Koľko vás stála svadba pre 100 ľudí?

26. apr 2020

Dievčatá mám na vás jednu otázku 🥰
Asi viacero z vás mali na svadbe cca 100 ludi +-10.
Koľko vás svadba stála? 🙂

natalienka12
27. apr 2020

mozes mat svadbu na internate za 25 euro na osobu aj v grandhoteli za 200 euro a to je len menu. Plus ostatne vydavky. Kludne moze stat svadba aj tolko ako byt v mensom meste.

elizabeth175421
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalala
27. apr 2020

Zalezi to velmi aj od toho v akom meste svadbu organizujes a tak ako pisu baby od vela inych veci. My sme mali v roku 2018 v Modre, 92 ludi 15000e. Najvacsia polozka bola hostina, ale ja som mala aj drahe saty (1500e) a manzelovi sme dali sit oblek (1000e), kapela+DJ (1000e), fotograf (600e), kvety (500e) a to aranzovanie bolo zadarmo lebo nam to robila znama co sa tomu venuje. Pre kazdy par bude ta ich svadba najkrajsia a je jedno kolko bude stat, hlavne si ju spravte podla seba nech mate radost 🙂 urcite by som si ale na svadbu nepoziciavala a nejako sa nestresovala aj keby to bolo za par korun nieco jednoduchsie.

lenuliatko84
27. apr 2020

Zalezi od toho kde to mas.ak v nejakom dedinskom kulturaku tak nie vela,okolo 5000 ale ak v nejakom krasnom luxusnom hotely,tak aj 30000

fokuska
27. apr 2020

Kosice, maj 2017, 10 000€ - uplne komplet vsetko co sa tykalo svadby (komplet oblecenie nevesta, zenich, topanky, vizaz, tlacoviny - pozvanky, menovky, menu atd, kompletna vyzdoba - kvety, sala v Hiltone, kompletne menu - pri prichode hosti na ubytovanie chlebicky, jednohubky, napoje, po obrade pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, kava, napoje, torta, alkohol, svedske stoly ako druha vecera, svedske stoly po polnoci, zakusky, slane pecivo, ubytovanie pre svadobnych hosti, ziva kapela, fotograf, kameraman, svadobny apartman, salonik k dispozicii den vopred na odlozenie veci...).
Uplne ze all inclusive.
A starosti sme mali minimalne, lebo hotel zabezpecil vsetko podla nasic predstav 🙂

jaskolka
27. apr 2020

To závisí od tvojich požiadaviek, kde ju robíš, ako chces mat výzdobu, jedlo, koľko chodov, či chceš, mat bufet, alebo to jedlo budú servírovať, plus celkove obrad kde chceš mať, či chceš nejaké darčeky dávať ľuďom, či chceš ubytovanie pre hostí, alebo nie a kde, sú nevesty, čo chcú animátorku pre deti, šaty, topánky, kvety, proste veľmi veľa je toho, nepíšeš nič konkrétne, tak môže to byť od 2000 po 20000 eur, a ešte inakšie sumy.My sme mali pred rokom v dedinskom kultúrnom dome,výzdobu sami, so všetkým nás vyšlo 2500 eur, mali sme okolo 95 ľudí

sandrusa777
27. apr 2020

Vsetko zavisi od toho co tam chces a kolko si ochotna zato zaplatit ...nas vysla svadba 15000 tisic uz by som taku nerobila zbytocne vyhodene prachy🙂