Kôš na špinavé prádlo

deedol
5. mar 2018

Ahojte, neviete prosim odporucit, kde by sa dal kupit fakt velky kos na spinave pradlo? Mame pracku na 9 kg a kos furt plny, lebo cakam, aby som ju naplnila aspon dopoly. Chcela by som latkovy alebo plastovy kvoli lahkej udrzbe. Kludne moze byt aj vyssi a bolo by super, keby sa smerom nadol nezuzoval, lebo potom zabera rovnako vela miesta, ale ma mensi objem. Dakujem 🙂

deti95060810
5. mar 2018

ja mám prútený - super. Prádlo tam nikdy nesplesnivie, je veľký a ľahko sa udržiava...

linddi
5. mar 2018

ja mám z jysku plastový a som spokojná. Tiež je nás veľa a mám pocit, že je stále plný 😅

deedol
autor
5. mar 2018

Dakujem za rady🙂 Pozriem ten Jysk aj ten Mall.

@deti95060810 Ako udrziavas ten pruteny? Nesada do tych strbin prach?

trinneo
5. mar 2018

My máme tiež prútený veľký a pre 4-člennú rodinu ideálny 🙂

deedol
autor
5. mar 2018

@trinneo Odkial prosim a ako ho udrziavate cisty? 🙂

baboobchod
5. mar 2018

všelijaké koše dostať nielen v obchodoch s nábytkom, ale aj Hornbach, OBI a pod.

candies
5. mar 2018

Aj na bonami.sk majú 🙂 mame odtiaľ a je super

trinneo
5. mar 2018

@deedol my ho máme z Poľska, mama kúpila asi pred 20 rokmi... ale keď idem na trhy, tak ich stále majú... a tento stále vyzerá ako v prvý deň...a žeby sme ho nejako extra čistili??hmm ani nie...mne sa páči, že je taký bezúdržbový...raz za rok ho poutieram zvonku jemne navlhčenou handrou a je to OK (tu ma možno niektoré prehnane čistotné žienky pošlú kade ľahšie🙂 ) Je fajn, že to prádlo v tom dýcha, takže nesplesnivie a ani nijaké iné známky poškodenia alebo zničenia zvnútra som za tie roky nespozorovala... a nejaké uzavreté plastové by som preto asi veľmi nechcela, na tom sa hneď bude podľa mňa všetko usádzať a bude to vidieť a možno aj cítiť..

deedol
autor
5. mar 2018

@candies Dakujem, pozriem.

@trinneo Hej, tiez urcite nechcem uzavrety. Polsko mam vsak dost daleko 🙂

akryl23
5. mar 2018

Ja mám prútený a normálne ho osprchujem a necháme vyschnúť na slniečku.. jasné z prázdny..tiež je náš dosť.. alebo potom daj 2 .. jeden na bledé a druhy na farebné a máš vybavené

veronikazoja
5. mar 2018

ja som mala tiež prútený a bol veľmi veľký, no keď som išla prať vždy som musela všetko prádlo povyhadzovať a pretriediť, tak som si kúpila v kauflande dva každý s tromi priehradkami a prádlo hneď triedime 🙂 a pokiaľ máš práčku s easy logic tak nemusíš riešiť či máš bubon plný celkom alebo na polovicu

vikusss
5. mar 2018

@veronikazoja mozno blba otázka ale ako zistim ci toto nema aj nada práčka ??? Je to niekde na nrj napisane???

veronikazoja
5. mar 2018

@vikusss býva to na nej napísané ale každá značka si pomenovala inak, napíš mi značku a model a ja ti to pozriem

xili99
7. mar 2018

Tak si kúp rovno taký, kde budeš mať podelené aj bledé prádlo, aj tmavé, a budeš mať hneď tri a ušetrí ti to aj čas 🙂

yanni
7. mar 2018

@deedol Aj my mame velky pruteny. Z Ikea. Uz hadam aj 10 rokov. A presne, ako to tu uz niekto napisal, je taky bezudrzbovy. Obcas poutieram zvonka a je. Ta to väcsie strbny, prach tam nesada. Vnutri ma latku, ta sa da vybrat a normalne oprat.

uriva
7. mar 2018

My máme dva koše - jeden tmavý na tmavé prádlo a jeden bledý na biele, oba plastové. Nie sú ani nejaké obrovské, ale stačí mi to a to sme traja a periem raz za dva týždne a presne akurát. Mám ich síce od nás z domácich potrieb, ale podobné majú v Jysku. Také prepletané sú akoby.

kosicanka1
7. mar 2018

Ja mam v práčovni 3 prutene kose: na biele, cierne a farebne. Vsetci 5 clenovia domacnosti si pekne zatriedia. Dokonca aj najmladsia 4r.

lulistek
7. mar 2018

My mame dva a sme styria a kose stale plne periem niekedy za den aj dve pracky. Maly sa uci papat sem tam sa precika atd...

deedol
autor
7. mar 2018

Dakujem za tipy, baby 🙂

h2
7. mar 2018

@deedol
https://www.obi.cz/kosmeticke-kose-a-kose-na-pr...
Čo povieš na niečo takéto. Dobre vyzerá, je priedušný a určite s tam zmestí dosť prádla.