Kozmetické poklady

boska79
13. aug 2012

Ahojte

kedze je na trhu take mnozstvo kozmetickych nutnosti i pre niekoho zbytocnosti, co mate oblubene? Bez coho si neviete predstavit svoju kozmeticku tasticku?

boska79
autor
13. aug 2012

ja nedam dopustit na sensibio- micelarnu vodu od biodermy, tmavomodru niveu krem- no ano, uz mam vek nato, aby som zacala pouzivat nieco protivraskove, no nenatrafila som na nieco, coby ma oslovilo ze treba to mat...

spirala mf 2000 uz nieje co byvala, preto viac menej posledne tri roky len skusam - potrebujem mihalnice aj predlzit aj zhustit- takze niekedy to byva vydarenejsia kupa, niekedy nie.

lesky- mam pocit, ze aj ked su drahsie, tak neako to na perach necitim, zeby som za tie peniaze dostala nieco viac. S ruzmi sa mi deti pekne pohrali, pokreslili pol kupelky, zostal mi posledny :D

Co sa chystam si teraz kupit- neaky mineralny dobry puder. to bude ze aky "luxus" na materskej...

A zacala som pouzivat farebne ceruzky na oci- ciernej linky uz mam neako dost.

ichbinich
13. aug 2012

Ja nosim make-up minmalne. Pre mna su poklady vsetky produkty, co mi ulahcuju a urychluju zivot 😉

Takze pletove mlieko a voda v jednom, momentalne Yves Rocher Bio Calmille. Kremy potrebujem podla rocneho obdobia, teraz v lete mam Nivea Aqua Sensation, v zime potrebujem Nivea Silk Comfort. Nocny, aky pride 😉

Na rychle odlicovanie/umyvanie a na cestach su super tie napustene utierky, napr. z DMka od Balea, a tie od Essence na odlicenie vodeodolneho makeupu su fakt super.

Ked nechcem vyzerat ako zombie, je pre mna zachrana Garnier Miracle Skin Perfektor BB Cream. Zakryje aj kruhy aj vyrazky, rozziari tvar, a stac natriet ako krem, ziadne dlhe a precizne natieracky ako makeup.

Na rychlu verziu makeupu pouzivam ceruzky, teda tiene vo forme ceruzky.
Raz som si dopriala od L'Oreal tie ocne tiene, co su podla farby oci. Tie su super! Troma tahmi som namalovana! Ja som z nich nadsena, je to jedna krabicka a vsetko tam je 😉

Ak potrebujem odolny makeup (napr. na svadbu), tak vsetko extra vodeodolne a pod. Potom sa aj pohram s tienmi, dam si podklad aj puder. Poklad mam z parfumerie drahy, ale smrdi ropou, nerada ho pouzivam, aj ked prave to zelenkave potrebujem na neutralizaciu ziliek na tvari. Puder mam z DMka, myslim Essence. Spiralu mam este Nivea, raz som mala Yves Saint Laurent, ta bola superbombaspica. Ale uz si nepamatam, ktora to bola...

Ruze a lesky pouzivam uplne minimalne, mne za chvilu zlezu aj tie extra odolne a 24 hodinove, takze zvycajne na to kaslem 😉

boska79
autor
13. aug 2012

@ichbinich tie ocne tiene podla farby oci si pojdem tusim kuk..ani som ich nezaregistrovala priznam sa.

puder mam praskovy od diora, no neaky zeby bol uplne super neviem... :/ nieco do kabelky hladam.

sissy27
13. aug 2012

@boska79 bez pinzety na obočie a pilníku na nechty ani z domu nevychádzam 😀 a z farbičiek maskara a lesk na pery, keď sa mi veľmi chce maľovať, tak očné tiene - tých mám mega zásobu a stále súrne potrebujem ďalšie, teraz mám objednané jedny, na ktoré sa dosť teším 😉

klauduska
13. aug 2012

ja sa zasa nepohnem bez make-upu, kedze mam trosku problemovejsiu plet.....Pouzivam Mary Kay, takisto aj odlicovac(ten je uplne ze NAj super) a este tien na obocie-tiez od Mary Kay.Cize uplne ze skoro kazdy den pouzivam make-up a ten tien na obocie,ked sa mi chce, aj spiralu od maybelline najcastejsie a ceruzku na oci,ciernu. 😉

boska79
autor
13. aug 2012

@sissy27 ocne tiene som mala niekedy pred moc rokmi za cias za slobodna asi vsetky odtiene...och..kde su tie casy.

teraz mam par oblubenych, ale uz to nieje to co to byvalo 😅

ked budem v Prahe tuto jesen sa chystam na vodeodolnu ceruzku od sephory na oci - neako jumbo nieco sa vola...som si ju vsimla na blogu u jednej kocky, velice chvalila, tak vyskusat chcem. Je vobec na Slovensku Sephora predajna?

boska79
autor
13. aug 2012

@klauduska od mary kay mam spiralu, fakt ma prekvapila, super!

lancome chysta neaku novinku spiralu - tak ta bude dalsia na ktoru sa chystam. ak sa neosvedci vratim sa k diorshow - genialna spirala. dlho vydrzala a fakt par tahov stacilo. na tie moje pidi mihalnice.

o tom odlicovaci som uz pocula dobre chyry, ale ja na micelarnu vodu od Biodermy nedam dopustit.

klauduska
13. aug 2012

@boska79 mala si ju?Ja som mminmule vyskusala od Loreal a tiez som bola milo prekvapena....
Ale tak asi vyskusam aj tu od MK...ja zasa pidi mihalnice nemam,ale rada si ich zvyraznim este viac... 😀 😀 😀

sissy27
13. aug 2012

@boska79 nooo všetky odtiene nemám určite, ale tie obľúbené od viacerých značiek / výrobcov... a či je na SK sephora predajňa ti neviem, ale veď pogoogli, prípadne možno majú online shop 😉

boska79
autor
13. aug 2012

@klauduska aku ci som mala? lancome som mala hypnose a teda nic moc... :/ mary kay mam teraz, uz ju mam par mesiacov a cakam kym sa minie, nech mozem kupit nieco ine 🙂)

boska79
autor
13. aug 2012

@sissy27 co som hladala, na Slovensku nieje 🙄

sissy27
13. aug 2012

@boska79 ale online shopping funguje 😉

boska79
autor
13. aug 2012

http://www.julievicencio.com/blog/2012/4/21/sep... o tomto pisem..

@sissy27 skusim pohladat, ale najradsej by som si to vyskusala osobne. chystame sa aj do Prahy, tak ziadna tragedia sa k tomu dostat, len skoda ze niesu aj blizsie

cuculik1
13. aug 2012

kedze kristove roky na krku, kazdy vecer serum z kyseliny hyaluronovej a okrem toho, ze bojujem proti vraskam, prijemne ma prekvapilo ze sa zlepsila aj kvalita mojej zmiesanej pleti 🙂

boska79
autor
13. aug 2012

Lancome hypnose doll eyes - dobre vyzeraa

dada1212
13. aug 2012

ak konkrétny produkt, tak nedám dopustiť na micerálnu vodu sensibio h2o a atoderm mlieko od biodermy.
a v kabelke musím mať vždy krém na ruky a balzam na pery , na týchto dvoch produktoch som závislá a používam ich aj oveľa častejšie ako by sa mali a mám ich vždy doma vo viacerých kusoch. ale tu nemám jasného favorita, pri balzamoch sa mi neosvedčilo labelo, takže mám vždy niekoľko balzamom od astrid a helle a krémy na ruky nivea, indulona, bidoerma atd...

boska79
autor
13. aug 2012

@dada1212 ja balzam - klasika, stary jeleni loj. to mam v kazdej kabelke tusim.

lenosko
13. aug 2012

u mna vedie Nivea Soft, spirala Illegal Length a stredne hneda rozitieracia ceruzka na oci. Toto mi staci aj ked idem prec...
a na noc nieco ako jeleni loj, to mam na nocnom stoliku.