Kolobežky Line v Prahe - je nutný vodičský preukaz?

laur_nanna
28. júl 2020

Ahojte babenky, chcela by som sa opytat či je naozaj potrebné mat na kolobežkách line vodičský preukaz? Keď chcem ísť s dcérou na babskú jazdu a chceli by sme sa pohybovať spolu na kolobežkách? Vopred ďakujem za info ❤️

miskooo1987
28. júl 2020

@laur_nanna nie, nepotrebujes... Teda ak line == lime. A je to uplne onicom... tie kolobezky nie su stavane na dlazdene cesty, takze si parkrat kusnes do jazyka a poldna budes mat pocit ze ti vsetky plomby vypadli... a okrem toho praha nie je tak prazdna ako bola v aprili... teda turistov je tiez uz dost a nie su uplne tie kolobezky bezpecne uz... Praha je pomerne mala, a ak vyjde pocasie, je uplne najlepsie 90% zvladnut peso... ja som bol s 5 rocnym nejaku dobu dozadu, a ked teda on nepindal a uchodil to (ale zniceny bol hodne vecer...) tak to das aj s babou...

Velmi odporucam na youtube kanal HONEST GIUDE a pozriet si videa(v anglictine).... dobre odporucania a dostanes sa na miesta o ktorych bezny turista ani netusi...

laur_nanna
autor
28. júl 2020

@miskooo1987 ďakujem ti moc za skvele za rady, určite ich využijeme, no veď uvidíme ako to dopadne ;) ďakujem moc a prajem pekný zvyšok dňa