Králiček Bing

8. mar 2023

Ktorej z vás deti pozeravaju túto rozprávku?Je to o čiernom králikovi a ostatných jeho zvieracích kamošov o ktoré sa starajú nejaké štrikovane bábiky či čo. Aj moje deti to pozerajú a mňa vždy zaujímalo prečo si ten Pando stále dáva dole tie žlté kraťasy.

petulda333
8. mar 2023

To nevieme ani my,moje deti ho radi pozerajú. Aj keď syn už pomenej

majka176
8. mar 2023

Moje deti to pozerajú a minule sme sa s dcérou na seba pozreli a zasmiali sme sa na tom, ale fakt nechápem prečo tie slipy dáva dolu😄Ale inak rozprávka je to podľa mňa veľmi pekná.

majka176
8. mar 2023

*kraťasy nie slipy

nikelca
8. mar 2023

Neviem prečo si ich dáva dole ale poznám priveľa detí, ktoré to robia tiež :D

petulda333
8. mar 2023

@nikelca aj ja myslím,že proste zobrazujú to,čo robia deti. Tiež som to párkrát videla.

maggie1978
8. mar 2023

Sa smejem, lebo aj u nás obľúbená rozprávka a tiež som sa zamýšľala prečo si Pando dáva dole kraťasy 🤷 Ale inak je to pekná rozprávka, malý na tom fičí už dlho.

adka3321
8. mar 2023

lebo Pando rad beha iba v spodnom pradle 😀 ja som to uz malej zakazala pozerat, liezlo mi to na nervy, stale len bing bing bing 🙈🙈🙈

majcinka212
8. mar 2023

ja som si to nikdy neuvedomila 🙈🤣🤣 nabuduce si to vsimnem 😁

ivanki
12. mar 2023

oh bing ide u nas cely den😭 na nervy, nemozem ho ani vypnut lebo dcera spusti taky rev😵‍💫 len co ma stve ze je to po cesky a dcera potom mluvi cesky 😂

majcinka212
12. mar 2023

@ivanki aj u nas je vela ceskych slov 🙈

maggie1978
15. mar 2023

@ivanki môj tiež "mluvil" a dosť teda 🙉😀, teraz to pozeráva v angličtine, a opakuje kopec slov, aj sa ma pýta čo niektoré slovíčka znamenajú,veľa si aj pamätá.