Kramný - vinný/nevinný

natalia2007
26. júl 2024

V poslednom case sa vdaka serialu na voyo dost o tomto spekuluje. Je mozne ze by bol nevinny? Myslite si to niekto a ak ano, preco?

simona20201309
26. júl 2024

@natalia2007 mne nejde do hlavy jedna vec... prečo egyptský patolog vybral vnutornosti? Do Čiech ich poslali bez vnútorných orgánov, cely tráviaci trakt mali vybratý a cesi nevedeli potvrdiť, ci išlo o otravu. Z akého dôvodu to urobili? Bolo niekde toto vysvetlene?

natalia2007
autor
26. júl 2024

@simona20201309 neviem, celkovo komunikacia s egyptskymi uradmi bola velmi narocna a komplilovana.

sy_13
26. júl 2024

@simona20201309 nakoniec to bol elektrický prúd,nie otrava.

simona20201309
26. júl 2024

@sy_13 tak prečo im Egypťania vybrali cely tráviaci trakt?

viestta
26. júl 2024

@natalia2007 uz aspon desiata tema o tom istom...

natalia2007
autor
26. júl 2024

@viestta ked ta to nezauima scrolluj si dalej MK a nekomentuj

natalia2007
autor
26. júl 2024

@simona20201309 mozno to spomenu v tom serialy, cakam na dalsie diely

zuzanita1609
26. júl 2024

Egyptská história napovie,že Egyptania zosnulých mumifikovali (vybranie vnútorných orgánov patrí k tomu) a asi v tom naďalej pokračujú...ináč si to neviem vysvetliť.

nicoli02
26. júl 2024

@zuzanita1609 áno, toto presne napadlo aj mne, iné rozumné vysvetlenie na toto proste neexistuje. 🙈 hlava mi to jednoducho neberie.

viestta
26. júl 2024

@natalia2007 kedze toto je verejne forum, mozem komentovat co chcem. Ja som ta len chcela upozornit, ze sa mozes zapojit uz do beziadćich diskusii

natalia2007
autor
26. júl 2024

@viestta je to verejne forum, tak mozem zakladat 11. temu o tom istom.

viestta
26. júl 2024
simona20201309
26. júl 2024

@zuzanita1609 ale kdeže, určite to takto nerobia bežné. Mumifikacia je vybratie komplet všetkých vnútorných orgánov, balzamovanie...
Mne skôr príde ze im to veľmi vyhovovalo zhodiť na otravu jedom a vybavene. Ako mohli Egypťania potvrdiť otravu a v Čechách to vyvrátiť- a bez tráviaceho traktu?
Ja sa ho nezastavam, lebo tiež mi nie je sympatický, ale aby nevedeli určite jasnú príčinu smrti?
A aby chlap chcel kvôli žiarlivosti zabiť aj dcéru? Na dovolenke?
Judita je jasný pripad, ale tu si nie som až taká ista

stanulienkat
26. júl 2024

Naco opakovana tema po par dnoch?

diaszoky
26. júl 2024

@zuzanita1609 ano len oni neboli egyptania

zuzanita1609
26. júl 2024

Kdesi som pozerala dokument,tiež podobný prípad. Chlap milujúci svoju ženu, dokonalý pár a dve maličké dcérky. No chlapovi z ničoho nič akoby preplo,našiel si milenku a neskôr svoju ženu nadránom najskôr pomiloval a potom uškrtil. Naložil ju do auta,aj tie jeho dve ešte živé dcérky,v práci kde robil-nejaka ropná spoločnosť,tam ju zahrabal, dcérky v deke udusil a cez taký malý otvor do ropnej nádrže priam natiskal, natlačil. Na všetkých hral divadlo,že to ona deti udusila,že on je obeť. Proste zhmotnený netvor. A na takéto typy mužov otcov je už aj nejaké odborné pomenovanie... zbaví sa celej svojej rodiny chladnokrvne,hra sa na obeť ,len preto,že chce začať znovu s inou ženou.

ivanakal
26. júl 2024

@zuzanita1609 Chris Watts. ☹ a aka krasna rodinka to bola, vyzerali velmi stastne, strasne co sa stalo.

