Kontakt na admina, ktorý má na starosti inzeráty

chiara189
12. aug 2016

Ahojte prosim dajte mi kontakt na admina..zmazali mi unzerat na kocik a ja netusim preco..vraj nesplnal pravidla..
Dik

xxxxxnnnnn
12. aug 2016
cukrenka76
12. aug 2016

tak tiež by som chcela kontakt na admína,ktorý maže inzeráty pre také dôvody že to až na hlavu postavené. po prve mi zmazal pre nezmyselnú cenu a to som ponúkala plyšakov po 0,80 € to znamená 80 centov a to si vie každý prepočítať . tak nechápem prečo píše nezmyselná cena teraz mi zmazal že vraj nemám nafotené všetký cvičky čo ponúkam a ja som tam ponúkala 3 cvičky a každé zvlášť nafotené a kámoške zmazal pre to že nemala nafotené tričká na dieťati a to už čo je za pravidlo keď predávam vec ktorá je dieťaťu malá a chcem ju predať tak ako ju mám na to dieťa dostať,alebo že fotka je nekvalitná . Teda nie každý ma špičkový foťak ,alebo telefón ,aby sa to dalo nafotiť. vždy keď mal kupujúci problém s fotkou,alebo popisom tak požiadal o lepšie foto,alebo bližší popis a bolo vybavené. toto je bazár a tam sa musí rátať aj s horšou kvalitou . Zmazať inzerát,len preto že sa admínovi nepozdáva mi príde dosť z cesty. Doteraz to bolo tak že bol pozastavený a predavajuci bol upozornený na chybu,ale hneď zmazať je príliš.Admín by mal dať možnosť aj zareagovať na to keď sa mu niečo nepáči a nie hneď zmazavať. to mám ako znova nafotiť a písať celí inzerát? vie admín aké to je pre niekoho časovo náročné takéto úkony? Treba mať na to dosť volneho času , nafotiť pri dobrom svetle, premerať ,spísať a dostať fotky vo vysokej kvalite do PC a potom na modrého koníka atd.... a on si to potom jednoducho zmaže. Dá sa zmazaný inzerát obnoviť a upraviť aj inak ako zase celú túto procedúru absolvovať? ☹

miskondro
12. aug 2016

Zmazaný inzerát sa nedá obnoviť, čo aj mňa hnevá, lebo mi tiež mažú inzetáty, ktoré boli podľa mňa ok.

adri266
13. aug 2016

@cukrenka76
@miskondro baby, poriadne precitat, ako sa inzeraty zadavaju. Ze su podla vas ok, neznamena, ze su podla pravidiel.
Najviac sa mazu inzeraty, ak mate cenu za jeden kus a pritom predavate v inzerate viac kusov. Logicky, ak mas 10 plysakov po 0,80 E, cena za celkovy inzerat je 8 E.
Ak je to pre Teba problem, lebo sa bojis, ze to nepredas, treba kazdu hracku ci vec predat samostatne.

aliber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz