Kovačič už v Markíze nepracuje

28. jún 2024

Kovačič už v Markíze viac nepracuje: Tak som teda dostal výpoveď
Nečakane. Hovorí sa, že máme demokraciu a každý sa môže vyjadriť, len žiaľ naposledy.

ahhola
28. jún 2024

Sa hovorilo za komancov, ze mame slobodu prejavu. Len nie slobodu po prejave😅.

Nuz ale tv narkoza je sukromna a sukromnik moze zo svojou tv co len chce.

lianka123
28. jún 2024

Uz mal byt davno prec. Vsak nech si teda zalozi vlastnu tv a moze tam davat co chce. On si pomylil pojem zamestnanec a vlastnik. A vsetci ti co sa za nho postavili, rychlo su ticho ked ide o peniaze. No a po tomto pocine zacnem tu markizu pozerat.

doriiis
28. jún 2024

Nevadí,konickarky vyvelebia jeho odvahu,oplacu ho a pôjde sa ďalej.💪🏻

bbalin
28. jún 2024

Je to veľmi smutné, veľmi sa obávam o demokraciu a stav našej krajiny... Najhoršie na tom všetkom je to, že veľa ľudí (najmä voliči súčasnej koalície) to obhajujú a nevidia dôsledky ich vládnutia, pritom sú zjavné doslova v každodennom živote... Sloboda prejavu je základný prvok demokracie a politikov treba kontrolovať a klásť im aj nepríjemné otázky, veď predsa nakladajú s našimi peniazmi, našim majetkom, sú platení z našich daní, je to ich povinnosť sa zodpovedať ľuďom

domiklik
28. jún 2024

@lianka123 co si pozerala doteraz?

btus
28. jún 2024

za pravdu na žobrotu. Ale myslím si, že sa ako moderátor nestratí. Aspoň jeden, čo sa nebál povedať pravdu. 👍

btus
28. jún 2024

@domiklik myslím si, lienka pozerala že TV Slovan a čítala hlavné správy a iné bludy :D :D :D

stanulienkat
28. jún 2024

Áno, je to smutné, že musia odchádzať inteligentni, slušni a rozhladení ľudia. Ale zrejme to vládnucej bagáži a ich voličom vyhovuje. Bohuzial, ich voliči už nemajú na to kapacitu, aby domysleli dôsledky ich konania. Naša krajina sa uberá je veľmi zlým smerom, upadá to demokracia, sloboda slova, slušnosť. Teraz sa na výslenie dostanú lumpi, vrahovia, zlodeji, úplatkári, nasi ludia a mafiáni. Gratulujeme. Pán z prokuratúry 363 bude mať čo robiť, aby oslobodil všetkých našich ľudí. Gašpar je už bezúhonný človek🤢🤮
Inak je sranda ako dezoláti pred pár mesiacmi brojili proti hnusnej kapitalistickej Markíze. Keď sa Markíza stáva už úplne dezolátnym plátkom v mediálnom trhu, tak už aj naše dvojzubce otočili a už to bude ich obľúbená televízia.😂😂 To nevymyslis.🤣

tomasisa
28. jún 2024

@bbalin klast neprijemne otazky ano, ale ak polozim otazku tak necham odpovedat , a nie uprostred vety skakat do reci, nenechat ani len myslienku ci vetu dokoncit, to nema nic spolocne so slobodou ci demokraciou....to bola totalna neprofesionalita

nelca0510
28. jún 2024

Škoda ho. Povedal pravdu,ktorú vidíme všetci pricetni. Nie ženy v štýle @lianka123, @doriiis

stanulienkat
28. jún 2024

@tomasisa ak niekto neodpovedá na položenú otázku, odpovedá úplne odveci, alebo klame a zavádza, tak áno- má právo mu skákať do reči. Na bludy a klamstvá nikto nie je zvedavý. Samozrejme okrem ich voličov.

bbalin
28. jún 2024

@tomasisa on im priestor na odpoveď dal, ale oni pravdu nepovedia, otázky im boli nepríjemné, takže hneď začali útočiť a hovoriť sto vecí okolo ale nie k veci... Kto sleduje politiku, tak to vidí.... Absolútna arogancia a pohŕdanie ľuďmi je to, čo si táto vláda dovoľuje.... Zaujímavé, že iným stranám z opozície to až tak nevadilo....

