Krivé nohy u mužov

4. nov 2022

Baby vadilo by Vám keby Vás priateľ mal nohy do X, boli ste s takým mužom? Ale úprimne prosím..

denden77
4. nov 2022

moj ma do O.. a ja tiez 🤣🤣🤣
modlila som sa za syna.. toz, to nase chudatko dievca ma nohy po nas 🤣🤣🤣 kym len tolko.. 🤷‍♀️🤣

viestta
4. nov 2022

Keď úprimne tak úprimne. Niekto sa hanbí položiť taku otazku pod vlastným ničom. Prečo?

domak2
4. nov 2022

Keby som s nim bola len preto ako vyzerá, tak áno. Inak nie

bessie12
4. nov 2022

ja ani neviem v akom tvare ma moj priatel nohy. Nikdy som sa na to nepozerala. Ci ma do X alebo do O alebo neviem ako inak.. Zalezi na tom ?

horalka1986
4. nov 2022

Moj ma strasne kratke nohy do O, pupek a chodi ako kačka. Pre mna je to dost sexy. 🥰🥰🥰😂

miadi
4. nov 2022

No Hlavne ked ti nevadi to co mà medzi nimi 😉tak nemas problem .

viestta
4. nov 2022

@bessie12 záleží na tom co ma nad nohami, a to nemyslím zrovna to miesto kde sa stretávajú, ale o poriadny kus vyssie. Aj keď ani to co je tam kde sa nohy stretávajú nie je úplne nepodstatne🙂

bessie12
4. nov 2022

@viestta myslis hlavu ? No tak to naozaj zalezi na tom ci je to prazdne alebo je tam aspon voda ci trocha rozumu. Ale ked citam tie pribehy tu na MK, tak neviem co si mam o tom mysliet. Ale da sa povedat, ze to plati bez ohladu na pohlavie.

viestta
4. nov 2022

@bessie12 áno, áno. Obsah mozgovne som myslela

liljana
4. nov 2022

Pane, vy mate nohy ako jelen. Take stihle, svalnate, mocne, rychle..? Nie, take krive a chlpate. 🙂

januska12323
4. nov 2022

Muži majú nohy do o lebo to nepodstatné je v zátvorke. 😁

nikpa
4. nov 2022

Pokiaľ sú pre teba krivé nohy priorita a máš takého tak utekaaaaaaaaaaj

mamutka
4. nov 2022

Nikdy v živote ma nezaujímalo ci su jeho nohy do X ci do O, či do kerej litery ci rit....úplne ine kvality ma trápili, také tie veci co sa medzi ušami rodia...
Ale tak ak si na nohy, tak ti prezradím, že si teraz po 40tke všímam, že som v živote krajšie nohy u chlapa nevidela, ako su tie co u nás doma sa motaju 😅 ale sú to roky tvrdého športu a veľa šťastia v stavbe tela...

veronika65
4. nov 2022

Nech je aký chce, denne v krčme, tupý jak rúra, ale nohy do x sú pohroma 😂😂😂😂😂😂 no každý má iné nároky 😂

nataly420
4. nov 2022

Asi áno 😅😅😅😂 ale pozri ka som rozprávala vždy že nebudem s malým chlapom … a hla teraz je moj moz rovnako vysoky a cestujeme po celok svete spolu a sme šťastní

martin36
4. nov 2022

vytoc mu spicky smerom von a snad sa mu nohy vyrovnaju...

marianarem
5. nov 2022

Tvarovanie noh nehra vo vztahu nijaku rolu. Pocas kamarstva, nasledneho manzelstva a spolurodicovstva s mojim manzelom sa este ani raz nevyskytla situacia, v ktorej by bol rozhodujucim faktorom tvar jeho noh 🙂

danica2711
5. nov 2022

vynadaj svokre, nohy do X majú väčšinou platfusáci, čo sa v detstve dalo korigovať ortopedickými vložkami... a keď je to jeho jediná chyba, ďakuj Bohu

simsalabim
5. nov 2022

Viac ako krive nohy by ma zaujimalo, ci nema krivy charakter.

janka1011
5. nov 2022

To ťa vážne trápi len toto?? Ty si zrejme dokonalá po každej stránke, keď toto riešiš. Nikdy som na chlapovi neskúmala, do akého písmena má nohy. Dokonalé nohy má len málo ľudí, krivé má veľa, dokonca žien, čo je podľa mňa horšie ako u chlapa, no nikto si nevyberá s akým nosom či nohami sa narodíme, podstatné sú iné veci a najmä u partnera. Ale na to prídeš časom.

sella38
5. nov 2022

Ak si niektoré vyberajú chlapa podľa tvaru nôh, tak potom sa tým diskusiám o psychopatoch, alkoholikoch a debiloch, s ktorými nosíte rovnaké obrúčky ani nečudujem....

stanulienkat
5. nov 2022

Hadam je dolezitejsie, co je medzi nimi, nie?😁