zuzanita1609
26. júl 2024

@ivanakal presne, ďakujem. Tento príbeh mi napadol pri tomto prípade. A tento typ ,,chlapa".

klementinka58
26. júl 2024

v egypte podplatis kadekoho za 100e budu skakat ako ty chces, parkrat sme boli v egypte a tam sa da uplne lahko vsetko vybavit cez eura...pre nich je euro top mena este lepsia ako dolar

natalia2007
autor
26. júl 2024

No baby akurat som dopozerala druhy diel a som z toho cim dalej vacsi jelen 😮 fakt neviem co si mam o tom mysliet

natalia2007
autor
26. júl 2024

@stanulienkat lebo je to aktualna tema

simona20201309
26. júl 2024

@natalia2007 môžeš zhrnúť čo tam dávali?

simona20201309
26. júl 2024

@natalia2007 ja nemám čas si to pozrieť. Aspoň nie tento tyzden

simona20201309
26. júl 2024

@ivanakal ale ta žena tiež nebola normálna. Myslím ze pri takej ženskej by každému časom preplo. Všade behala s mobilom v ruke, všetko fotila, natáčali, nonstop príspevky na siete aká sú úžasná a stast a rodina. Plánovala aj videa ako sa dievčatá vítajú s otcom a ak niečo pokazil / neurobil podľa jej plánu, dobre ho nezozrala. Hrala na úžasnú rodinku úžasných aj keď mali od začiatku problémy. Neniesla že to celé je inak. Klamala celé okolie, a hlavne samu seba. Neobhajujem ho, on je psychopat a stelesneny ľudský diabol, pretože hádzať dieťa do ropy ci do čoho ich hádzal aj keď ho dievčatko prosilo,,ocko prosím nie!" tak neni o com, už len dúfam ze sa v base nájde niekto kto mu bude celý zvyšok života zneprijemnovat. Ale ta žena bola sama o sebe diagnoza

beata_k
26. júl 2024

@natalia2007 Ta hyena si nezasluzi aby sa o nom diskutovalo. A dokument uz vobec nie. Ved na tom iba zaraba. Ten dokument mal ostat nepovsimnuty a Kramny detto.

natalia2007
autor
26. júl 2024

@beata_k praveze je tam vela nezrovnalosti, netvrdim ze je nevinny, ale ked sa clovek pozrie na ten pripad bliszie, odsudeny nebol na zaklade ziadneho priameho dokazu....egyptsky patologovia jednoznacne potvrdili otravu jedom....a u nas sedi za usmrtenie el.prudom, preto ma to len zauima, co si o tom kto mysli.

lentilka78
26. júl 2024

@natalia2007 nie som si úplne istá, ale zdá sa mi ze niekde som zachytila ze im neodobrali celý tráviaci trakt, iba časť orgánov, ale nie som si ista

hefo
26. júl 2024

Ako som napísal už v tej predošlej diskusii, podľa mňa ťažko povedať, či to spáchal, metóda vraždy, ktorú mu prisúdili, je dosť komplikovaná a nespoľahlivá, a dôkazy dosť slabé. Podľa mňa veľkú rolu v odsúdeni hral dojem z dotyčného, aj keď v právnom štáte by to nemalo veľmi hrať rolu.

lentilka78
26. júl 2024

@hefo áno to je aj podľa mňa pravda, že veľkú rolu urobilo určite to jeho vystupovanie na verejnosti, mala som pocit ze si to užíva 🤔
Ale na druhej strane ak by ich nezabil el. prúdom tak ich otrávil, vo výsledku je to jedno lebo obe bohužiaľ zomreli. Otrava jedlom to nemohla byť keď nikto iný z hotela nemal problémy a už pri prvotnom obhliadnutti tiel tvrdil ze tuším o 23 ešte žili a o pol 4 ráno budil susedov ze sú mŕtve, pritom podľa obhliadky boli mŕtve už 10 hodín, tie hodiny práve využil na vymyslenie historky.
A čítala som na jednej stránke znalecké posudky, ktoré vylučujú otravu a jeho historku ze mali hnačku a vracali, keďže v črevách u oboch sa našla normalna stolica