lianka123
28. jún 2024

@domiklik pozerala som na svoju vestecku gulu a ta mi vyvestila ze mam zacat kukat markizu

lianka123
28. jún 2024

@btus to nie, plackovu kazdy den na instagrame sledujem potom mi nezvysi cas na kovacica

lianka123
28. jún 2024

@nelca0510 zeny v style ty budu vzdy na chvoste so svojimi nazormi

lianka123
28. jún 2024

@doriiis podla mna by mu mali aj verejnu zbierku urobit aby prezi

stanulienkat
28. jún 2024

@lianka123 Áno ženy jej s názormi vždy budú na chvoste, pretože bohužiaľ vás blbých je omnoho viac.

lianka123
28. jún 2024

@stanulienkat zato tvoja inteligencia kvitne kazdym komentom

doriiis
28. jún 2024

@lianka123 ...kľudne.

stanulienkat
28. jún 2024

@lianka123 Ďakujem, lichotí mi to.😚

lianka123
28. jún 2024

@stanulienkat zalozime tu zbierku? Poslem Ti IBAN a ja mu to potom odovzdam. Vsak ho nenechame bez prace ;)

januska12323
28. jún 2024

Nuž dalo sa to čakať.

annm81
28. jún 2024

@ahhola to v akom bananistane žiješ, že si sukromník môže robiť, čo chce? Už pred pár týždňami som pisala, že ho nemôžu len tak vyhodiť (vzhľadom na funkciu v odboroch) a podľa zákona je jeho výpoveď neplatná. Ide už len o to, či to dá na súd, alebo nie.

viestta
28. jún 2024

@lianka123 však aj premiér dostane bolestné, z našich peňazí. Gašpar je čistý ako ľalia, ešte dobre, že máme paragraf 363. A vôbec, všetko je v najlepšom poriadku. Konečne budeme mat demokraciu Orbanovho typu bez Kovacica a inych, ktorí kladú nepríjemné otazky, pre niektorých najlepšia možnosť. Však?

kayyaa
28. jún 2024

Tak...co dodat...ked Attilovi Veghovi zrusil Renault spolupracu pre jeho politicke nazory, "liberali" a progresivci tvrdili, ze Renault ma na to pravo, ved zijeme v demokracii a moze sa slobodne rozhodnut, s kym bude a nebude spolupracovat.
Takze podla ich logiky by malo byt aj s Kovacicom vsetko v poriadku, ved Markiza sa moze slobodne rozhodnut. Nuz ale... akosi tato ich logika zrazu pokrivkava🤔. Tu uz zrazu Kovacic ma mat slobodu prejavu. Lebo ma tie spravne nazory🤷‍♀️.
To, co jednym schvaluju a velebia, za to iste by druhu stranu rozniesli na kopytach. Nevidia si centimeter od nosa. Dnesny "liberalizmus" spociva v slobode prejavu, pokial mas ten spravny nazor a tu jedinu pravdu.
PS: absolutne nie som fanusik Attilu Vegha, ak by ma "liberalky" chceli za toto diskreditovat. Vieme, kto je Attila Vegh, nie je to ziadny intelektualny osvietenec. Ale Attilu si vybral Renault ako svojho "maskota", takze zrejme im predtym nevadil a boli s jeho mentalnou urovnou uzrozumeni. Zacalo im to zrazu zahadne prekazat az vtedy, ked sa prejavil politicky. "Liberali", resp dnesni "demokrati" maju vzdy argument, preco su prave oni ti lepsi, mudrejsi, spravnejsi, a preco treba tych druhych umlcat. Proste, vsetci s inym nazorom su blbi, ako to prezentuju aj v tejto diskusii. To je ich predstava demokracie.

lianka123
28. jún 2024

@viestta vsak nas Matovic za tie 4roky spasil, inflacia taka, ze ludia nevedia ci platit hypoteku alebo jedlo. Neviem co je mensie zlo, ci to, ze nemas co jest slebo to druhe

viestta
28. jún 2024

@lianka123 ešte, že tu bol ten Matovic, keby jeho nie muselo by sa vyhovárať na Radicovu. (tym ho neobhajujem, ale nie je vám trápne furt na niekoho zvaliť vinu?)

annm81
28. jún 2024

@kayyaa Veľa veci ti uniká. Napr. už len ten základ, že v jednom prípade je človek reprezentujúci nejakú apolitickú značku, v druhom prípade novinár pôsobiaci v PUBLICISTIKE, ergo v novinarskom žánri, kde sa pracuje so subjektívnym komentovaním objektívnych faktov.

zuzanka.zuzu
28. jún 2024

no a? skúste si vy otvoriť hubu na vášho zamestnávateľa a tiež poprášite z roboty 🙄

doriiis
28. jún 2024

Mňa by zaujímalo,že koľko tých,čo ho obhajujú a plaču za ním SKUTOCNE bojkotuju Markízu a nepozerajú ju.