Kozmetika v kozmetických salónoch

kohutovamaria1
20. feb 2017

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať a poradiť sa v oblasti kozmetiky v kozmetických salónoch. S akou značkou kozmetiky máte skúsenosti? Je ich na výber veľa, recenzií málo. Bola by som rada, ak by ste mi napísali Vaše názory, pozitívne, ale aj negatívne. Ďakujem veľmi pekne za každú radu 🙂

caroline_
21. feb 2017

Ja mám pozitívne skúsenosti s kozmetikou Payot. Je síce trošku drahšia, ale hneď keď si ju aplikujem tak mám pocit ako keby na mojej pleti hneď niečo robila. 🙂 a mne osobne veľmi pomáha s akné

kohutovamaria1
autor
21. feb 2017

@caroline_ Ďakujem veľmi pekne za radu 🙂

dadadaduska
16. feb 2021

Dobry deň, asi je už tato téma neaktuálna, ale ak by ju niekto navštívil, tak nechávam typ na francúzsku, morskú kozmetiku THALION. Ak by mal niekto záujem, kľudne mi napíšte. Je výborná pre začinajúce kozmetičky, ktoré otvárajú salón alebo hľadajú kozmetiku. Cena je o 20-30% lacnejšia od ostatnej kozmetiky z dôvodu, že THALION je priamo výrobca bez potreby subdodávatelov. Super BENEFIT je, že si viete zakupit štartovaci kit a tak nemusíte na začiatok uroboť veľkú investíciu 🙂
Okrem toho si môzete vybrat aj prírodnú kozmetiku Pevonia, dekorativnu kozmetiku Mii, Medicalia..