Kozmetika na citlivé oči. Môže mi niekto poradiť?

zelmirka1
13. máj 2010

Ahojte
prosim moze mi niekto poradit niaku kozmetiku na velmi citlive oci ? Kamaratka zacala mat problem pri liceni, pouziva bezne ocnu linku, ocne tiene aj spiralu a zapaluju sa jej oci tak hladame niaku specialnu znacku na velmi citlive oci, hlavne ak mate niake vlastne skusenosti, pripadne dobry krem ktory by pomohol. Vdaka.

zelmirka1
autor
13. máj 2010

nikto sa tu nemaluje ? 😉

monkula
13. máj 2010

maľujeme, voňavkujeme a staráme sa o svoju pleť tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kosmetika-...

zelmirka1
autor
13. máj 2010

vdaka idem citat 😉

monkula
13. máj 2010

🙂 🙂 🙂 😉

tbvizaz
2. aug 2012

ahoj,
pre citlivé oči nerobí vobec dobre ceruzka na oči,pretoze ta chemikalia sa dostava do kutiku oka a to potom pali a niekedy aj svrbí,
naor tak isto ako aj v očnych tienoch ako naor zelena a fialova sa pouzivaju dost silne pigmenty, la roche posay je skvelá značka odporucam vyskusat,mojím zakaznicakm tato znacka častokrat pomohla!🙂
netvdím ze je lacna ale zas ani prehnane draha trebarz jeden make-up vydrzi aj viac ako pol roka /mala tubička/,tato kozmetika je urcena pre citlivé oči ,a plet.Moe sa vyskytnut ze jej telo to neprijem ale zvacsa to kazda zienka znasa dobre 🙂
tieto vecičky sa daju kúpit v Lekarni 🙂
dufam ze som ako tak pomohla 🙂 pripade otazok ma kludne kontaktuj 🙂 😉

briketa
4. nov 2012

Mate niekto skusenost s malovatkami od Dr. Hanuschka? Objednala som si mascaru, idem ju skusit, ale zaujimal by ma aj tekuty podkladovy krem a krycia tycinka.
Moja plet je bezproblemova, ale oci mi reaguju na sminky.

visage1974
30. nov 2012

kozmetiku je dobre pouzivat od jednej znacky ci je to spirala tak aj od tej znacky by mala mat aj odlicovac dve rozne znacky nie je dobre kombinovat kazda znacka pouziva nieco ine. Vyskusali ste svedsku kozmetiku prirodnu z vyrobkom ked nie ste spokojna do 14dni mozete vratit a peniaze vam vratia, takze 14dni mate na to aby ste ju skusali. A na citlivu plet by som vam odporucila s vytazkami z aloe vera posobi liecivo a ukludnuje, regeneruje a hydratuje vola sa to pure nature je to 100% bio vytazok a tiez ten krem obsahuje Arniku je to prastara rastlina lieciva utesuje bolest vsetkeho druhu pouziva sa aj v homeopatii.A preto aby sme predisli roznym alergiam treba ju cistit chranit a udrzovat vlacnu.dalsia vec je dokazat si spravne zvolit vyrobky, teda pouzivat vyrobky vhodne pre nasu plet.Ake vyrobky su vhodne pre nasu plet.

mery00
5. mar 2013

Mary Kay hypoalergenna a neparfemovana kozmetika.

tojesnadvtip
21. feb 2015

ahojte, rad by som Vas varoval pred kozmetikou zvanou LEFERY!!! - je to cisty podvod - citaj clanok! - http://lefery-podvod.blogspot.sk/ 😖 😲

borka8
25. feb 2015

ahojte, neviem, či poznáte túto značku, ale ja už nejaký čas používam krém na oči od Meteologic a som veľmi spokojná. Dekoratívku som vyskúšala niečo zo 100% Pure a niečo zo Sante, ale viac som bola spokojná so Sante.

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz