Kontakt na kuriéra DPD

anna9122020
10. aug 2021

Dobrý deň mimo detičiek... prosím okolie Žiar nad Hronom , Zvolen , Prievidza... nemáte náhodou kontakt na niektorého z kuriérov z DPD?

broni79
10. aug 2021

@anna9122020 +421917321337 nech sa paci

helcanw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
10. aug 2021

to ti asi nepomoze lebo kazdy den chodi vacsinou iny kurier a kazdy ma ine cislo

milka1988
10. aug 2021

@nika82 presne hlavne každý ma svoj "rajon" a nechodí na iné adresy ako ma naplanovane

veronikas333
18. okt 2023

@helcanw toto číslo je súkromne, a poprosím aby ste ho vymazali.

zuzanka.zuzu
18. okt 2023

@veronikas333 tak si stráž muža aby zo súkromného nevyvolaval zákazníčkam 😀

veronikas333
18. okt 2023

@zuzanka.zuzu no myslela som to tak, že DPD nezverejňuje telefónne čísla na kuriérov. A ak majú zákazníci problém, tak sa môžu obrátiť na ich zákaznícky servis prostredníctvom mailov. Nie obťažovať kurierov počas ich voľného času. 😉

veronikas333
18. okt 2023

@zuzanka.zuzu ale ďakujem za radu, pobavila. 👌

zuzanka.zuzu
18. okt 2023

@veronikas333 je to súkromne či pracovné? ak pracovné tak po práci vypnem alebo neberiem. ak má platenú pohotovosť tak za to "obťažovanie" berie peniaze. čiže asi to súkromne nie je však

veronikas333
18. okt 2023

@zuzanka.zuzu ja si myslím že som to tu vysvetlila jasne. Každý jeden kuriér ma vlastne číslo, cez ktoré vybavuje zákazníkov pre ktorých má balík. To je náplň ich práce. Nie odpovedať na otázky, ktore sa ich ani netýkajú, pretože neriešia zákaznícky servis!

zuzanka.zuzu
18. okt 2023

@veronikas333 nie, vôbec nič si tu predtým nevysvetlila, ale mne ozaj netreba žiadne vysvetlenie... no používanie telefónov majú nejako ošetrené tak skôr hľadaj odpoveď tam než žiadosťou o zmazanie čísla na koňovi 😀 používajú súkromne čísla pri rozvode balíkov? akože zo svojho paušálu alebo kreditu, z čísla evidovaneho u operátorov na ich meno fyzickej osoby, volajú zákazníkom? tak?

veronikas333
18. okt 2023

@zuzanka.zuzu číslo bolo vymazané, dosiahla som o čo som žiadala. Nechce sa mi o tom polemizovať a strácať svoj drahocenný čas, iba som chcela ľudí oboznámiť, že je zbytočne ak sem dajú číslo na konkrétneho kuriéra, lebo každý jeden ich odporučí na zákaznícky servis. Pretože oni neriešia problém s balíkmi, len ich doručujú (pretože to je ich práca, nie sú žiadna infolinka). Ďakujeme za pochopenie. A kto nepochopil tak nech si to prečíta ešte raz.