do 10min spi. Syna nemame spolu

lienka737
6. jún 2017

Ja sa necudujem, ze je unaveny, ked je cely den v praci. Zaraba, aby uzivil aj Teba a Tvojho syna.
Nechces si aj Ty najst pracu? Bude sa Vam lahsie fungovat. Kolko rokov ma syn?

se_bi
autor
6. jún 2017

@lienka737 jasne ze chcem snazim sa najst si pracu 🙂 syn ma 4 roky

barruna
6. jún 2017

Netreba za tym hned hladat to, ze si ona nechce najst pracu. Ja mam tiez kamaratky, ktore pred materskou odisli zo svojej prace a ked sa im materska skoncila tak si dlho nemohli najst robotu. Nie kazdemu sa hned postasti 🙂 Ale zase netreba byt vyberava a ak sa chces ozaj prestahovat aby ste teda mali viac priestoru a aby syn mohol mat svoju izbu, tak sa treba trosku snazit, aby si co najskor mohla zacat robit aj ty a mali ste viac peniazkov 🙂 Ked zacnes aj ty trosku viac prispievat do rozpoctu tak nemusi priatel tolko pracovat, mozete byt viac spolu a mozete sa prestahovat

se_bi
autor
6. jún 2017

@barruna mame to rozdelene ja kupujem stravu platim tv a internet a on najom 🙂 on preto tolko robi lebo neposedi doma :D on je spokojny ked ma co robit

barruna
6. jún 2017

@se_bi To je super, ze to mate takto podelene ale tak asi vam teda potom vychadza akurat a ak sa mate prestahovat do vacsieho tak by mozno prislo vhod trosku viac penazi 🙂 A to, ze nevie obsediet vobec nevadi, mozete robit nejake veci aj spolu, nemusi si energiu vybijat iba v praci

se_bi
autor
6. jún 2017

@barruna on svoju pracu miluje (auta) :D takze je rad ze moze robit 🙂

deti95060810
6. jún 2017

ja byť tebou tak ešte vydržím aj v tom menšom byte, pokúsim sa nájsť prácu a potom keď to už bude lepšie po každej stránke - aj finančnej, tak pôjdeme do väčšieho bytu...

dominika6
7. jún 2017

@se_bi
nič pre to neurobíš a chceš bývať vo velkom

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
7. jún 2017

@se_bi chápem že chceš väčší byt, máš syna, tak asi hlavne kvôli synovi predpokladám. Ale nie je to vaše spoločné dieťa, tvoj priateľ k nemu nemá žiadne záväzky a možno ho rodinný život omrzel a necíti sa doma dobre a preto nemá potrebu riešiť väčší byt. Súhlasím s ostatnými, nepracuješ a požaduješ. Toto si porieš najprv.